RuyaTabirleri.com

Rüyada Emanet Almak

Rüyada emanet almak, kişiye verilecek yeni bir sorumluluğun habercisidir. Genellikle iş yaşamında başarılı olan, amirlerinin gözünde değerli bulunan bir kimsenin yeni bir görevle kendisini ispatlamaya veya terfi alacak bir çalışma yapmaya fırsat bulacağını ifade eder. Namusu ile ahlaklı şekilde çalışan ve asla harama el uzatmayan rüya sahibinin herkese güven verdiğinin, kişilik özelliklerinin hayatta pek çok kapıyı açması konusunda kendisine yardımcı olacağının işaretidir. Emanet alınan unsur yorum için önemlidir zira birinin eşyasını emanet almak geçici olarak borca girmek veya kısa süreliğine yaşanacak bir maddi sorun anlamına gelirken, emanet para almak ise iş kurmak, kurulan hayallere kolay şekilde ulaşmak anlamlarına gelir.

Rüyada Emanet Para Görmek

Hak edilmiş olanı ele geçirmek veya hakkını almak şeklinde yorumlanan rüya özellikle mevki değişiminin, terfinin habercisidir. Herhangi bir şekilde maddi sorun yaşamadan hayatına devam etmenin ve her zaman cebinde para olacak şekilde, rahat, konforlu bir hayat sürmenin ifadesidir. Kendi işini yapan, ticaretle uğraşan kişilerin yaptıkları işte başarılı olacaklarına yorumlanır. Emanet para almak ise bir girişim veya iş kurmak için sermaye bulmaya, aileden gelecek maddi desteğin kişiyi rahatlatacağına alamettir.

Rüyada Emanet Altın Görmek

Emanet altın genellikle kişinin güç kazanacağına, çevresinde son derece etkili nüfuz sahibi biri haline geleceğine yönelik bilgi verirken aynı zamanda para konusunda hiçbir sorun yaşanmayacağının, zengin bir hayata sahip olmanın işaretini verir. Verdiği sözlerde duran, her zaman ahlaklı duruşunu bozmadan hareket eden, namuslu kişilerin çevrelerinde görecekleri saygıya ve iş konusunda sayısız teklif alacaklarına yorumlanır. Bahtın açık olması, iş konusunda şanslı olmak anlamlarına da gelir.

Rüyada Emanet Almanın Psikolojik Yorumu

Kendisini göstermek, kanıtlamak veyahut ifade edebilmek için yol arayan kişilerin ruh haline yönelik bir rüyadır. Doğru zamanda istenildiği gibi bir fırsat elde edememiş oldukları için kendilerini yeteri kadar ispat edemediklerini düşünen kimselerin gösterdikleri çabaya yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!