RuyaTabirleri.com

Rüyada Eltisini Görmek

Rüyada eltisini görmek, rüyayı gören kişinin kendi dünyasında yaşayan yani kendi halinde bir kişi olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin tabiri caizse etliye sütlüye karışmayan ve kimsenin tavuğuna kışt demeyen kimse olduğuna yorulur. Rüyayı gören kişinin içine dönük, yorum yapmaktan, fazladan söz söylemekten özenle çekinen, kendi derdinde olan kimse olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada Eltisini Hamile Görmek

Rüyayı gören kişinin muradına ereceğine, hayallerine ve isteklerine kavuşacağına, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine ve kısmet alacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayatında müjdeli ve sürpriz gelişmeler olacak demektir.

Rüyada Eltisini Dövmek

Rüyayı gören kişinin bir hayır işi yapacağına, sadaka ya da zekat vereceğine işaret eder. Rüya sahibinin hak yolunda iyi birşeyler yapmaya niyetlendiğine, bu doğrultuda hareket ettiğine, bunun heyecanı ve telaşı içinde olduğuna rivayet edilir.

Rüyada Eltisini Ölmüş Görmek

Rüyayı gören kişinin içini kıpır kıpır edecek, deyim yerindeyse umutlarını yeşertecek, yüreğini rahatlatacak ve yüzünü güldürecek haberler alacağına ya da böyle gelişmeler yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin dertlerinin dermanına, hastalıklarının da şifalarına kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Eltisini Hasta Görmek

Rüyada eltisini hasta görmek de tıpkı eltisini ölmüş görmek gibi açıklanır. Rüyayı gören kişinin emeklerinin ve çalışmalarının karşılığını alacağına, başarılı olacağına, bolluğu, bereketi ve zenginliği de bulacağına yorulur. Rüya sahibinin yaşamından hep hayır göreceğine, konfor, rahatlık sıhhat ve huzur içinde olacağına rivayet edilir.

Rüyada Eltisinin Doğum Yaptığını Görmek

Rüyayı gören kişinin gerek maddi gerekse manevi anlamda rahatı yakalayacağına, ferahlayacağına, esenleyeceğine ve gönül hoşluğu içinde olacağına işaret eder. Rüya sahibinin çektiği sıkıntıdan, zahmetten, çileden hastalıktan, borçlardan kurtulacağı anlamına gelir. Kişi yaşadığı kötü günleri geride bırakacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,