RuyaTabirleri.com

Rüyada Enişte Görmek

Rüyada enişte görmek rüya sahibinin temiz kalpliliği ve saf duyguları nedeni ile çevresindekilerin alay konusu olduğuna işaret eder. Bu kişiler aynı zamanda rüya sahibinin malından ve parasından da kendilerine fayda çıkarmaya çalışıp dururlar. Diğer yandan rüyasında eniştesini gören kişinin her konuda çok temkinli biri olduğu, kötülüklere ve kötü kişilere karşı her daim gardını hazır ettiği söylenir. Rüya sahibi kendini emniyete almayı her şeyden önde tutar. Rüyada enişte görmek rüya sahibi için neşeye, afiyete ve esenliğe de yorulur.

Rüyada Enişte ile Evlenmek

Rüyasında eniştesi ile evlendiğini gören kişinin devlet kapısında çözmesi gereken bir işi olacak bu nedenle de mahkemede bulunacak demektir. Rüya sahibi sözle ya da el sıkışmayı teklif ederek çözemediği işini resmi kanallarla çözme yoluna gidecektir.

Rüyada Teyze Görmek

Rüya sahibini düşünen, koruyan ve onun için dualarını eksik etmeyen kişi olarak tabir edilir. Rüya sahibi bu kişiden hem maddi hem de manevi olarak fayda görecek ve rahata erecek demektir. Rüyada teyze görmek aynı zamanda rüya sahibinin hareketlerinin toplumda pek de tasvip edilmediği şeklinde ifade edilir.

Rüyada Teyze Oğlu Görmek

Rüyada teyze oğlu görmek evlatla tabir edilir. Rüya sahibinin evlatlarından hayır göreceği ve Allah tarafından kendisine istediği kadar çocuk nasip edileceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Teyze Kızı Görmek

Rüya sahibinin anne tarafından olan bir kişiye işaret eder. Bu kişi rüya sahibini çok seven, onun için her türlü fedakârlığı ve özveriyi yapmaya çalışan, onun için tüm imkânlarını seferber edecek kişi olarak tasvir edilir.

Rüyada Hala Görmek

Rüya sahibinin karşısına çıkacak işgüzar kişilere delalet eder. Bu kişiler rüya sahibinin canını sıkmak için elinden geleni yapacak kişiler olarak tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!