RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkeğin Cinsel Organını Görmek

Rüyada erkeğin cinsel organını görmek, mala ve zenginliğe işaret eder. Rüya sahibi, gelirini artıracak ve refah düzeyi yüksek bir hayat yaşayacaktır. Ayrıca şöhret sahibi, iş hayatında tanınan ve başarılı bir iş adamı olarak bilinecektir. Rüya sahibinin aile içerisindeki dominantlığı artacaktır. Aile içerisinde liderliği eline alacak ve aile içerisindeki düzeni korumaya çalışan kişi olacaktır.

Rüyada Erkeğin Cinsel Organını Hissetmek

Rüyada erkeğin cinsel organını gören kimse, çocuk sahibi olur. Erkek cinsel organı erkek çocuğa işaret eder. Uzun süredir çocuk bekleyen ancak yapamayan rüya sahibi artık bu isteğine ulaşacaktır. Ancak kişinin hayatında istenmeyen olaylar yaşanacaktır. Bir süre bu sıkıntılarla uğraşacak olan rüya sahibi bu süreçten çabuk çıkacaktır.

Rüyada Erkeğin Cinsel Organını Ellemek

Rüyada erkeğin cinsel organını ellemek, aile içerisinde yaşanacak sorunlara delalet eder. Rüya sahibi, ailesinin geleneklerine aykırı hareketlerde bulunacak ve ailesinden tepki görecektir. Düşüncelerini istediği gibi yansıtma ihtiyacı duyan kişi, ailesi ile bu konuda tartışmalar yaşayacak ve evden ayrılmak zorunda kalabilir. Bu sorunları aşmak, rüya sahibinin çabasıyla mümkün olacaktır.

Rüyada Erkeğin Cinsel Organını Emmek

Rüyada erkeğin cinsel organını emmek, günah işlemeye işaret eder. Rüya sahibi, hayatında günah işlerken çekinmez ve insanların düşüncelerini önemsemeden davranışlarına devam eder. Yaptığı hareketlerden pişmanlık duymadan devam eder ve Allah katında değeri kalmaz. Bunun cezasını dünyada çekecektir. Zor günler rüya sahibi için yakındır. Hem maddi hem de manevi anlamda sıkıntılı günler gelecektir.

Rüyada Erkeğin Cinsel Organını Kesmek

Rüyada erkeğin cinsel organını kesmek, gerçek hayatta başarıya ulaşmak için her yolun deneneceği anlamına gelir. Rüya sahibi, önüne koyduğu hedefleri birer birer gerçekleştirmek için elinden gelen bütün çabayı gösterecek ve amacına ulaşacaktır. Göstereceği gayret kendisine olan güvenini de tazeleyecektir. Kişi, iş hayatında yükselecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Erkeğin Cinsel Organını Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. aysegul (10 Mayıs 2014 saat: 10:52)

    ruyamda evime bir hırsız giriyordu ben cok korkuyordum evi dahgıtmaya basladı benmle konusmaya basladı elinden kurtulmak icin cinsel organını elledim snra agzma aldm kendinden gectigini gorunce hızlıca kosmaya basladım kapıyı acıp hırsız var diye bagırdım. aksam oldu evime gittim herkes evde tekken hırsız girdigi icin bana acıyarak bakıyordu daha once hic gormedigim bi arkadasm evimize geldi bana samimi davranmaya calıstı ama ben uzak duruyordum bana kendime telefon alıp durcam diyordu. o sırada kız arkdaslarım eve geldi ve yanımdakı arkadasıma seninle yine konusur ama birdaha eskisi gibi samimi olamaz diyordu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,