RuyaTabirleri.com

Rüyada Emeklemek

Rüyada emeklemek, rüya sahibinin sabırlı, kararlı ve umutlu olması gerektiğine işaret eder. Kişi, aceleci davrandığı ve bir işte sebat etmediği, emek vermek istemediği ve fedakârlık yapmaya yanaşmadığı sürece, başarıya giden yolda ilerleyemeyecek ve hep yerinde sayacak, her defasında da en baştan başlamak zorunda kalacak demektir. Bugün yatırım yapılan ama yarın verimli olacak ve meyveleri toplanacak bir işe niyetlenmeye tabir edilir.

Rüyada Emekleyerek Yürümek

Rüyasında emekleyerek yürüdüğünü gören kişinin önünde güzel günler olduğuna, kurtuluşun uzak olmadığına ve kısa vadede yaşanacak olacağına tabir edilir. Geleceğin açık olduğuna, kişinin çalışkanlığı sayesinde her emeline ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Emekleyen Bebek Görmek

Rüyada emekleyen bebek görmek, rüya sahibinin belki çok yakın olmasa da hayallerine mutlaka kavuşacağına yorulur. Kişi, mesleğinde uzmanlaşarak, istediği başarıyı elde edecek, başarılı olduğunu gördükçe de önüne yeni hedefler koyacak ve bu hedeflerini de büyüttükçe büyütecek demektir.

Rüyada Yerde Sürüklenmek

Bir kişi rüyasında kendini yerde sürüklenirken görürse eğer, artık oradan oraya savrulmaktan ve bir yaprak gibi rüzgâra kapılıp ne yana gideceğini bilmekten kurtulacak demektir. Kişinin çevresinde kararlı kişiler olacağına ve bu kimselerin kendisine doğru yolu göstereceğine yorulur.

Rüyada Diz Çökmek

Rüyada diz çökmek hayırlara alamet olarak değerlendirilmez ve şanssızlık anlamına gelir. Rüya sahibinin çok zor bir dönem geçireceğine ve isyankâr olacağına delalet eder. Kişi, bir türlü çıkış yolu bulamayacağı gibi içine düştüğü güç durum karşısında kendini sahipsiz hissedecektir diye ifade edilir.

Rüyada Yürümek

Rüyada yürümek oldukça detaylı bir konudur ve rüyanın yorumu, nerede yürüdüğünden tutun da nasıl yürüdüğüne varana kadar değişebilmektedir. Bu rüya için kişinin her zaman nasıl yürüyorsa öyle yürüdüğünü görmesi başarılı olmaya işaret eder diyebiliriz.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Emeklemek İle İlgili Rüyalar;

  1. Serkan (22 Ekim 2015 saat: 10:27)

    Ruyamda merdivenden emekleyerek asagi inen bebek gördüm.Bide annesi bana birini diyor o faziletli büyük bir is yapmis(ruyasinda peygamberimizi gormus) bana diyor bende kadina insaAllah oyledir gormustur diyorum. Bisey bilmeden kötü zanda bulunulmamali iyi zanda bulunulmali diye derken sabah namazi alarmi caldi

  2. ZERYA RÜZGAR ÇELİK (03 Ekim 2014 saat: 09:18)

    öncelikle hayırlı günler diliyorum sizlere rüyamı anlatayım sabah gördüğüm bir rüya ve çok etkilendim.rüyamda abimle beraber pankart asıyorduk sevgilisine evlenme teklifi yazıyordu onda fakat bir anda şiddetli rüzgar oluştu ve pankartı uçurdu daha sonra pankartı yakalamak için peşinden koştuk sonrasında ise önümüze kocaman bir deniz çıktı abim hızla pankartla beraber denizin üzerinde koşarak yürüdü ben ise arkasından emekleyerek denizin üzerinde yürüdüm fakat deniz hiç bir şekilde dalgalanmıyordu ben yürürken sonuna geldiğimde kum yerine ceviz vardı ben abimle bunlar nedir diye sorduğumda ise oda bana niye geç kaldın dedi ve denizin üzerinde bitirmiş olduğum yürümenin sonunda ise ceviz vardı kumsal yerine abime bu nedir diye sorduğumda bişey olmaz dedi iyide bunlara nasıl basarım dedim nimet günah dedim o zaman sende ye dedi ve öylece uyandım.. bütün rüyam bu yorumlarsanız sevinirim..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,