RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Erik Toplamak

Rüyada erik toplamak, rüya sahibinin, çok çalışıp çabalamasına ve sürekli bu düşüncelerle yatıp kalkmasına rağmen hayallerine ve istediklerine ulaşamayacağına ve bu yüzden içinde büyük bir ukde kalacağına tabir eder. Ayrıca, bazı rüya tabirleri tam aksini söyler. Rüyayı gören kişinin, hayal ettiği ve gerçekleştirmek istediği şeyler konusunda atılımlar yaptığına, çok hayırlı ve olumlu işlere girdiğine, istediklerine kısa zamanda ve iç kaybetmemecesine sahip olacağına ve çok huzurlu ve rahat bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada Erik Ağacı Görmek

Rüyada görülen ağacın durumuna bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanır. Eğer, yemyeşil ve dalları erik dolu bir ağaç görülmüşse rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında çok büyük gelişme gösterdiğine, girdiği işlerde her daim başarı kazanacağına ve çok ilerleyeceğine rivayet eder. Rüyada kurumuş bir erik ağacı görülürse eğer sıkıntılar ve başarısızlıklar yaşanacağına ve rüya sahibinin çok zor durumlara düşeceğine delalet eder.

Rüyada Erik Dalı Görmek

İş hayatında çok büyük atılımlar yapılacağına, çok iyi işler ortaya konacağına ve bunlar sayesinde yüklü miktarda para kazanıp birçok mala ve mülke yani bir servete sahip olacağına tabir eder.

Rüyada Erik Toplamak ve Yemek

Rüyayı gören kişinin, iş hayallerini gerçekleştirme konusunda başarısız olacağına, bu yüzden kendisini beceriksiz ve aciz olarak göreceğine ancak daha sonra çok çabalayarak amaçlarına kısmen de olsa ulaşıp rahat bir hayat sürecek kadar para kazanacağına alamet eder.

Rüyada Yeşil Erik Toplamak

İstediği şeylere kavuşamayan rüya sahibinin, uzun bir zaman boyunca orta derecede bazı hastalıklar çekeceğine, yeteri kadar sağlıklı ve rahat olacak aşamaya yakın bir zamanda geleceğine yorumlanır. Ayrıca, yeşil erik toplayan kişi işinde çeşitli aldatmacalar yaşar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!