RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkek Ayakkabısı Görmek

Rüyada erkek ayakkabısı görmek, işlerinizde başarılı olmanız, çalışma hayatınızda size kazanç getirecek girişimler, yüksek mevkilere gelmenize, verilen sözlere, yetenekli ve becerikli bir adama, kısa sürede ulaşacak sevinçli bir habere işarettir. Bu rüyayı gören kişi şan ve şöhreti bol herkesin takdirini kazanan bir kişi olur. Bu rüya yine sıkıntı sonrasında kavuşulacak rahatlığa da yorulabilmektedir.

Rüyada Ayakkabı Görmek

Bu rüya ayakkabının durumuna göre yorumlanır. Geniş ve rahat ayakkabı bereketin çoğalması ve rızkın artmasıdır. Geniş, ferah bir ayakkabı giydiğini gören kişi güzel bir geçime ulaşır. Dar bir ayakkabı ise maddi sıkıntılara, geçim darlığına işarettir. Yeni ayakkabı servetin artması, zenginliğin çoğalması ve mal sahibi olmaktır. Rahat ayakkabı ulaşacak huzurdur.

Rüyada Ayakkabı Diktiren Kişiyi Görmek

Rüyada kendisine ayakkabı diktirmek sıkıntıların dağılmasına, üzüntülerin gitmesine, zorluklardan sonra ulaşan nimetlere ve bereketli hallere işarettir.

Rüyada Ayakkabıyı Ayağından Çıkarmak

Rüyada ayağından ayakkabı çıkarma gurbetten memlekete dönmek, sevdiklerinize kavuşmaktır. Yine bu rüya bekâr kimseler için evlenmeye işarettir. Evlenip çoluk çocuğa kavuşmak ve mutlu olmaktır.

Rüyada Mest Giydiğini Görmek

Mest rüyaları genellikle hayra yorulmaktadır. Bu rüya eğer kış mevsiminde görülürse bereketin artmasına, o dönemin bolluk ve bereket içerisinde geçmesine işaret eder. Yaz ayında böyle bir rüya gören kişi kısa bir üzüntü yaşar; arkasından mutluluk, huzur ve ferahlı gelir. Yine bu rüya korkulandan emin olmaya delalet olabilir. Bu rüyayı gören kişi tüm korkularında kurtulur. Yine bu rüyayı gören kişi zenginliğe kavuşur.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Giydiğini Görmek

Beyaz ayakkabı mutluluktur. Rüyada beyaz ayakkabı giyen kişi yakın zamanda evlenir ve yuva kurar. Siyah veya kırmızı ayakkabı rüyası iyi değildir. Sıkıntı ve üzüntüye işarettir. Sarı ayakkabı ise kısa bir hastalık döneminden sonra afiyete kavuşmaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!