RuyaTabirleri.com

Rüyada Erişte Görmek

Rüyada erişte görmek, rüyayı gören kişinin makbul olan mallara ve helal olan kazanca kavuşacağına, Allah’ın lütuflarını bulacağına, rızkının çoğalmasına vesile olacak kazançlı işlere gireceğine ve geçim kolaylığına kavuşarak rahat edeceğine alamet eder. Rüya sahibinin hayatında müjdeli olaylar ve sürpriz gelişmeler olacak demektir. Bu rüya, kişinin maddi ve manevi anlamda mutlu olacağı anlamına gelir.

Rüyada Erişte Yemek

Rüyayı gören kişinin işinde üstün başarılar elde edeceğine, rakiplerini geride bırakacağına, terfi edeceğine bu vesileyle yokluktan kurtulacağına, elinin bollaşacağına, alım gücünün artacağına ve rüya sahibinin dilediği gibi harcama yapma ayrıcalığına ve lüksüne sahip olacağına tabir edilir.

Rüyada Erişte Kesmek

Rüyayı gören kişinin ekmeğini taştan çıkaracak kadar çalışkan, azimli ve hırslı, rızkına hile, yalan ve fesat karıştırmayacak kadar da namuslu ve onurlu olduğuna, hayatını Allah’ın mubah kıldığı yollardan kazanacağına ve yediği lokmayı huzur ve gönül rahatlığı ile yiyeceğine rivayet edilir.

Rüyada Erişte Yapmak

Rüyada erişte yapmak da erişte kesmek gibi tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kolay ama helal olan yollardan kazanç elde edeceğine, yaptığı işin hafif ve kolay olacağına, gözü karalığı sayesinde de birçok işi yapmayı becererek zenginliği yakalayacağına işaret eder.

Rüyada Erişte Pişirmek

Rüyayı gören kişinin işinde uzmanlaşacağına, bu sayede ün yapmayı başaracağına, herkes tarafından bilinir kimse olmasıyla kazancında artış elde edeceğine yorulur. Rüya sahibi her ne kadar varlık sahibi olmayı kafasına koymuş olsa da bunu hak yolundan ayrılmadan ve günahkâr olacak yollara girmeden yapacağına tabir edilir.

Rüyada Erişte Hamuru Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatına bolluk ve bereket geleceğine , kişinin bol ekmek sahibi olacağına, geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine ve maddi olanaklarının da fazlalaşacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: