RuyaTabirleri.com

Rüyada Erik Görmek

Rüyada erik görmek eriğin zamanında görülmesi ile zamanı dışında görülmesine bağlı olarak değişir. Zamanında görülen erik kazanca ve kaybolmuş şeyin yeniden bulunmasına işaret ederken, zamanı dışında görülen erik sağlık sorunlarına, üzüntüye ve zorluklara işaret eder. Sağlığını yitirmiş bir kişi eğer rüyasında erik yediğini görürse bu onun sağlığına geri kavuşacağına işaret eder. Rüyada görülen erik, kişinin hiç beklemediği ya da aklından geçirmediği bir olay hakkında, çok güvendiği biri tarafından büyük bir şok yaşayacağına işaret eder. Eğer erik yeteri kadar yetişmiş ise huzur ve sevindirici şeyler anlamına gelir. Eriğin dalında görülmesi demek, bolluğa, berekete, kazanca ve rızka işaret eder. Rüyada görülen erik eğer tatlıysa o halde rüya sahibinin eline toplu bir para ya da bir mülk geçecek demektir.

Rüyada Erik Toplamak

Rüyada erik toplamak çok güzeldir. Rüya sahibinin gönlünde yatan dilek ve isteklerinin yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada Erik Yemek

Rüyada erik yemek hayırlıdır, özellikle de zamanında yenen erik çok güzel şeylere işaret eder. Eğer hasta biri rüyasında erik yerse bu onun şifa bulacağına işaret ederken, her kim ki rüyasında erik yerse her ne derdi varsa ondan kurtulur ve sıkıntılarını geride bırakır.

Rüyada Kırmızı Erik Görmek

Rüyada kırmızı erik görmek dünya malına ve rüya sahibinin gönlünde yatan aslana işaret eder. Rüyasında kırmızı erik gören kişi kazanç elde edecektir ve dileklerine kavuşacaktır.

Rüyada Tatlı Erik Görmek

Rüyada ister yeşil, ister kırmızı, ister kara erik görmek rengi fark etmeksizin rüya sahibinin kazanç, rızık ve mal sahibi olacağı anlamına gelir. Eriği yemek de kısmete ve yaşanacak olan güzel gelişmelere işaret eder. Eğer rüya sahibi işsizse bir iş sahibi olacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Erik Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. emre akar (05 Mayıs 2014 saat: 13:46)

  Bir pis dere ve bir iki arkadaşımla ben biraz ilerdede bir kaç takım elbiseli adam dereden karşıya geçmeye çalışıyorlar denedikleri zaman pis suyun içine düşüp tekrar taşlara basarak geçmeye çalışıyorlar bende yanimdaki arkadaşıma neden ordan geçmeye çalışıyorlar burda düz taş var köprü gibi olmuş derenin üstünde ordan gecseler diyip geçiyorum sonra yukarda arkadaslarla dururken ali isimli arkadaşımın bir poşet dolusu kirmizi erigi var ve yerde duruyor fakat içinde fareler dönüp duruyo. Fareden hariç iki böcekmi bilmiyorum iki yaratık daha var ufak poşeti ağzına bastroyoruz ve enson bir fare kaçıyor tam orda irkilerek uyaniyorum. Not olarak bilinç altımda fare ile ilgili son zamanlarda bişey yaşamadım.

 2. YASEMİN (20 Mart 2014 saat: 16:36)

  Rüyamda birinin meyve bahçesine girip, yeşil yapraklı yeni açmış beyaz çiçekleri olan bir erik ağacına dokunuyorum dalı eğiliyor ve yeşil bir erik yere düşüyor. alıp yiyorum. bahçeden çıkarken 2 tane de sarı üzüm alıp yiyorum. çıkmak üzereyken pencereden bakan bahçenin sahibi olan beyi görüyor ve aldıklarımı söylüyorum. Helal olsun diyor. yine çıkmak üzereyken bahçede evin hanımını görüyorum. hali pek sağlıklı görünmüyor. bana ne istersem alabileceğimi söylüyor ve dolaptan çıkarıp şeker ikram ediyor, şekeri alıyor yiyor ve çıkıyorum. çıkarken de tekrar yeşil erik alıyorum. lütfen yorumlar mısınız?
  kaç saattir bekliyorum tatile mi çıktınız ?

 3. YASEMİN (20 Mart 2014 saat: 14:50)

  1. Rüyamda birinin meyve bahçesine girip, yeşil yapraklı yeni açmış beyaz çiçekleri olan bir erik ağacına dokunuyorum dalı eğiliyor ve yeşil bir erik yere düşüyor. alıp yiyorum. bahçeden çıkarken 2 tane de sarı üzüm alıp yiyorum. çıkmak üzereyken pencereden bakan bahçenin sahibi olan beyi görüyor ve aldıklarımı söylüyorum. Helal olsun diyor. yine çıkmak üzereyken bahçede evin hanımını görüyorum. hali pek sağlıklı görünmüyor. bana ne istersem alabileceğimi söylüyor ve dolaptan çıkarıp şeker ikram ediyor, şekeri alıyor yiyor ve çıkıyorum. çıkarken de tekrar yeşil erik alıyorum. lütfen yorumlar mısınız?

 4. fetullah (23 Aralık 2013 saat: 14:18)

  dolmuşla giderken bi bahçe içerisinde agaçta siyah erikler ve tüylü şeftali gördüm sonra araçı durdurup bahçeye girdik agaçtan iri siyah erik kopartım elimle ikiye böldüm ortadan sonra yedim tatlı idi daha sonra yine kopardım yanında bulunanlara ikram ettim onlar ekşi dedi yiyemedi sonra ben bi kaç tane daha kopardım yanıma aldım daha sonra tüylü şeftali gördüm onuda kopardım ve yedim ondan kimseye ikram etmedim yalnız yanımada almadım 1 tane aldım sadece

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,