RuyaTabirleri.com

Rüyada Enerji Görmek

Rüyada enerji görmek, sevilen, zor zamanlarında yanında olunan eski bir dosttan vefa görmek, yaşanan bir sıkıntıda bu kimse sayesinde kurtulmak demektir. Rüya sahibinin hayata dair her zaman sorumluluk alan, insanlara ve her canlıya değer veren, dinine düşkün bir kimse olduğunu, iyilik yapmayı sevdiğini ifade eder. Mesleki konularda şanslı olmak demektir ki özellikle iş arayan kimselerin sahip oldukları özelliklere, niteliklere ve hayallerine uygun işler bulacaklarına, sınavlardan başarılı sonuçlar almaya alamettir. Rüyada enerji görmek kişinin psikolojik olarak kendini çok iyi ve formda hissettiği bir döneme de işaret ederken, özgüvenin yükselmesi, oturmuş, olgun bir karakter yapısı sayesinde her ortamda sağlıklı ilişkiler kurulacağını, iletişimde etkili sonuçlar alınacağını da işaret eder.

Rüyada Enerji Almak

Makam sahibi olunmasıyla beraber yeni sorumluluklar elde eden rüya sahibinin ilk zamanlarda bu durumlarla baş etmekte veya hayatının bu yeni dönemine uyum sağlamakta bazı sorunlar yaşayacağını, belli bir tecrübe ve zaman sonrasında tüm işleri yoluna koyarak acemiliğini de üzerinden atacağına alamettir. Enerji almak bedensel sıkıntıların ortadan kalkacağına, özellikle bir süredir hastalık nedeniyle zor günler yaşayan kimselerin artık daha rahat bir dönem içine gireceklerine delalet eder.

Rüyada Enerji İçeceği Görmek

Çabalarının karşılığını almak demektir ki hem iş konusunda tatmin edici rakamlarda para kazanmak, hem de manevi anlamda kişiye mutluluk veren durumların hasıl olması anlamına gelir. İkili ilişkilerdeki sorunların ortadan kalkacağı, kavga ve küslüklerin sona ereceği müjdesini verirken bugüne kadar yapılmış iyiliklerin karşılığının alınacağını da bildirir. Rüya sahibinin etrafındaki kişilerin iyi kalpli, vefalı, emeğe, dürüstlüğe önem veren kişilerden oluştuğunu ifade eder. Akıl ve mantık ile alınacak kararların kişiye büyük kazançlar sağlayacağını ifade eder.

Rüyada Enerji Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendisini daha güçlü hissetmek, sorunlarla uğraşırken zorlanmamak için motivasyonunu artırmaya çalışan kişilerin çevrelerindeki her fırsatı değerlendirdiklerini, manevi gelişimlerine önem verdiklerini tabir eder. Psikolojik açıdan güçlü olmak, eksikliklerini gidermek istemek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!