RuyaTabirleri.com

Rüyada Emekli Olmak

Rüyada emekli olmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında yeni gelişmelerin ve girişimlerin olacağına ve bu girişimlerin çok büyük başarılar ve hayırlı kazançlar getireceğine delalet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına ve ömrü boyunca sağlıklı ve huzurlu olacağına tabir edilir.

Rüyada İşçi Görmek

Rüyada işçi .görmek, rüya sahibinin, ekmeğini taştan çıkaran, kimsenin malına ve hakkına göz dikmeyen ve helal para kazanıp ailesinin karnını doyuran bir kişi olduğuna işaret edilir.

Rüyada İşçi Olduğunu Görmek

Rüyada işçi olduğunu görmek, yapılan işlerde ve gerçekleştirilen çalışmalarda ortaya çıkabilecek sorun ve tüm risklerin sorumluluğunu üzerine almaya ve sorunlar ile baş edilmeye yorumlanır. Ayrıca, rüya sahibinin, iş hayatında eş, dost ve akrabalarının desteği ile ilerleyeceğine işarettir.

Rüyada İşyerindeki İşçileri Görmek

Rüyada işyerindeki işçileri görmek, iş hayatında gerçekleştirilen çalışmalara rağmen rüya sahibinin kazancının az miktarda olacağına delalet edilir.

Rüyada İşçiler Arasında Çalıştığını Görmek

Rüyada işçiler arasında çalıştığını görmek, rüyayı gören kişinin, uzak ve uzaktaki bir akrabasında çok sevinçli, hayırlı ve mutlu bir haber alacağına tabir edilir.

Rüyada İş Görmek

Rüyada iş gören kişinin, sevdiği ve uzun yıllar bekledikten sonra kavuşabildiği sevgiliye ve evliliğe yorulur.

Rüyada İşte Olduğunu Görmek

Rüyada işte olduğunu görmek, rüya sahibinin, iş hayatında yaşayacağı ve hiç beklediği bir olaya, bir anda işten çıkarılmasına işaret edilir.

Rüyada İşten Çıkarılmak

Rüyada işten çıkarılmak, rüyayı gören kişinin, aile ve sosyal hayatında çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına ve evliyse eşinden ayrılacağına işaret edilir.

Rüyada Yeni İşe Girmek

Rüyada yeni işe girmek, aile hayatında yaşanan sıkıntıların yol açtığı sorunlardan kurtulup yeni ve daha mutlu bir evlilik yapmaya yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,