RuyaTabirleri.com

Rüyada Elma Toplamak

Rüyada elma toplamak, kısmet ve şans demektir. Rüyayı gören kişinin sahip olduğu rızkın ve kazancın çok daha fazlasına sahip olacağına ve işlerini ilerleteceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin çevresinde kendisi için uğurlu olacak ve hayır getirecek kimselerin olacağına, bu kişilerin kendisine iş öğretmesi ve maddi anlamda destek olmaları sureti ile elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Ağaçtan Elma Toplamak

Rüyayı gören kişinin meslek hayatının en verimli ve en parlak günlerini yaşayacağına, kar etmek için yeni girişimlerde bulunacağına ve amacına ulaşacağına bu sayede yaşadığı hayatın çok daha rahat, konforlu ve güzel hale geleceğine delalet eder.

Rüyada Ağaçtan Elma Armut Toplamak

Geniş rızık anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine işaret eder. Kişi, yeni atılımlar yapacak ve ticaretini geliştirecektir diye yorumlanır. Ticaret ehli olmaya, başarıyı yakalamaya ve bu sayede lüks içinde bir yaşam sürmeye tabir edilir.

Rüyada Elma Toplamak ve Yemek

Bu rüya büyük bir fırsat yakalamaya rivayet edilir. Rüya sahibinin kendisini tüm sıkıntılardan, zorluklardan, yokluktan, kıtlıktan ve çaresizlikten kurtaracak bir iş yapacağı bu sayede borçlarını kolaylıkla ödeyebileceği, düzenini kuracağı ve çok daha yaşanır bir hayatın sahibi olacağı ile yorumlanır.

Rüyada Birinin Elma Topladığını Görmek

O kişinin güzel haberlerini almaya delalet eder. O kimsenin kalkınacağına, işinde büyük başarılar alacağına, gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine rivayet edilir. Rüyada elma topladığı görülen kimsenin mutluluğuna ve sevincine ortak olmaya yorulur.

Rüyada Toplanmış Elma Görmek

Rüyayı gören kişinin hazırdan ve hiç yorulmadan mal mülk edineceği ve konfor içinde olacağı şeklinde açıklanır. Çalışmaya gerek kalmadan hiç zahmetsiz rızık, kazanç ve variyet elde etmek demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Elma Toplamak İle İlgili Rüyalar;

  1. asya (26 Kasım 2014 saat: 02:28)

    Rüyamda abim ve iki ablamla buluşuyordum beraber bizim eski mahallemize gidiyorduk bikomşumuzun kapısından yola doğru uzanan elma aağacından elma alıyorduk ve o sırada anlamlardan birinin kaynanası geliyordu oda topluyordu kırmızı ve yeşil elma karışıktı agaç ta herkes güzellerini seçmişti ben bi türlü begenemiyordum ve ablamın kaynanasından bir tane istiyordum veremem diyordu bende darılıyordum o sırada ağaca bakıyordum tekrar ve bitane begenip kopariyordum ama kopardıgım elma değil armuttu tadina bakiyordum , birde şu var ablam ve abiminlerin aldığı elma kırmızı ve yeşil arası birseydi ama anlamın kaynanasininki sadece Yeşildi benim armutum ise Yeşildi

  2. Büşra (02 Mart 2014 saat: 01:10)

    okulca bi gezi düzenleniyor ve harika köy tarzı ama çok güzel alışılmamış bir yere gidiyoruz ama gitmeden önce ben okul grubuna gecikiyorum ve ne giycem diye tek tek dolabımdaki kıyafetleri çıkarıp deniyorum neyse birini giyip bende gezinin olduğu yere kendim gidiyorum sonra en yakın arkadaşımla beraber ordaki otellerden birinde kalıyoruz.otel dediğim köy evi gibi ama çok güzel alışık olduğumuz tarzlardan değil.sonra otel olarak kaldığımız evin çatısına çıkıyoruz çatı sadecec samanlarla kaplı ve çatıda harika bi elma ağacı var ve arkadaşımla ağaçtan sepete elma topluyoruz ama samanların ararsından yılan çıkıcak diye korkuyoruz sonra orda kötü bi olay oluyo ve iniyoruz aşağı bu elmaları topladığımız zaman akşam karanlık çöktüğü zaman.ertesi gün arkadaşımla orada tanıdığımız ama gerçekte kim bilöiyorum bi arkadaşımız var onun yanına gidiyoruz ve evlerinin önünde üçümüz birlikte onlarının evinin apartman girişine bakıyoruz kızın zenciye yakın bi abisi var biz arkadaşımla abin yine bizi kovalamasın diye kıza söylüyoruz kız da kovalamaz diyo abisi tam o sırada telefonda konuşuyor ve gözlerini bi kaldırıp bize bakıyo biz ziraz uzaktayız zaten bize baktığı gibi bizi yakalamaya çalışıyo ve biz hızlıca kaçıyoruz dar köy sokaklarından.rüyam tam olarak bu mekanı alışılmışın dışında ama alışılmışa da yakın.yorumlayın lütfen çok merak ediyorum.teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,