RuyaTabirleri.com

Rüyada Emanet Görmek

Rüyada emanet görmek, kişinin yaptığı işlerle ilgili duyacağı huzursuzluğa ve bu nedenle gecelerini uykusuz, günlerini de daha stresli şekilde geçireceğini delalet eder Rüyasında emanet gören kişiler gerçek hayatlarında sorumluluk duygusu fazla gelişmiş ve bundan kaynaklanan yüklerin altında zaman zaman ezilen kişilerdir. Bekarlar için kendisine bağlı kalacak ve hayat boyu ona destek olacak birinin sorumluluğunu almak ve aile kurmak gibi anlamlara da gelen rüya, aynı zamanda evli kişiler için haneye mutluluk getirecek yeni bir bebeğin müjdecisi olabilir. Bir başka yoruma göre de beklenmeyen, istenmeyen veya hesap edilmeyen bir gebelik durumunun kişilerde yaratacağı strese, sorumlulukların artmasına ve maddi olarak da kişinin bu durumlara hazır olmamasından duyduğu endişelere delalet eder.

Rüyada Emanet Vermek

Emanet vermek aldığı bir sorumluluğu yerine getirmemek veya bir işten kaytarmak, zorlandığında iş bırakmak, herhangi bir işte sebat gösteremediği için insanların karşısında güvensiz bir kişilik sergilemek anlamına gelir. Emanet veren kişiler hayatlarında kimsenin dediğini dinlemeyen veya saflık derecesinde herkese inanan, kendi kararlarını alamadıkları için de rüzgar nereye savurursa o yöne doğru hareket eden kişilerdir. Rüya sahibinin bir sırrını paylaştığı ve pek çok konuda çok fazla güvendiği birinin kendisine karşı yapacağı bir hareket neticesinde yaşayacağı büyük hayal kırıklığını da tabir eder.

Rüyada Emanet Almak

Yakın birinden duyulacak bir habere, alınacak sorumluluklara, bir sırra vakıf olmaya işaret eder. İş konusunda da kalıcı ve kariyer yapmaya müsait, kişinin gönlüne göre bir iş bulacağı, ilerde bu işten kazanacağı paralarla kendi işini kuracağına yorumlanır.

Rüyada Emanet Görmenin Psikolojik Yorumu

Bu rüya bilinçaltında kişiyi uzun süredir rahatsız eden bir sırrın varlığına ya da başa gelen kötü bir olaydan kimseye bahsetmeyip kendi içinde halletmeye çalışıp, başarılı olamadığına yorumlanabilir. Emanet genellikle kişiyi sıkan bir durumun göstergesi olarak nitelendirilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!