RuyaTabirleri.com

Rüyada Erguvan Görmek

Rüyada erguvan görmek, yakın zaman içinde sıkıntılı geçen bir dönemin biteceğine, daha rahat ve huzurlu bir dönemin açılacağına, sorunların çabucak atlatılacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, zor geçen günlerin sona ereceğine ve büyük projeler ve ortaklıklar gerçekleştirilerek yüklü miktarda kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada Erguvan Rengi Görmek

Aile hayatında ve iş hayatında sorun yaratan durumların sona ereceğine, zarar edilen işlerin yoluna gireceğine, elde bulunan imkânlar ile çok hayırlı atılımlar yapılacağına ve refaha çıkılacağına işaret eder.

Rüyada Erguvan Çiçeği Görmek

Zor geçen günlerin, üzüntülerini maddi sıkıntıların ve dargınlıkların biteceğine, hayırlı, bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına, zora giren işlerin hayra çıkacağı, ele geçen kazancın günden güne artacağına ve sorunların çözüme kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Erguvan Ağaçları Görmek

İş hayatında çok rahat edilecek çalışmaların ortaya konacağına, bu sayede büyük işlere girileceğine, maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına ve mutlu olunacak bir döneme merhaba denileceğine ve güzel günleri delalet eder.

Rüyada Erguvan Ağacı Görmek

Yapılan işler sayesinde katbekat kazanç elde edileceğine, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, zorlukların yakın zaman içinde biteceğine, elde avuçta bulunan paralar ile girilen işte meslek açısından çok üst noktalara gelineceğine, üzüntülerin sevince dönüşeceğine ve yaşanan huzursuzlukların sonlanacağına tabir edilir.

Rüyada Salkım Söğüt Görmek

Hayırlı ve bolluk içinde geçecek uzun bir dönem olarak yorumlanır. İş hayatında daha büyük sevinçlerin yaşanacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına ve aile bireyleri arasındaki tartışmaların sona ereceğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Erguvan Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. duygu er (18 Eylül 2015 saat: 03:56)

    merhabalar. ruyamda bir mezarliga girdim yanimda biri de vardi. bir mezarda erguvan agaci gordum babamin mezarina da bundan ekmeli diye dusundum sonra babamin mezarina gittim(babam iki sene evel vefat etti) sonra yerde üç tane kuş gordum ikisi yavru biri anne kuş. yavru kuşlardan birini sevdim rengi beyazdi. o da cok uysal bir sekilde sevdirdi kendini. yanimda bulunan kisi de sen daha once boyle guzel kus gordun mu dedi. ben de yavru kusa a canim sen ne guzelsin falan dedim anne kusa dogru da baktim. sonra kus annesine dogru ilerledi ben de arkadindan birkac adim attim derkem ayagimi cektim aman kuşun peşine düşerken mezara basiyordum az daha dedim. bir mezar gozume takildi ustune plastik cöp atilmis birkac tane. sonra mezarliktan hizla ciktik resmen kaciyorduk. arkamizdan ünlü biri kosturuyordu guya ölmüş o da. biz mezardan cikinca arkamizdan çemkirdi bagirdi. ama bana degil yanimdakine bagirdi. sonra şehir icinde gezindim bu kez yanimda birkac kisi vardi annemi de gordum sehir icinde. sonra o diger kisiler ve annem etrafimdan yok oldu mezarliga gittigim kisi kaldi sadece. tekrar mezarloga girdik. hizlica orada bi taş masa gibi bir yerde yatan uzun ince bedeni olqn ustunde bordo renkli bezle ortulmus bir kadin cesedi kucaklayip kactik. yine biri takildi pesimize. guya o da ölmüş geri verin diyordu bize sonra yanimdaki meftayi ona atti aman al be senin olsun dedi bi kez de pesimize dusen kisi madem öyle geri alin o zaman dedi. biz kosmaya devam ederken yanimdaki kisinin kucaginda sevimli bir kopek yavrusu gordum guya onun adi da “mutlu” imis. sonra uyandim. biraz tuhaf bir ruya ama etkisinde kaldim. ruyada mezarlik, kuş, ölmüs babanin mezari, agac, erguvan agaci, mezarlikta agac gormek, kus sevmek ne anlama gelir diye ayri ayri baktim. hepsi de cefadan sonra gelecek guzelliklere, feraha kavusma gibi anlamlara geliyor. ancak olaylarin baglantili olusu ardi ardina ilerlemesi beni merak ettirdi. simdiden tesekkurler. iyi calismalar.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,