RuyaTabirleri.com

Rüyada Emlakçı Görmek

Rüyada emlakçı görmek, rüyayı gören kişinin, insanların yardımına koşan, büyük ve sevgi dolu bir kalbe sahip olduğuna, etrafındaki insanlar tarafından efendiliği, namuslu biri oluşu ve yaptığı iyilikler sebebiyle diğer kişilerden çok ayrı bir yerde tutulduğuna, akıl danışılan ve görüş alınan bir kişi olduğuna, iş hayatında bulunduğu mevkiye bağlı olarak işleri çok iyi bir şekilde yönlendirdiğine ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına alamet eder.

Rüyada Emlakçı Olmak

Rüya sahibinin, değer verdiği ve sevdiği bir kişi ile girdikleri bir işte başlarının çok kötü bir şekilde sıkışacağına, bu durumdan ötürü rüya sahibinin tüm kaynaklarını seferber edeceğine, böylece içinde bulunulan durumun nasıl çözüleceğini ortaya koyacağına ve vakit kaybetmeden müdahale ederek işleri eski haline getireceğine işaret eder.

Rüyada Emlakçı Olduğunu Görmek

Rüyada emlakçı olmak ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında karşısına çıkacak ve uzun bir süre boyunca sıkıntı çekmesine sebep olacak bir olayla karşı karşıya kalacağına ve  elinden gelen herşeyi yaparak çok hızlı bir şekilde sorunları çözüme kavuşturacağına rivayet eder.

Rüyada Emlakçılık Yapmak

Rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, ancak daha sonra bazı sorunlar yaşayacağına, bu sorunların eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine ve kişinin uğradığı zararın telafi edileceğine tabir edilir.

Rüyada Emlakçıdan Ev Almak

Rüyayı gören kişinin, uzun bir zamandan beri yaptığı işten artık çok sıkıldığına, etrafındaki insanlardan birinin vereceği destekle yeni ve farklı bir işe gireceğine, bu sayede kafasını toparlayacağına ve mutlu olacağına yorumlanır.

Rüyada Emlak Dükkânı Görmek

Rüya sahibinin, biraz daha sabır göstererek ve azmederek çok daha büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!