RuyaTabirleri.com

Rüyada En Yakın Arkadaş Görmek

Rüyada en yakın arkadaş görmek, çok acil bir zamanda hızır gibi yetişen bir tanıdığa alamettir ve kişinin o anki tüm buhranının geçeceğini bildirir. En yakın arkadaş görmek, hayat boyu güven duyulacak, her zaman rahatça arkasını dönebileceği bir dosta sahip olan rüya sahibinin yanlışa düştüğünde de bu kişiden doğru yolu öğreneceğine yorumlanır. Sevilen biri olunacağına, vefalı davranışları ile herkesin takdirini kazanacağına alamettir. Şansın açık olacağına da vurgu yapan rüya, kişinin şans oyunlarında da talihinin açılacağını, hayatındaki uğursuzlukların ve nazarların tez zamanda ortadan yok olacağına alamettir. Ticarette başarı ve itibarla beraber iyi kazanç elde edecek olmanın da tabiridir.

Rüyada En Yakın Arkadaşla Sohbet Etmek

Kalabalık bir ortamda bulunacak olan rüya sahibinin yeni biriyle tanışacağına ve bu kişiyle kısa sürede samimi bir ilişki kuracağını, yıllara yayılan bir dostluğun başlangıcı olacağını bildirir. Hem nüfuzlu, hem saygın, hem de itibar sahibi olan yeni arkadaş sayesinde kişi kendisine yeni bir çevre edineceği gibi, aynı zamanda kendini, yeteneklerini geliştirebileceği ortamlara da girer. Kişinin eğitimini aldığı meslek dışında başka yeteneklerini de sergileyebileceği işlerle uğraşacağına alamet eden rüya, kazanç kapılarının artacağına, çoğalan kısmetlerle birlikte kişinin ismini herkese duyuracağı projelerde yer alacağına da işaret eder.

Rüyada En Yakın Arkadaşla Yola Çıkmak

Araba ile yola çıktığını gören kişiler yakın arkadaşlarının kendilerinden istedikleri bir yardıma cevap verirler. En yakın arkadaşıyla tren yolculuğu yapan kişiler uzunca bir zamanda haber alınamayan ve görüşülmeyen, sevilen kimselerle tesadüfi şekilde karşılaşacak demektir. Uçakla seyahat edilmesi ise alınacak çok büyük bir haberin kişide yaratacağı sevincin işaretidir.

Rüyada En Yakın Arkadaş Görmenin Psikolojik Yorumu

Sadakat ve güven arayışı içinde olunduğuna, özel yaşamla alakalı bazı konularda tedirginlik yaşandığını ve özellikle duygusal meselelerde ikilem içinde kalındığını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada En Yakın Arkadaş Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. mutsuz biri (07 Kasım 2016 saat: 12:14)

  merhaba ama lütfen bu sorumu cevaplayın en yakın arkadaşımla 3 yıl boyunca ayrı kaldık ben telefonla arayıp buluşmak istiycektim ama bir türlü arayamadım ayıp oldu kıza rüyamdada annesi,babası ve onun geldigini gördüm yer sofrasında yemek yiyorduk sonra yanına geldim bana kötü kötü baktı yabancıymışım gibi hiç konuşmadı benle hatta benden kaçıyodu rüyamda uyanınca çok korktum eskisi gibi sevmez diye bilmiyorum acaba şuan beni özlüyomu ben onu çok özlüyorum ama neyse cevaplarsanız çok sevinirim lütfen cevaplayın

 2. Nurseda (01 Temmuz 2016 saat: 12:02)

  Merhaba,ben rüyamda kız arkadaşlarımla beraber lavabo gibi bi yerdeyiz bir kaçımız kapalı bi arkadaşım da açık biz hepimiz aynanın karşısında başımızı kapatiyoruz. Da sonra açık olan arkadaşıma da ben diyorum ki gel sen de kapan daha sonra oda kapanmaya niyetleniryordu ve saçlarını bagliyordu .. Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

 3. Yunus emre (21 Mart 2016 saat: 14:19)

  Merhaba
  Ben suan askerlik yapmaktayım ve yakın arkadaşımda suan başka bir ilde askerlik yapmakta.Rüyamda yakın arkadaşımı benim birliğimin gazınosunda gördüm ve benim üzerimde cübbe, basimdada takke vardı daha sonrasını hatirlayamiorum.
  Yorumunuz Icin Teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,