RuyaTabirleri.com

Rüyada Emmek

Rüyada emmek genel anlamda rüyanın içeriğine, görülen diğer sembollere veya nesnelere, olaylara göre yorumlanmalıdır. Tabiri diğer nesne veya olgularla olan ilişkisine bağlıdır.

Rüyada Süt Emmek

Kişi kendisini büyük hali ile süt emerken görüyorsa bu aileden maddi anlamda hala destek aldığına, tek başına ayakları üzerinde duramadığına delalettir. Annesinden süt emdiğini gören kişiler gerçek yaşamlarında kararlarını verirken her zaman başkalarının etkisi altında kalırlar ve bu yüzden kendi istekleri değil, başkalarının arzuladıkları bir hayatı yaşarlar. Başka birinden süt emdiğini gören kişiler ise maddi anlamda başkalarına bağımlı hale gelirler. Süt emmek aynı zamanda İslami olarak kişinin helal lokma yediğini ve hayatı boyunca haramdan hep uzak duracağını ve sevabı bol biri olarak anılacağını işaret eder.

Rüyada Bir Hayvandan Süt Emmek

İslami olarak rüya sahibinin çok büyük bir günah işlediğini ve yaptığı hatalardan, günahlardan ders çıkarmak yerine harama daha çok yaklaştığını işaret eder. Hayvandan süt emdiğini görmek kişi için genellikle hayra yorulmaz ve başına gelecek kötü işlere yorulduğu gibi, rüya sahibinin kendisinin de yasal olmayan işlere karşı bir yatkınlık içinde olduğunu bildirir.

Rüyada Zehir Emmek

Rüyada bir yılandan zehir emdiğini görmek çok büyük bir düşmanı alt etmek ve büyük başarı elde etmek anlamına gelir. Bir yılan tarafından ısırılmış birinin zehrini emdiğini görmek ise, gerçek hayatta o kişiye yapılacak önemli bir yardıma, bir başkasının hayatını kurtarmaya ve dini olarak da çok büyük bir sevap işleyip, hayır duası almaya delalet eder.

Rüyada Emmenin Psikolojik Yorumu

Çocukluk veya bebeklik çağında anne sevgisinden mahrum kalan ve yaşadığı bu sevgi açlığını her önüne gelen insanda tatmin etmeye çalışan kişileri gösterir. Genellikle cinsel anlamda zaaf belirtisi olarak görülen rüya, kişinin bilinçaltında korunmaya ihtiyacı olduğunu ve şefkat beklediğini de ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!