RuyaTabirleri.com

Rüyada Engelli Görmek

Rüyada engelli görmek, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sorunlar ile boğuşan ve sürekli sinir ve stres altında kalan rüya sahibinin, çok büyük ve çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine ancak diğer taraftan sağlığının kıymetini bilmemesinden ötürü çok kötü durumlara düşeceğine, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına ve kendisini çekemeyen insanların işlerinde çok büyük bir engellemeye gittiğine ve çıkan ürünlerin bozuk ve defolu çıkmasını sağlayacaklarına işaret eder.

Rüyada Engelli Biriyle Evlenmek   

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok kötü durumlara düşeceğine, çok büyük ve kaçınılmaz bazı sorunlar ile yüz yüze geleceğine, bu yüzden çok zor zamanlar geçireceğine, rüya sahibinin yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve kötü bir durumla karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada Engelli Birini Görmek  

İş hayatında rüyayı gören kişilerin çeşitli yalanlara ve dolanlara başvuracaklarına, bu yüzden çok sorunlu ve hatalı işlerin ortaya çıkacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine ve atılan her adımda daha kötü bir durum doğacağına işaret eder.

Rüyada Engelli Birinin Yürümesi

Rüya sahibinin, iş hayatında ortaya çıkan sıkıntıların son bulacağına, üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına ve çok büyük bir mutluluk yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Engelli Olmak  

İş hayatında çok zor günler geçirmeye, yaşanan güzel günlerin biteceğine, çok büyük ve çok sıkıntı verici olayların yaşanacağına, aile hayatında sürekli tartışmaların olacağına, ister istemez çok büyük üzüntülerin ortaya çıkacağına ve gün geçtikçe daha fazla borca batacağına rivayet eder.

Rüyada Engelli Sandalyesi Görmek  

İş hayatında alınan başarılar sayesinde terfi edilmeye alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Engelli Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Buseyna (14 Ocak 2015 saat: 18:51)

    Rüyamda çok tandır görmek, Konuşmak ve ona açılmak ıstedım bırını gördüm fakat o Kışı benı tanımadı ama bu benı ona açılmaktan durdurmadı ve bütün cesaretimi topladım ve konuşmaya başladım ama bırsey fark etmemısdım onun ıkı koları’da yoktu ama bu bırsey bende değiştırmedı üzüldüm ama vazgeçmemıstım onu ıstıyorum hangı halde olursa olsun düşünceyle kalkdım. Bu sımdı ne demek?

  2. çiğdem ertürk (24 Aralık 2014 saat: 09:05)

    Rüyamda yayladan köye göçüyorduk. Biz yazları yaylaya gideriz. Yaz bitmisti. Kucuk bi kardesim var 22 numara pembe bi ayakkabisi varmis. Onu babamin amcasinin torununa veriyoruz. Sonra onlarin ayakkabiligindan kardesime uygun ayakkabi bakiyoruz. Ayakkabialikta bozuk paralar vardi onlari alip cebime koydum.sonra ilkokul arkadasim vardı bizim koyden ismi yunus onu gordum. Daha sonra ailecek maraşa gidiyoduk. Ama rüyamda ailemdeki bazı kisiler gercek kisiler degil. Amcamin kızı kuru fasulye yapmisti cok guzel olmustu kalabalik bi aile hepimiz kuru fasulye yiyoduk.sonra maraştaydik anne tarafim maraşli benim. Anneannemi goruyorum orda.eskiden hoslandigim bi cocuk vardi onu goruyorum bana pisman pisman bakiyo. Telefon alicani soyluyo. Ipohone 6 muhabbeti geciyo. Kardesim cikarip telefonunu gosteriyo ama telefonu eski tuslu bi.telefon. sonra amcamin karisi anneannem gilin koy evinin çatısına bildigin catiya yikanmis camasirlari asiyo. Sonra bi göle gidiyoruz ama göl kocaman herkes orda yüzüyo. Ben boyle kusuyorum ama normal bi sekilde degil köpüklü sular geliyo ağzımdan. Tanimadigim insanlar benim arkadasim. Cifte dugun yapmaya karar veriyoruz. Ama ben evlenicegim adami hic gormemis8m. Diger damatla gelin arkadasim biz ücümüz oturuyoruz nikahasasina üzerimde beyaz gel8nligim var. Sonra babamla birlikte damat geliyo. Damat babamin koluna girmis ve engelli. Engelli oldugunu goruyorum diger damatla geline kacalim diyorum. Lavavoya gitmem lazim deyip masadan kalkiyorum. Diger gelin yardim edeyim deyip kalkiyo damatta bende bi bakayim deyip kalkiyo. Sonra neden ev yuksekmis balkon d7varindan asagi inmeye calisiyoruz. Cok yuksek ama. Ondan sonra uyandim yorumlarsaniz sevinirim.

  3. sedef (01 Haziran 2014 saat: 16:29)

    rüyamda daham sendromlu bir kişiyle parka gittiğimi gördüm.ve bu kişinin elinde bir ayna vardı o kişiden o aynayı almak istedim ama o bana o aynayı elime almak istediğim zaman o kişi bana çok sert bir darbe atıyordu.ve bende ozaman o kişinin darbeyi vurduğu yeri tutup ona bunu neden yaptığını söylüyordum ki o anda bacağım kaşiyim derken uykum kaçtı tekrar uyumak istedim ama uyuyamadım sizce bu gördüğüm rüya neye deladet eder:)

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,