RuyaTabirleri.com

Rüyada Elmas Görmek

Rüyada elmas görmek, rüya sahibinin kafasını karıştırıp, onu ne yapacağını bilmez duruma düşüren konulara açıklık getireceğine ve rahat edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin içini kemirip duran korkuları ve endişeleri ile yüzleşmek ve sorunlarının üstüne gitmek suretiyle içine düştüğü bu sıkıntılı durumdan kurtulup, bunun neden daha önce yapmadığıyla ilgili olarak kendine kızacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi artık daha rahat ve daha kolay bir hayat sürecek, kendine olan inancı yerine gelecektir. Rüyasında elmas gören kişi, kafasındaki tüm gereksiz konulardan kurtulduğu için artık her işin üstesinden gelebileceğine inanacaktır. Çünkü bu sorundan kurtulması, bir zamanlar kendisi için bir atomu parçalamak kadar zor gibi görünüyordur.

Rüyada Elmas Almak

Rüya sahibinin çok sıkıntılı olduğu bir dönemde, bir yakınının derdine derman olması ve imdadına yetişmesi anlamına gelir. Bu yardım kişiye, ilaç gibi gelecektir.

Rüyada Elmas Taşlı Yüzük Görmek

Rüyasında elmas taşlı yüzük gören kişi, hırsı ve kararlılığı sayesinde büyük işler yapacak, düşmanlarını ve rakiplerini kudurtacak demektir.

Rüyada Elmas Yüzük Takmak

Rüya sahibinin özel hayatının üçüncü bir kişi tarafından bozulmak isteyeceği fakat her iki tarafın da buna müsaade etmeyeceği anlamına gelir. Üçüncü şahıs amacına ulaşamayacak ve çiftleri ayıramayacaktır.

Rüyada Elmas Küpe Görmek

Rüya sahibinin malından ya da parasından vereceğine tabir edilir. Rüyasında elmas küpe gören kişi, kendisi için paradan daha kıymetli olamayacak bir kimseye el uzatacak ve onu büyük bir batağın içinden çekip çıkaracaktır.

Rüyada Elmas Madeni Görmek

Rüyasında elmas madeni gören kişi, bir hayır kurumuna bağış yapacak demektir. Bu kurum, darülaceze, çocuk esirgeme kurumu, kimsesizler yurdu, askeriye ya da sokak hayvanları derneği gibi kurum ve kuruluşlar olabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!