RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Elma Toplamak

Rüyada elma toplamak, kısmet ve şans demektir. Rüyayı gören kişinin sahip olduğu rızkın ve kazancın çok daha fazlasına sahip olacağına ve işlerini ilerleteceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin çevresinde kendisi için uğurlu olacak ve hayır getirecek kimselerin olacağına, bu kişilerin kendisine iş öğretmesi ve maddi anlamda destek olmaları sureti ile elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Ağaçtan Elma Toplamak

Rüyayı gören kişinin meslek hayatının en verimli ve en parlak günlerini yaşayacağına, kar etmek için yeni girişimlerde bulunacağına ve amacına ulaşacağına bu sayede yaşadığı hayatın çok daha rahat, konforlu ve güzel hale geleceğine delalet eder.

Rüyada Ağaçtan Elma Armut Toplamak

Geniş rızık anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine işaret eder. Kişi, yeni atılımlar yapacak ve ticaretini geliştirecektir diye yorumlanır. Ticaret ehli olmaya, başarıyı yakalamaya ve bu sayede lüks içinde bir yaşam sürmeye tabir edilir.

Rüyada Elma Toplamak ve Yemek

Bu rüya büyük bir fırsat yakalamaya rivayet edilir. Rüya sahibinin kendisini tüm sıkıntılardan, zorluklardan, yokluktan, kıtlıktan ve çaresizlikten kurtaracak bir iş yapacağı bu sayede borçlarını kolaylıkla ödeyebileceği, düzenini kuracağı ve çok daha yaşanır bir hayatın sahibi olacağı ile yorumlanır.

Rüyada Birinin Elma Topladığını Görmek

O kişinin güzel haberlerini almaya delalet eder. O kimsenin kalkınacağına, işinde büyük başarılar alacağına, gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine rivayet edilir. Rüyada elma topladığı görülen kimsenin mutluluğuna ve sevincine ortak olmaya yorulur.

Rüyada Toplanmış Elma Görmek

Rüyayı gören kişinin hazırdan ve hiç yorulmadan mal mülk edineceği ve konfor içinde olacağı şeklinde açıklanır. Çalışmaya gerek kalmadan hiç zahmetsiz rızık, kazanç ve variyet elde etmek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,