RuyaTabirleri.com

Rüyada Eltiyi Görmek

Rüyada eltiyi görmek, rüya sahibinin kendi iç dünyasında yaşadığına, dış dünyayla çok iletişim halinde olmadığına, rutin giden bir düzeni sürdürmenin kaygısını taşıdığına ve en büyük düşüncesinin kimseye muhtaç olmadan, çaresiz ya da aciz durumlara düşmeden yaşamak olduğuna rivayet edilir. Rüya sahibinin çalışmaktan kafasını kaldıramayışı nedeniyle sosyal hayatının sıfırlandığına işaret eder.

Rüyada Eltiyi Hamile Görmek

Rüyayı gören kişinin yeni iş ortaklıklarına gireceğine, yeni yatırımlar yapacağına, yeni kişilerle tanışacağına ve çalışacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin hayatında çok hayırlı ve uğurlu değişiklikler olacak demektir. Umutların, hayallerin, hedeflerin ve beklentilerin gerçekleşeceğine, rüya sahibinin bu sayede ideallerine kavuşacağına yorulur.

Rüyada Eltiyi Dövmek

Rüyayı gören kişinin hastalığı, parasal çıkmazları ve mali krizleri sırasında kendisine büyük destek vereceği bir insanın varlığına alamet eder. Rüya sahibinin kendisinde hatırı büyük olan bir kişiye zor gününde yardım edeceğine bu sayede dertlerinin ve yükümlülüklerinin azalmasına yardımcı olacağına alamet eder.

Rüyada Eltiyi Öpmek

Rüyayı gören kişinin Allah tarafından göreceği hayra, iyiliğe, lütfa ve yardıma işaret eder. Rüya sahibinin en darda olduğu anda karşısına çıkacak bir çıkış yolu ya da kurtuluş kapısı olacağına bunun da kendisi için hak tarafından sunulmuş bir ayrıcalık olduğunu hissederek ona şükredeceğine delalet eder.

Rüyada Eltisinin Doğum Yaptığını Görmek

Rüyayı gören kişinin tüm günahlarının affolmasına vesile olacak işler yapacağına yorulur. Rüya sahibinin kendini manevi olarak çok huzurlu hissetmesini sağlayacak girişimlerde bulunacağına, bu sayede başını yastığa daha rahat koyacağına ve vicdani olarak da huzurlu olacağına rivayet edilir.

Rüyada Eltiyle Tartışmak

Rüyayı gören kişinin sorunlu, bunalımlı ve gergin günler geçirdiğine, çıkmaza düştüğüne ve bu kötü günlerin geçmesi için her türlü cefaya katlanmaya razı geleceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: