RuyaTabirleri.com

Rüyada Emzik Görmek

Rüyada emzik görmek, rüya sahibinin hiç de dengi olmaya kişilerle komşuluk etmek zorunda kalacağına, ya da böyle kişilerin olduğu bir ortamda çalışma mecburiyetinde kalacağına veya böyle kişilerle iş ortaklığı yapmak durumunda kalacağına tabir edilir. Rüya sahibinin çevresindeki yaygaracı, meziyetsiz, gereksiz lakırdı edip, boş işlerin peşinde koşan kişilerin varlığı ile açıklanır. Fakat rüyada emziği bebeğin emdiğini görmek hayırlı ve güzeldir, olumlu gelişmeler olarak değerlendirilir.

Rüyada Emzik Emmek

Rüyada emzik emmek çok hayırlıdır, müjdeli ve sürpriz gelişmelere delalet eder. Rüya sahibinin hayatında yaşanacak olan en güzel, en mutlu anlara tabir edilir. Bazen de hayırlı bir kısmetle tanışmak ve mutlu bir yuva kurmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Emzik Almak

Rüyada emzik almak tüm zorlukların üstesinden gelmeye, düşman çatlatmaya ve rakiplere karşı zafer kazanıp, büyük gelir elde etmeye işaret eder. Rüya sahibi hayatı boyunca mutlu ve başarılı biri olacak demektir.

Rüyada Emzik Satın Almak

Rüyada emzik satın almak, rüya sahibinin hayatını güzelleştirecek ve olumlu yönde değiştirecek kararlar alıp, bu kararları hayata geçirmesine tabir edilir. Rüya sahibi hayatta en çok sahip olmak istediklerine kavuşmayı başaracaktır.

Rüyada Emzikli Bebek Görmek

Rüyada emzikli bebek görmek, çok hayırlıdır, rüya sahibinin isabetli ve hayırlı adımlar atacağına, yeni girişimlerde bulunup bunlardan istediği sonucu ve başarıyı elde edeceğine yorulur. Rüya sahibi bismillah deyip yeni işinebaşlayacaktır.

Rüyada Bebek Görmek

Rüyada bebek görmek, mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında pek çok yeniliğin olacağı, hayırlı ve kısmetli olayların üst üste yaşanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Bebek Emzirmek

Rüyada bebek emzirdiğini gören kişi, bazı kimseler adına iyilik yapacak demektir. Bazı rüya tabirleri ise rüyayı olduğu gibi yorumlar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!