RuyaTabirleri.com

Rüyada Enginar Görmek

Rüyada enginar görmek, değişik şekillerde tabir edilir. Bazen şans ve başarı olarak değerlendirilirken bazen de tam tersine yani uğursuzluğa, şanssızlığa, musibetlere ve üzüntüye yorulur. Rüya tabirlerine göre enginar birden fazla şekilde açıklanır. Bazı rüya tabirlerine göre bu rüya, kısmet, mutluluk, huzur ve kazanç anlamına gelirken bazı rüya tabirlerine göre de sorunlu ve sıkıntılı günlerin yaşanacağı, rüya sahibinin zahmet çekeceği anlamına gelir.

Rüyada Enginar Yemek

Rüyasında enginar yediğini gören kişi, iş ortaklığı yaptığı kişiler nedeni ile hayal kırıklığı yaşayacak demektir. Rüya sahibi ticaret hayatında birlikte hareket ettiği kişilere güvenmekte ne kadar büyük hata ettiğini anlamakla kalmayacak aynı zamanda maddi güç de kaybetmiş olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Enginar Almak

Rüyada enginar almak, rüya sahibinin kafasının hesaba kitaba çok iyi çalıştığına ve bunu keşfetmesiyle birlikte kendi işini kurup başına geçmeye karar vermesine tabir edilir. Kişi şimdiye kadar biriktirdiği sermayesini kullanarak bir iş girişimde bulunacaktır.

Rüyada Enginar Tarlası Görmek

Rüyada enginar tarlası görmek büyük şans demektir. Mutluluğun ve zenginliğin daim olması, rüya sahibinin çok güzel ve mutlu bir evlilik yaparak sıcacık bir yuvaya kavuşması, eşinden ve ileride olacak çocuklarından büyük değer ve ilgi görmesi anlamına gelir.

Rüyada Enginar Soymak

Rüyasında enginar soyduğunu gören kişi hayatı boyunca her istediğine kavuşacak, tuttuğu tüm dilekleri kabul olacak, niyetlendiği her işi başarıyla gerçekleşecek demektir. Rüya sahibinin hayallerine kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Enginar Pişirmek

Rüya sahibinin helal yollardan ekmek kazandığına, yanında tonlarca para olsa bir kuruşuna dahi tenezzül etmeyeceğine, ayakta ve uykusuz kalarak, sırtından terler akıtarak ama yine de ekmeğine leke sürmeyeceğine, evlatlarını da bu şiar ile büyüteceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Enginar Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. erdem (26 Nisan 2014 saat: 14:53)

    rüyamda bir evin çatısındayız yanımda 2 ünlü bayan var ve benim elimde bir silah var ben silahı havaya sıkıyorum aradan bir dakika geçiyor kurşunun iz yaptığını yanımdaki iki bayana gösteriyorum bak kurşunun iz yaptığı yere diyorum sonra birden evin önünde buluyorum kendimi iki bayandan birisi yanımda oluyor ve biz yoldan karşıya geçiyoruz tam geçerken bir kırmızı araba bize tam çarpacakken fren sıkıyor ve araba duruyor sonra ben bayana ver elini diyorum elini tuttuktan sonra karşıya geçiyoruz geçtikten sonra ikinci bayan beliriyor ve birisinle konuşmaya başlıyor biz halen el ele tutuşuyoruz bayanın ön dişlerinin çürk olduğunu gördüm sonra evin önüne gitmeye başladık ve evin önünde her yerinde enginar var ben diyorumki alın yiyeriz evin giriş içeri giryoruz ve berdivenlerinden çıkarken elimde bir kitap beliriyor kitabın şayfalarını karışdırılken bir milli piyongo bileti buluyorum ama bile katlıydı. simdiden teşekkür ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,