RuyaTabirleri.com

Rüyada Erik Ağacı Görmek

Rüyada erik ağacı görmek, işinden hayır bulmaya ve iyi bir gelir sahibi olmaya tabir edilir. Rüyasında erik ağacı gören kişinin işleri o yıl için çok verimli ve bereketli olacak, rüya sahibine hatırı sayılır düzeyde kar ettirecektir. Kişi, iş yaptığı sektörde ün salacağı ve müşteri portföyünü arttıracağı bir seneye giriyor demektir. Rüyada erik ağacı görmek, işlerin hafiflemesine, getirinin çoğalmasına tabir edilir.

Rüyada Erik Toplamak

Rüyada erik topladığını gören kişi, zor bir işten, çok iyi miktarda para kazanacak demektir. İş ne kadar ağırsa kazancı da o denli fazla olacak ve rüya sahibini tatmin edecek, emeğinin karşılığını almasını da sağlayacaktır.

Rüyada Yeşil Erik Ağacı Görmek

Rüya sahibinin işlerinde istediği verimi alması anlamına gelir. Bir koyduğu işten beş alması ve kar etmesi şeklinde tabir edilir. Kişi art arda sipariş ya da ortaklık teklifi alacak demektir.

Rüyada Erik Yemek

Rüyada erik yediğini gören kişi, yarınlarını garantiye almak için gayrimenkul yatırımı yapacak diye tabir edilir. Rüya sahibinin yatırım yapacağı bu taşınmaz, her insan için en gerekli olan taşınmazlardandır.

Rüyada Erik Koparmak

Rüya sahibinin hesap kitap işiyle çok meşgul olduğu ve kafasını bu işten kaldırmadığı anlamına gelir. Kişinin çalışma hırsı sebebi ile sosyal hayattan uzaklaşacağı ve asosyal olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Erik Yıkamak

Rüya sahibi için semt, şehir ya da ülke değişikliği yapmak anlamına gelir. Rüya sahibi, uzun zamandan beri yaşamak için plan yaptığı bir yere yerleşecek ve mekân değişikliği kendisine çok iyi gelecektir.

Rüyada Erik Almak

Rüyasında erik aldığını gören kişi, boş yere birinin günahını alıp, onun üzülmesine neden olacak demektir. Oysa suçlamasının hiçbir dayanağı yoktur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!