RuyaTabirleri.com

Rüyada Enkaz Görmek

Rüyada enkaz görmek, hayra alamet etmez. Kişinin hayallerini ve emeklerini boşa çıkaracak, sermayesinin çöpe gitmesine neden olacak bazı kötü olayların yaşanacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin yaptığı programın tersliklere takılacağına ve deyim yerindeyse evdeki hesabının çarşıya uymayacağına bu nedenle de işlerinin aksayacağına delalet eder. Rüyada enkaz görmek, büyük umutlarla atılan adımlardan ve çıkılan yollardan beklediğini bulamamaya ve hayal kırıklığı yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Enkaz Altında Kalmak

Rüyada enkaz altında kalmak da enkaz görmek gibi tabir edilir ve kişinin yaşayacağı bir takım uğursuzluklara ve şanssızlıklara delalet eder. Rüya sahibinin kısmetinin kapanacağı, evindeki ve işindeki verimin düşeceği anlamına gelir.

Rüyada Enkazdan Kurtulmak

Bir kişi rüyasında kendini bir enkazdan kurtulurken görürse o kişi hidayete ermeyi başarır diye yorumlanır. Rüya sahibinin borçlarından, hastalığından, keyifsizliğinden ve yaşadığı kötü günlerin etkisinden kurtulmayı başaracağına ve ihtiyacı olan şifaya kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Yıkıntı Görmek

Rüyada yıkıntı görmek, uğursuzluk anlamına gelir ve rüyayı gören kişinin başına bir takım musibetlerin geleceğine, aksiliklerin peşini bırakmayacağına, maddi zararının gittikçe büyüyeceğine ve kişinin büyük bir çıkmaza düşeceğine tabir edilir.

Rüyada Yıkıntı Altında Kalmak

Rüyada yıkıntı altında kalmak, rüyayı gören kişinin çektiği çile ve zahmetten kurtulmak için çare bulamaması nedeni ile büyük bir boşluğa düşeceğine, ruh sağlığının bozulacağına ve çok mutsuz olacağına alamet eder.

Rüyada Yıkık Ev Görmek

Rüyada yıkık ev görmek hayır olarak kabul edilmez. O ev içinde meydana gelecek talihsiz olaylara, uğursuzluklara ve huzursuzluklara rivayet edilir. Hane halkının yaşayacağı kara günler olarak kabul edilir.

Rüyada Tarihi Yıkıntı Görmek

Rüyada tarihi yıkıntı görmek, rüya sahibinin kaçırdığı bir fırsatı eğer elde etmiş olsaydı başına bela olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!