RuyaTabirleri.com

Rüyada Elmas Görmek

Rüyada elmas görmek, rüya sahibinin kafasını karıştırıp, onu ne yapacağını bilmez duruma düşüren konulara açıklık getireceğine ve rahat edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin içini kemirip duran korkuları ve endişeleri ile yüzleşmek ve sorunlarının üstüne gitmek suretiyle içine düştüğü bu sıkıntılı durumdan kurtulup, bunun neden daha önce yapmadığıyla ilgili olarak kendine kızacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi artık daha rahat ve daha kolay bir hayat sürecek, kendine olan inancı yerine gelecektir. Rüyasında elmas gören kişi, kafasındaki tüm gereksiz konulardan kurtulduğu için artık her işin üstesinden gelebileceğine inanacaktır. Çünkü bu sorundan kurtulması, bir zamanlar kendisi için bir atomu parçalamak kadar zor gibi görünüyordur.

Rüyada Elmas Almak

Rüya sahibinin çok sıkıntılı olduğu bir dönemde, bir yakınının derdine derman olması ve imdadına yetişmesi anlamına gelir. Bu yardım kişiye, ilaç gibi gelecektir.

Rüyada Elmas Taşlı Yüzük Görmek

Rüyasında elmas taşlı yüzük gören kişi, hırsı ve kararlılığı sayesinde büyük işler yapacak, düşmanlarını ve rakiplerini kudurtacak demektir.

Rüyada Elmas Yüzük Takmak

Rüya sahibinin özel hayatının üçüncü bir kişi tarafından bozulmak isteyeceği fakat her iki tarafın da buna müsaade etmeyeceği anlamına gelir. Üçüncü şahıs amacına ulaşamayacak ve çiftleri ayıramayacaktır.

Rüyada Elmas Küpe Görmek

Rüya sahibinin malından ya da parasından vereceğine tabir edilir. Rüyasında elmas küpe gören kişi, kendisi için paradan daha kıymetli olamayacak bir kimseye el uzatacak ve onu büyük bir batağın içinden çekip çıkaracaktır.

Rüyada Elmas Madeni Görmek

Rüyasında elmas madeni gören kişi, bir hayır kurumuna bağış yapacak demektir. Bu kurum, darülaceze, çocuk esirgeme kurumu, kimsesizler yurdu, askeriye ya da sokak hayvanları derneği gibi kurum ve kuruluşlar olabilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Elmas Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Melis Sarıkan (13 Nisan 2014 saat: 18:16)

    Rüyamda polis olmuştum daha doğrusu olmuştuk kuzenlerim ve ben ben başkandım bir dava vardı. Bu davayla biz ilgilenecektik adam bizim eve elmasları getirecek biz de para karşılığı elmasları alıp hapse atacaktık biz adamın karşısına hırsız olarak çıkacaktık ben hepsine görev dağılımı verdim tam gittiler adam geldi bana elmasları gösterdi büyük pembe bir kutunun içindeydi ben tamam deyip paraları gösterdim o sırada çaktırmadan kuzenime işaret ettim elektiriği kesti ben de elmasları kutudan alıp içine bombayı koydum bomba çok küçüktü tam bombayı koydum kapağı kapattım elektrikler geldi adam kutunun içine baktı bomba olduğunu anladı ve silahını çıkarıp bana dayıyordu ki ben ayağa kalktım kuzenim geldi adamı arkadan yakaladı bizim ekip geldi beni taktir ettiler ben elmaslara baktım küçük parlak müthişlerdi ben bombayı hatırladım tam patlayacaktı ki kuzenim aldı aşağıya attı benim elimdeki elmaslardan sadece 2-3 tane kalmıştı yere baktım yoktu bende etraftakilere söyledim onlar da aradı sonra aklımıza aşağıya düşmüş olabileceği geldi ben hemen aşağıya baktım düşüyorlardı rüyam bitti.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,