RuyaTabirleri.com

Rüyada Emzirdiğini Görmek

Rüyada emzirdiğini görmek, birkaç farklı şekilde yorumlanır. Rüyasında kendi çocuğunu emzirdiğini gören rüya sahibi kadının, çocuğunun ilerleyen yıllar içinde çok hayırlı ve çok düzgün bir kişi olacağına ve çok büyük başarılar kazanıp iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine alamet eder. . Rüyasında birisini emzirdiğini gören kadının çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, çok üzüntülü zamanlar geçireceğine ve hayatını çok kötü bir şekilde etkileyecek olaylar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Kendi Bebeğini Emzirdiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, kendi çocuğunu emzirdiğini görmesi, çocuğunun vatana millete hayırlı, dürüst, başarılı ve iyi bir kişi olacağına ve iş hayatında çok iyi mevkilere geleceğine yorulur.

Rüyada Erkek Bebek Emzirdiğini Görmek

Erkek bebek emzirdiğini gören kişi, yakın bir zamanda uzun bir süreden beri birlikte olduğu hayırlı bir kişi ile evleneceğine ve yakın bir zaman içinde bir kız bebek sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada Başkasının Bebek Emzirdiğini Görmek

İş hayatında ve aile hayatında çok daha güzel ve hayırlı günlerin olacağına ve hayırlı olayların yaşanacağına ve bu sebepten ötürü çok uzun bir süre boyunca herhangi bir sorun yaşanmayacağına delalet eder.

Rüyada Kedi Emzirdiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında kadir bilmez insanlar olduğuna, bu insanların yapılan hiçbir yardımı yeterli görmediğine, bu sebeple yapılacak çok büyük yardımların bile karşılığını bulmayacağına ve bu kişiler yüzünden büyük üzüntüler yaşanabileceğine işaret eder.

Rüyada Köpek Emzirdiğini Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında kendisine düşmanlık yapan, işlerini engelleyen ve kendisine sürekli sorun çıkartan bazı kişilere istemeden de olsa yardım ettiğine ve bu kişilerin yardımlara rağmen rüyayı gören kişiye kötülük yapmaya devam edeceklerine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!