RuyaTabirleri.com

Rüyada Emanet Görmek

Rüyada emanet görmek, kişinin yaptığı işlerle ilgili duyacağı huzursuzluğa ve bu nedenle gecelerini uykusuz, günlerini de daha stresli şekilde geçireceğini delalet eder Rüyasında emanet gören kişiler gerçek hayatlarında sorumluluk duygusu fazla gelişmiş ve bundan kaynaklanan yüklerin altında zaman zaman ezilen kişilerdir. Bekarlar için kendisine bağlı kalacak ve hayat boyu ona destek olacak birinin sorumluluğunu almak ve aile kurmak gibi anlamlara da gelen rüya, aynı zamanda evli kişiler için haneye mutluluk getirecek yeni bir bebeğin müjdecisi olabilir. Bir başka yoruma göre de beklenmeyen, istenmeyen veya hesap edilmeyen bir gebelik durumunun kişilerde yaratacağı strese, sorumlulukların artmasına ve maddi olarak da kişinin bu durumlara hazır olmamasından duyduğu endişelere delalet eder.

Rüyada Emanet Vermek

Emanet vermek aldığı bir sorumluluğu yerine getirmemek veya bir işten kaytarmak, zorlandığında iş bırakmak, herhangi bir işte sebat gösteremediği için insanların karşısında güvensiz bir kişilik sergilemek anlamına gelir. Emanet veren kişiler hayatlarında kimsenin dediğini dinlemeyen veya saflık derecesinde herkese inanan, kendi kararlarını alamadıkları için de rüzgar nereye savurursa o yöne doğru hareket eden kişilerdir. Rüya sahibinin bir sırrını paylaştığı ve pek çok konuda çok fazla güvendiği birinin kendisine karşı yapacağı bir hareket neticesinde yaşayacağı büyük hayal kırıklığını da tabir eder.

Rüyada Emanet Almak

Yakın birinden duyulacak bir habere, alınacak sorumluluklara, bir sırra vakıf olmaya işaret eder. İş konusunda da kalıcı ve kariyer yapmaya müsait, kişinin gönlüne göre bir iş bulacağı, ilerde bu işten kazanacağı paralarla kendi işini kuracağına yorumlanır.

Rüyada Emanet Görmenin Psikolojik Yorumu

Bu rüya bilinçaltında kişiyi uzun süredir rahatsız eden bir sırrın varlığına ya da başa gelen kötü bir olaydan kimseye bahsetmeyip kendi içinde halletmeye çalışıp, başarılı olamadığına yorumlanabilir. Emanet genellikle kişiyi sıkan bir durumun göstergesi olarak nitelendirilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Emanet Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Abdullah (07 Temmuz 2016 saat: 09:52)

  Rüyamda son model bir spor jipi bi mafyanın emanet olarak alıyorum sonrasında bi kalenin iki sur u arasında sıkışıp kalıyorum yardım istiyorum polislerden o sırada babamın arabasını alıyorum oyunlara sur ların arasında sıkılıyorum. Polis çekici getiriyor fakat çekici aracı ordan çıkarırken hurdaya çeviriyor bense feryat ediyorum bu aracın sahibi mafya sizi maffedecek siz ne yapıyorsunuz diye o arada bi kelime küfür de ediyorum ve hemen ardından kendime söylemiyorum sizin yüzünüzden küfür de ettim ben küfür etmezdim diye.
  Biri geliyor küfür etmek senin neyine diyor bana, bende aynen öyle bende ki onu diyorum küfür benim neyime diyorum ve uyanıyorum.
  Kolay gelsin Hayırlı Bayramlar..

 2. Cafer (11 Haziran 2016 saat: 11:46)

  Rüyamda babam kitap basmış,amcamda çıkacacak kitapla ilgili afiş dağıtıyorlardı.Dağıtıcılar ağlıyordu.Dedem beni bir evin içinden çağırdı.Bana eşini ve çocuklarını emanet etti.Amcana bu konuştuklarımızı söyeme dedi ve aynı odada bulunan eniştesine kıayı getir dedi.

  Lütfen en kısa zamanda gönerin.

  İlginiz için teşekkürler.

 3. Derya (26 Aralık 2015 saat: 02:29)

  Gercek hayatda birinde emanetim vardi bana paketimi posta ile yollamasini istedim. Aramizda bir hususiyet oldu ama paketimi gönderecekti, 2 ay gecti yaklasik paketim gelmedi. Ve o emanet hayirli bisey icindi. Rüyamda ben bu bekledigim paketin bana ulastigini ama paketin icinden benim o kisiye hediye etmis oldugum seylerde cikti. Gercek hayatda bisey hediye etmedim. Sadece ödemis oldugum hayirli bi is icin benim emanetimi bana verecekti… Rüyamda emanetimin bana ulastigini görünce cok sevindim. Bu ne anlama geliyor?

 4. ali (28 Nisan 2015 saat: 10:40)

  Merhabalar öncelikle teşekkür ediyorum
  Rüyamda devlet ofisinden bir başka devlet ofisine emanet olarak çanta çanta para taşıyorum. bu işi bana güvendikleri için tereddütsüz veriyorlar akşam oluyor ben hala çantaları taşımaya çalışıyorum gerçek hayatta ise sadece işçiyim devletle hiç bir işim yok

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,