RuyaTabirleri.com

Rüyada En Yakın Arkadaşını Görmek

Rüyada en yakın arkadaşını görmek, uzun, sağlıklı ve hayırlı bir ömre ve ticaret yapan kişiler için şansın açık olacağına işaret eder. Rüyada en yakın arkadaşınızı mutlu bir şekilde görmeniz sevineceğiniz bir haber alacağınıza, arkadaşınızı üzgün ya da ağlarken görmeniz, üzüntü verici bir haber alacağınıza işaret eder. Aynı zamanda rüyada en yakın arkadaşınızı görmeniz hayatınızda önemli yere sahip olacak yeni ve hayırlı insanlarla tanışmaya delalet eder.

Rüyada Kız Arkadaş Görmek

Rüyada kız arkadaş görmek, aniden gelişecek sıkıntı verici olaylara işaret eder. Rüyada kız arkadaşınızla samimi olduğunuzu görmeniz, gizlediğiniz şeylerin açığa çıkacağına ve duymasını istemediğiniz kişilerin sırlarınızı duyacağına delalet eder.  Rüyanızda kız arkadaşınızla konuşmanız, ondan alınacak olan haberlere alamet etmektedir.

Rüyada İş Arkadaşını Görmek

Rüyada sevdiğiniz bir iş arkadaşınızı görmeniz, mesleğiniz ve pozisyonunuz ile ilgili olacak yeni ve güzel gelişmelere delalet eder. Şayet rüyanızda gördüğünüz tanıdığınız ancak sevmediğiniz bir iş arkadaşınız ise, işyerinde yaşayacağınız sıkıntılara ve engellere tabir edilir. Rüyanızda iş arkadaşlarınızın birkaçını görmeniz, mesleğinize yükseleceğinize işaret eder.

Rüyada Yakın Arkadaşla Kavga Etmek

Rüyada yakın arkadaşınızla kavga etmek, çok para kazanacağınız işlere girişeceğinize, önünüze çıkacak her türlü engeli aşıp, mesleki ya da ticari olarak yüksek mevkiler kazanılacağına ve hayatınıza daha itibarlı bir şekilde devam edeceğinize işaret eder.

Rüyada Yeni Arkadaş Edinmek

Rüyada yeni arkadaş edinmek, iş hayatınız için atılacak yeni adımlara delalet eder. Çalışan kişiler için bu rüya, yeni iş kapıları ya da kurulacak yeni bir işe delalet eder. Aynı zamanda rüyanızda yeni arkadaş edindiğinizi görmeniz, tanımadığınız birinden alacağınız desteğe ve aldığınız bu destek sayesinde ise kazanacağınız güce ve kuvvete işaret etmektedir. Bazı rüya alimleri ise rüyada yeni arkadaş edinmeyi, kişinin aşk ve duygusal hayatında yaşadığı kıskançlıklara ve güvensizliklere yorumlamaktadırlar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada En Yakın Arkadaşını Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Yaşar Özdemir (24 Ekim 2016 saat: 18:56)

  ben yaşar rüyamda samimi dostum Fırat çalıştığım ekmek fırınına geliyor o esnada sevdiğim bir iş arkadaşımla konuşuyordum dostuma hoşgeldin felan gibi şeyler söyledim o da yeni kalkmıştı poğaça felan istedi verdim bişeyler daha aldı ve gitti

 2. Cem Çimen (17 Ekim 2016 saat: 06:14)

  Rüyamda en sevdiğim arkadaşlarımı gördüm amcaların evi su doluydu kapılar şişmişti silah resmî vardı kapılarda ben ve kuzenim vurulmuştu ama nasıl vurulduğumuz belli değildi en sevdiğim abimi gördüm kuzenimi hastaneye götürmek istedi otobüs bekledik gelmedi bizim arabayı gördüm arkadaşım da eve motoru sokmuştu bana alarmı vererek 18 yaşındakiler çıkarabiliyor demişti (kendisi 19 yaşında) evde motorla bi kere döndü bu he bide amcamların kapısında sınıf arkadaşımın sevgilisi vardı

 3. Nursima (29 Eylül 2016 saat: 07:07)

  Rüyamda en yakın arkadaşımla yürüyüş
  alanında yürüyoken karşımıza tanımadığımız erkekler çıktı bizimle sohbet etmeye çalı
  ştılar ama biz izin vermedik sonra aniden kendimizi lunaparkta bulduk çarpışan arabalara bindik sonra da diğer aletlere bindik tek binmediğimiz dönme dolaptı bir ara düşündük binsek mi diye sonradan binme kararı aldık ve bindik 2 tur döndükten sonra durdu ve dönme dolap devrildi zaten o korkuyla uyandım. Yorumlarınızı bekliyorum

 4. Halil (23 Ağustos 2016 saat: 05:10)

  Ben rüyamda en yakın arkadaşımla beraber böyle , bir tabagın içinde mangalda kızartılmış et ve tavuk vardı yalnız yediğimiz yer ortak tanıdıgmız bi kadının eviydi . Bizde tavukla eti yemeğe başladık o ara o ortak tanıdıgmız kadın geldi ve dediki gençler hadi gelin melemen yaptım buyrun diye cagırdı bizde teşekkür ettik melemen için bizim yiyecegimiz var diye bizede hakaretler etmeye başladı bir anca salaklar , gerizekalılar, mallar felan diye birden ne olduysa bizim sofra bizle beraber işlek bir caddeye taşındı meydanda bi yerde arkadaşmla beraber tabagın içinde tavuk ve eti yiyoruz herkez bize bakıyo hatta bi MİNİBÜS ün içinde şöförün yannda benm eski kız arkadaşımın kuzeni bile bize bakıyordu kenarda küçük bi musluk var arkadaşım bi cola şişesine su doldurmuş birde bardağı yanıma koydu o anda uyandım bu rüyanın bana tabirini açıklarmısınız ??

 5. İsimsiz (24 Temmuz 2016 saat: 10:53)

  Rüyamda babaannemgildeydik. Ama evde sadece ben, babam ve kardeşlerim vardı. Ben aşağıya bakmak için pencerenin yanına gittim. Aşağı baktığımda sarı hamurdan yapılmış bir kız vardı. Bana bakıp kötü kötü sırıtıyordu. Başkaları böyle bir şey görünce korkup içeri girerlerdi. Ama ben kıza el salladım. Kız da bana el sallayacaktı ama yapıldığı hamur kurumuştu, ardından uyandım.

 6. Eda (21 Haziran 2016 saat: 12:25)

  Rüyamda en yakın arkadaşım bana ilgi gösteriyordu sarılıyordu ama hiç konuşmuyorduk sadece bir başka kız ona sarılıyordu canım cicim falan diyordu ama arkadaşım cevap vermeyip bana sarilmaya devam ediyordu. Arkadaşım bana sarılırken o diğer kızda arkadaşıma sarılıyordu

 7. cansu (13 Haziran 2016 saat: 17:57)

  Bizim evdeyiz arkadaşlarım var bizim okulda cin var ve bu bizim serviste kız kim olduğunu bilmiyoruz sonra biz kim kim diye duşunurken biri simge diyip konuyu kapatmaya çalışıyor sonra bu ya cin bu evdeyse diyor ben ustumde yastık ve çarşaf var onları alıp balkona çıkıyorum ama merduvenden mavigozlu bir adam geliyor bu adam cin ama gerçek cin benim en yakın arkadaşım ona veriyor sonra bu adam cinin kim olduğunu ve artık kendisinin olduğunu sohluyor ben bağrıyorum ama sesim çıkmıyo benim sesimi sadece benim sevdiğim ama onun beni sevdiğini bilmediğim çoçuk duyuyor ama dişarıda butun mahalle var ben beni rahat bırak diye bağrıyorum sonra bu çoçuk rahat bırak kızı diye bağrıyo oda tmm diyo ama benim evimde masada bayıltmak için ilac hazırlıyor cin kaçırma demede ama diyip beni bayıltırken benim sevdiğim çoçuk onu bayılt tıyor ve beni kendi evlerine goturerek guvende tutuyor

  Birde bu gorduklerim arkadaşlarım geldiği gun oyle bir adam bizim evin onunden geçip ikide bir arkadaşımla konuşuyor acil yorum layın

 8. adsız eleman (07 Mayıs 2016 saat: 19:57)

  ben 13 yaşındayım. rüyamda yılbaşında partiden sonra nişanlımla (yüzünü bilmiyorum ve büyüktüm) okuluma gittik. tabi okulum bir otel ama karanlık perili bir otel. sonra ben diyorum eve daha çok var gel şu otele gidelim. tamam diyor. gidiyoruz kardeşimi (7 yaşında) görüyorum gece vakti bütün sınıf arkadaşlarıyla penguen dansı oynuyorlar. sonra biz odaya giderken kötü şeyler görüyoruz ve sonra diğer kankalarımı görüyorum canavarlar kötü kötü palyaçolar falan önüme çıkıyor sonra ben nişanlımla kaçıyorum kardeşimi ve kankalarımı da yanımıza alıyoruz. arabaya biniyoruz arabayı da ben kullanıyorum sonra herkesi eve bırakıyorum arabayı da bizim evde uzaklara park edip evime geliyorum sonra annemin uyuduğunu görüp bilgisayarı kapatıyorum sonra da uyuyorum işte o an ben uyanıyorum ve hala psikolojikmen travmasını yaşıyorum çok etkilendim Allah Allah acaba neydi?
  çok korkunçtu ama KABUS!!

 9. isimsizadam (22 Nisan 2016 saat: 08:19)

  ben çok sevdiğim(normal) kız arkadaşımla en yakın arkadaşım birbirine aşkım diyordu bende bişey yapmıyordum ama içiçe üzülüyordumve sonra haşlanmış yumurta yedim sonra o en sevdiğim kız arkadaşımın yanına oturduk konuştuk ona bakınca garip oluyodum garip hissediyodum bu rüyadan sonra birşeyler oldu normalden daha garip davranıyorum arkadaşlarıma (iyi,çok iyi yönde)

 10. Nisa (01 Mart 2016 saat: 07:59)

  Biz en arkadaşımla yeni bir prenses okuluna gelmişiz. O okulda 3 havalı kız varmış. Bize hava atmak hedefleriymiş.Hep bize hava atıyorlarmış.Sonra ne olduysa biz konser vermeye başlayınca bir anda nedense bize bidaha asla hava atamadılar ve sonra uyandım.

 11. Hayal (03 Aralık 2015 saat: 18:39)

  Rüyamda en yakın arkadaşımla okulda , yan sınıfta 12.sınıflardaydık tenefüstü 12.sınıftaki kızlarla konuşuyorduk sonra 8.sınıf rehberlik öğretmenim sınıfa ders anlatmak için girdi biz de en yakın arkadaşımla tam sınıftan çıkıcaktık hoca izin vermedi . Okul da en sevdiğim ingilizce öğretmeni koridorda içeri girin diye bağırıyordu . Sonra 8.sınıf rehberlik öğretmenim dediğm ingilizce öğretmenimi çağırdı kızsın diye ama ingilizce öğretmenim bize hadi sınıfınıza gidin dedi ama o sırada bana ağlama bida falan dedi ben rüyayı gördügüm gün okulda çok ağlamıştım ve inglzce öğretmenim çok üzülmùştü . O günün etkisinde kalmış olabilir miyim ? Hani derler ya bilinç altında ne varsa onu rüyanda gôrûrsün diye öyle bişeymi yoksa anlamı ne ?

 12. yasin (08 Kasım 2015 saat: 08:01)

  Rüyamda geziye gidiyorduk sonra ben otobüsten indim bi dükkana girdim sonra kız arkadaşım benden o dükkanın perdesini kapatmamı isteti sonra kapattım kapattıktan sonra otobüse dönerken otobüs yoktu bende eve geldim sonra kız arkadaşım aradı nerdesin dedi bende gelmiyecem dedim o orda üzüldü sonra hoca geldi bişeyler dedi sonra bende umursamadım sonra zaten uykudan kalktım bunun anlamı nedir. Bana ulaşamak için e postadan mesaj atabilirsiniz.

 13. barış özcan (13 Ekim 2015 saat: 06:08)

  Bilmediğim bir evde elimde bomba patladı.
  Zarar görmedim ve sonra ailemle birlikte babam ve annem ile birşeyler pişiriyorken kardeşimle telefonda konuştum daha sonra en yakın arkadaşımla kalabalık bir ortamda bomba kutusunu tesadüfen farkedip elinden attım patladığını gördüm daha sonra kendini güvence altına almak için devlet dairesine gitmek üzere çıktığım yüksek yerden ayağımdan çekilerek yere düşerken baba diyerek uyandim

 14. Isimsiz (22 Eylül 2015 saat: 01:24)

  Ben ruyamda evdeydim. Bizim evde en yakin arkadasim ve daha once kavga edip bir daha konusmadigim bir eski arkadasim vardi ve birde ben. Bizim eve teroristler bomba koymustu ve biz bunu biliyorduk. Bomba cok kucuk oldugu icin arkadaslarimla her yeri aradik ama bulamadik tam umudumuzu yitirmisken ben mikrodalganin icine baktim ama yoktu tam kapagi kapatirken bir anda kirmiZi isik yanip sondu biz hemen evden ciktik ama kavga ettigim arkadasim icerde kaldi sonra zaten uyandim

 15. gül (25 Ağustos 2015 saat: 18:09)

  rüyamda en yakın olan arkadaşım ölmüştü ve bende hıçkırarak ağlıyorum ama sesim çıkmıyordu. rüyamda birazda korkuyordum. ağlayarak arkadaşımın mezar taşına : arkadaşımın adını ben yazıyordum.
  rüyamda yeni bi camii yapılıyordu. ama o camide çok eski camidi o caminin içine girdiğimde dışdan bakınca cami gibi duruyordu ama içeri girincede tarihi bi hamammış.

 16. Ramazan (21 Ağustos 2015 saat: 06:05)

  Rüyamda köyde dolaşırken köydeki en samimi arkadaşımla bir yılan beni ayağımdan ısırdı ben acı içinde kıvranırken arkadaşıma hadi gel bu zehri emerek çıkar dedim o bir dakika kadar durduktan sonra arkadaşım o zehri emerek çıkardı bunu yorumlarsanız sevinirim…

 17. Beyza (07 Temmuz 2015 saat: 17:28)

  Rüyamda cin en yakın arkadaşımı zinaya sürüklüyodu ama arkadaşım habersizdi ben cinin varlığını biliyordum daha sonra eve geldiğimizde arkadaşımla yemek yiyecekken ben cin görüp bağırıyorum arkadaşım cini görmüyo ne bağırıyosun bişey yok diyo ben ardından nas suresi okuyorum anlamı ne

 18. Muslima (28 Haziran 2015 saat: 09:22)

  Merhaba bugun rüyamda ben kaynanamyn evinde bir kalabalık vard bütün akrabaları vard bende vardm bahçeden eve giryirdum dvezeden iñ yakn arkadaşm girip geld uzgundu ama bana uzgun olsa bile yardam etmeye gelmiş çok uzgundu sonra kaynanami gordum ondan sordum sen torununu gordunmu dedim yok gormedm deyince uyandm ama kyz arkadaşym çok uzgundu

 19. simge (16 Mayıs 2015 saat: 06:21)

  rüyada kendi evim gibi bir yerdeydim eski oturduğumuz yere benziyodu okula hazırlanmıştım ordaki okula geçiş yapıyomuşum ondan sonra kapı çaldı kuzenimde üst katta oturuyomuş ben asansöre bindim aşağı bastım en aşağı indi orda kuzenimde inmmişti yolda giderken ercan inş. diye levha gördük levhada resmi olan genç erkek levhanın altında uyuyordu. güldük o sırada idolüm hakkında konuştuk sonra okulun önünden geçince kuzenim şu anki okulumdaki arkadaşıma dönüştü rüyamda oda o okula gidiyordu. dolaşmaya başlayınca şu anki okulumdaki arkadaşıma dönüştü oda o okuldaymış baaya gezdik onunla tavukların fotoğrafını çeken bir kasap vardı yan taraftada okul çantalı çocuklar o tavukları temizliyodu sizde katılın dediler biz kabul etmedik ilerdede bir adam odun kırıyordu oda zorla bize kırdırtmaya çalıştı biz kaçtık ilerdede demire bağlı taşları asan bir teyze vardı oda yardım etmemiz için ısrar etti ben olmaz dedim.arkadaşımda simge gel yardım edelim falan dedi ben kabul etmedik ordan koşa koşa kaçıyoruz okulun önüne gelincede tekrar şu anki okulumdaki arkadaşıma dönüyor o sırada okulu assakmı diyor bende benim devamsızlık hakkım yyok diyorum o sıradada 15 gün devamsızlığımın olduğunu kafamda düşünüyorum bütün bu olayları ben tepeden izledim ama sanki yaşıyormuş gibiydi en sonda okulun kapısına geldik ben hadi asalım dedim o sırada yan taraftan matematik bide türkçe öğretmenim geldi ben aa hocalarım gelmiş deddim ikiside bayan onlarda evet hadi bakalım okula dedi ben kendi sınıfımı bilmiyodum böle birkaç odalı bir klübe gibi bir yere girdim oprası müdür yardımcışı odası sandım orda yatak falan vardı inş malzemeleri vardı diğer bir odadada eski okulumdan gelen türkçeci bide matematikçi arkadaşımla konuşuyordun bu yaptığın yanlış falan die ondan sonrada herşey silindi yavaş yavaş bende uyanım

 20. yasin (18 Nisan 2015 saat: 14:24)

  rüyamda en yakın arkadaşımı görüyorum ve bi Kız oluyor ama kızın 3 harfler musallat olmuş bende diyorum ki bende var suan beni m yanimda lar ama bendiyorum ki benlen ilişkiye gir bütün sorunların gidecek ve arabada tamm ilişkiye girerken yuvarlak çiziyorum duvara ve o sırada uyandım

 21. şule (20 Mart 2015 saat: 10:44)

  En yakin arkdasimla birlikte arkadaslarimiz tarafindan kaciriliyoruz ve teyzemlerin bahcesine goturuluyoruz ordan oraya kaciyorum ben gulerek en son bir kapidan kaciyorum arkadasimi ordaki agaca baglamislar arkasi donuk benide yanindaki agaca bagliyorlar bende ordan kurtulup arkadasimin arkasina gidiyorum elma yiyor banada ver anlamazlar diyorum elmadan isiriyorum o sira kaciran arkadasimiz bana bakiyor sonra elmanin ustune bakiyorum ucumuz benim ruj izim cikmis elmanin ustunde yakalandik diyorum kahkaha atiyoruz hepimiz ve gulerek uyandim gozlerim acik hala uykum var gulmeye devam ediyorum gozumu kapatip ruyaya devam etmeye caliyorum farkettim hala guluyorum sonra uyandim

 22. Muhammed (17 Mart 2015 saat: 11:15)

  ben arabaya binmiş denizin üzerinden uçarak başka bir yere geçtim deniz bayağı sakindi böyle kıbrıs adası gibi veya havaalanı gibi bir yere mi geçtim tam bilmiyorum sonra orada altın ayakkabi vardı elimde etraflıca bir baktım altındı
  rüya yorumunu mail adresime gönderirseniz sizlere teşekkürü bir borç bilirim

 23. sudenaz (29 Ocak 2015 saat: 12:21)

  MERHABA benim adım Sudenaz 11 yaşındayım Ayazağanda oturuyorum. rüyamda en yakın arkadaşımla okuldaydık beraber toplam paramızı sayıyorduk. sonra paramızın bir tanesi en arka sıraya yuvarlandı onu bulmaya beraber en arka sıraya gittik bu sırada öğretmenimiz arkadaşlarımızı dışarı bedene çıkardı ve kapıyı kitledi ben en yakın arkadaşım Şeyma ile ,içeride kaldım pencereden bağırmayı düşündük ama penceremiz arka bahçeyi gösteriyordu ve oraya kimse giremezdi çünkü yasaktı Şeyma ile kapıya pat pat vurduk kattaki nöbetçi sesimizi duydu yedek anahtarı alıp kapıyı açtı ve bizi çıkardı biz Şeyma ile sevindik ve uçtuk bahçeye, öğretmenimiz ve arkadaşlarımız yoktu şaşırdık kapı bekçisi abiye sorup Şeyma ile benim evime geldik birde baktık ki bakkalcı kutu kutu jelibon almış bunların
  yarısını bizim öğretmene vermiş ve borç yaptırmış bakkala girip bizde öğretmenimizin adında aldık çünkü zaten niyetimiz onları bulmaktı bir anda yağmur bastı ve uyandık.

 24. Lara (24 Ocak 2015 saat: 08:31)

  Ruyamda ilk batsa ben arkadasimla sinemaya gidiyordum ondan sonra annem anneannem arkadasim ben ve bi kadin ayni evde kaliyoduk. Arkadasim sinemadan sonra eve gidiyordu. Ben annemle gezdikten sonra eve gidiyodum ama evin ici karanlikti o bizle kalan kadin yuzunde maskeyle beni bekliyodu haraketsizdi . Ondan sonra iceri girdim korkmadim kadindan anneannem ustumu degistirdi ondan sonra annem odasinda olucagini istedigimde onun yanina gidebilicegimi soyledi ondan sonra evde biraz gezdikten sonra annemi bulmaya calistim ama bulamadim o siradada uyandim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,