RuyaTabirleri.com

Rüyada Emir Görmek

Rüyada emir görmek, iş konusunda sağlam bir mevki elde edecek olmanın, istikrarlı gidişatın devam edeceğinin işaretidir. Emir, yüksek makamlara erişmenin, devlet daireleriyle iş yaparak zirveye çıkmanın ve herkes tarafından merakla izlenen, şöhretli biri olmanın alametidir. Farklı yorumlara göre, kişinin aşırı despot tavırlarının varlığına da işaret eder. Çalışanlarına, aile üyelerine çok sert davranan rüya sahibinin disiplini abarttığını tabir eder. Sert tavırların kişiye zarar vermeye başladığını ve saldırgan tutumu nedeni ile iş konusunda da, özel hayatında da birtakım problemlerle karşılaşacağına delalettir.

Rüyada Emir Vermek

Hırsına yenik düşen rüya sahibinin başarılı olmak konusunda aşırıya kaçan davranışlarının faturasını ağır ödeyeceğine, maddi konuları fazlaca önemsemesi yüzünden, her şeye çıkarcı bir yaklaşım içinde olacağına yorumlanır. Dünya nimetlerine düşkün olmaya, maneviyatı önemsemeden hareket etmeye ve bir müddet sonra ruhsal olarak buhran geçirmeye delalettir. Evli kişilerin eşlerine karşı acımasız eleştirilerde bulunduklarına ve yalnızca kendi isteklerini önemli görmelerinden dolayı aile birliklerini derinden sarsacak bir durum içine girmelerine de tabir edilir.

Rüyada Emir Almak

Askerde emir aldığını gören kişiler iş disiplini konusunda kendilerini geliştirirler. İş yerinde amirlerinden emir aldığını görmek ise, kişinin yükselmesine engel olan birinin varlığına delalettir.  Emir aldığını gören kişi, kendisinden yaşça küçük birinden akıl alır ve hayat görüşünü büyük ölçüde değiştirir. Acımasız eleştirilere maruz kalmanın, sevilen dostların rüya sahibi hakkında ileri geri konuşmalarını duyarak üzülmeye, beklenmedik fenalıklarla karşılaşmaya ve bazı girişimlerin başarısızlıkla sonuçlanmasına alamettir.

Rüyada Emir Görmenin Psikolojik Yorumu

İntihar meyline alamet olan rüya, kişinin sık sık karamsarlığa kapılarak aklına ölüm düşüncesini getirdiğine yorumlandığı gibi, baskı görmüş, geçmişte işkenceye ya da kötü hareketlere maruz kalınması nedeniyle ruhsal bunalıma girildiğine tabir edilir. Kişi üstünde bazı yıkıcı düşüncelerin egemen olduğuna ve bir çöküntü halinde olunduğuna, yaşamsal gereklilikleri doğru şekilde yerine getirememeye de yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!