RuyaTabirleri.com

Rüyada Elma Kurdu Görmek

Rüyada elma kurdu görmek, genellikle kişinin malının ve parasının erimesine veya çekeceği bazı sıkıntılara işarettir. Güzel ve tam bir elma menfaate, kişinin elde edeceği mala, mesleğinde ilerlemesine ve maddi açıdan sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Elma kurdunun elmanın içinde olması ve onu çürütmesi, hayatınızda yolunda giden bazı işlerinizin bozulacağına ve mesleki hayatınızda bazı problemler yaşamanıza işaret eder. Rüyada elma kurdunu elmanın içinde görmek, bazen de haram mala, gayri meşru yollardan elde edilecek kazanca, kişinin yapacağı girişimlerden olumlu sonuçlar alamamasına delalet eder. Rüyada elmayla birlikte kurdu da yediğini gören kişi, çeşitli menfaatlerin yanında zararlarla da karşılaşır.

Rüyada Elma Görmek

Rüyada görülen elma farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Elma bazen evlada yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi, yakın zamanda bazı menfaatler elde eder. Bazen de böyle bir rüya mesleki anlamda başarıya, kişinin elde edeceği başarılara, hizmetçi sahibi olmasına, kişiye yardım edecek birilerine işarettir. Bu rüya bazen de çaba göstermeye ve kişinin güç sahibi olmasına delalet etmektedir. Bu rüyayı ticaretle uğraşan birisi görse, işlerinde birtakım aksamaların yaşanmasına ve son zamanlarda yapılan bazı çalışmalardan istenilen kazancın elde edilememesine işarettir.

Rüyada Çürümüş Elma Görmek

Rüyada görülen çürümüş elma, uzun bir çalışma döneminin ardından istediğiniz başarıyı yakalayamayacağınıza veya zor ve meşakkatli işlere girişip, sizin için hayırlı olmayacak işler peşinde koşacağınıza işarettir. Çürük elma haram maldır. Bu nedenle çürük elma yiyen kişi harama bulaşır ve haram mal yer.

Rüyada Elma Kurdu Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada elma kurdu, her şeye burnunu sokan ve insanların hayatına karışan; bazı zamanlarda yalanla ve kandırmacalarla insanları yanlış şeylere inandıran ve karakter olarak da yanar döner bir kişiliğe sahip insanların gördükleri bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!