RuyaTabirleri.com

Rüyada Elma Suyu Görmek

Rüyada elma suyu görmek, her türlü zevk ve sefa içinde olmak, hayat gailesinden uzak, sorumlulukların azaldığı mutlu günler yaşamak manasına gelir. Genellikle dünyevi zevklerin içine dalan kimselerin inançlarını düşünerek değil, kendi kişisel zevklerini ön plana çıkararak yaşadıklarını ve zaman zaman yakın çevrelerinden bu yönde rahatsız edici eleştiriler alsalar da kendi yollarından şaşmadıklarını tabir eder. Bireysel düşünceye önem veren ve özgürlüğünü her şeyin üzerinde tutan, kazandığı parayı kendi mutluluğu için harcamaktan çekinmeyen rüya sahibinin sağlık açısından da son derece enerji dolu, sorunsuz bir dönem içinde olduğunu delalet eder. Eğer rüya sahibi zor günler geçiriyorsa veya maddi anlamda dara düşmüş ise, geçmişte destek olduğu kişilerin bu süreçte verecekleri desteğe, gösterecekleri vefaya karşı duygulanacağını, yalnız olmadığını bilmesinden ötürü sıkıntılarını daha kolay atlatacağını bildirir.

Rüyada Elma Suyu İçmek

Kişinin dertlerini gizlediğini ve yaşadığı sıkıntıları çözebilmek için Allah’a sığındığını, imanı ile zorlukların üstesinden gelmeyi tercih ettiğini ifade eder. Elma suyu içen kimseler hayatın her türlü zevkini yaşamış, dünyevi zevklerin tadına bakmış ancak inançlarını da ihmal etmemiş kişiler olurlar. Rüya sahibinin yakın çevresinde bulunan kişilerin ikiyüzlü, vefasız, dedikoduya meyilli kimseler olmasından ötürü duyulan rahatsızlığı ve bu nedenlerle yaşanan sorunların gizli kalmasına dikkat edildiğini işaret eder.

Rüyada Elma Suyu Sıkmak

Hem kendini, hem de ailesini rahat yaşatmak için her türlü imkanını devreye sokan ve çok çalışan kişilerin özellikle kendilerine engel olmaya çalışan, yoluna taş koymak için fırsat kollayan kişilere imkan vermemek adına çok dikkatli davrandıklarını alamet eder. Kırmızı elma suyu sıkmak aşk hayatında romantik, duygusal bir beraberliği, yeşil elma suyu sıkmak ise sorumlulukların artacağı ancak daha fazla para elde edilecek iş planlarını ifade eder.

Rüyada Elma Suyu Görmenin Psikolojik Yorumu

Bir suçtan veya bir iftiradan kurtulmak istemek anlamındadır ki genelde geçmişte kalan bir hadiseyi temsil eder. Aradan çok uzun zaman geçmiş olsa dahi kişinin hala yaşadığı bu durumu düşünerek kendisini aklamak istediğini veya bu kimselerle irtibata geçerek kendisini açıklama ihtiyacı duyduğunu ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!