RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkek Ayakkabısı Görmek

Rüyada erkek ayakkabısı görmek, işlerinizde başarılı olmanız, çalışma hayatınızda size kazanç getirecek girişimler, yüksek mevkilere gelmenize, verilen sözlere, yetenekli ve becerikli bir adama, kısa sürede ulaşacak sevinçli bir habere işarettir. Bu rüyayı gören kişi şan ve şöhreti bol herkesin takdirini kazanan bir kişi olur. Bu rüya yine sıkıntı sonrasında kavuşulacak rahatlığa da yorulabilmektedir.

Rüyada Ayakkabı Görmek

Bu rüya ayakkabının durumuna göre yorumlanır. Geniş ve rahat ayakkabı bereketin çoğalması ve rızkın artmasıdır. Geniş, ferah bir ayakkabı giydiğini gören kişi güzel bir geçime ulaşır. Dar bir ayakkabı ise maddi sıkıntılara, geçim darlığına işarettir. Yeni ayakkabı servetin artması, zenginliğin çoğalması ve mal sahibi olmaktır. Rahat ayakkabı ulaşacak huzurdur.

Rüyada Ayakkabı Diktiren Kişiyi Görmek

Rüyada kendisine ayakkabı diktirmek sıkıntıların dağılmasına, üzüntülerin gitmesine, zorluklardan sonra ulaşan nimetlere ve bereketli hallere işarettir.

Rüyada Ayakkabıyı Ayağından Çıkarmak

Rüyada ayağından ayakkabı çıkarma gurbetten memlekete dönmek, sevdiklerinize kavuşmaktır. Yine bu rüya bekâr kimseler için evlenmeye işarettir. Evlenip çoluk çocuğa kavuşmak ve mutlu olmaktır.

Rüyada Mest Giydiğini Görmek

Mest rüyaları genellikle hayra yorulmaktadır. Bu rüya eğer kış mevsiminde görülürse bereketin artmasına, o dönemin bolluk ve bereket içerisinde geçmesine işaret eder. Yaz ayında böyle bir rüya gören kişi kısa bir üzüntü yaşar; arkasından mutluluk, huzur ve ferahlı gelir. Yine bu rüya korkulandan emin olmaya delalet olabilir. Bu rüyayı gören kişi tüm korkularında kurtulur. Yine bu rüyayı gören kişi zenginliğe kavuşur.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Giydiğini Görmek

Beyaz ayakkabı mutluluktur. Rüyada beyaz ayakkabı giyen kişi yakın zamanda evlenir ve yuva kurar. Siyah veya kırmızı ayakkabı rüyası iyi değildir. Sıkıntı ve üzüntüye işarettir. Sarı ayakkabı ise kısa bir hastalık döneminden sonra afiyete kavuşmaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Erkek Ayakkabısı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. cemile (25 Mayıs 2015 saat: 12:59)

  Selamlar rüyamda sağı solu telli bir yola gidiyordum yolun başında kalbimdeki kişi duruyordu tam yolun başına geldiğimde sağ ayağındaki siyah spor ayakkabısını önüme çıkardı bende ayakkabısını alıp yola girdim ondan uzaklqstıgımda bana isimle seslendi….

 2. pakize (04 Mart 2015 saat: 22:34)

  Gece teeccut namazina kalktim
  Faziletine baktim büyük mevkilerre ulasirsiniz bu namazi kilarsaniz diyordu. Kıldım ve uyudum. Sonra ruyamda ayakkabi gördüm. Ayakkabinin anlami mevkiye ulasmak. Cok sasirdim ve acayip mutlu oldum. Dis hekimi olmak istiyorum da. Bu bir isaret mi

 3. Merve (14 Ocak 2015 saat: 15:09)

  Rüyamda nişanlımın babasının öldüğünü ve annesinin çok üzgün olduğunu görgüm. Ayrıca babasına ait tüm çamaşırları özelliklede kıyafet altına giyilen içlikleri annesinin yıkayıp bahçeye astığını gördüm. Hepsi tertemizdi ve bende aralarında dolaşıyordum. Ayrıca eve sürekli başsağlığına insanlar geliyordu ve bende evde kimse olmadığını söyleyerek onları geri çeviriyordum. Birde gördüğüm ev nişanlımın evi değildi sanki eski Arap evleri gibi bahçe içinde müstakil ve uzun sütunları olan bir evdi. Annesi sürekli düğünümüzü göremeden öldü diyerek ağlıyordu. Bende hem ölümden dolayı hemde düğün sürecimizin olumsuz etkileneceğinden dolayı çok üzülmüştüm.

 4. Merve (14 Ocak 2015 saat: 15:03)

  Merhaba ; rüyamda bir düğün için hazırlanıyordum kıyafet saç makyaj herşey çok güzel ve abartılıydı ama düğüne çok yağmur yağdığı için gidemedim hava çok kapalıyı. Sonra annemlerle toprak ve yeşillik bir köy yolu gibi biryerde yürüdüğümü gördüm üzerimde erkek kuzenimin yeni aldığı gri pantolon ve siyah ayakkabılar vardı ve bana bol gelmişlerdi. Kuzenime bu kıyafetlerin güzel ama bol olduğunu söyledim. Sonra o yolun sonunda tekrar düğün alanına geldik ama herşey toplanmıştı. Annem yağmurdan dolayı çabuk bittiğini ama güzel nir düğün olduğunu azda olsa oynayabildiklerini söyledi. Oradan düğün sahibinin evine geçtik gece orda kalmak için . Sabah uyandığımızda eniştem ve ablamı gördüm. Eniştemin midesi bozulduğu için bir leğenin içine çokça kusmuş olduğunu gördüm. Biraz iğrenç gelebilir ama içinde ekmek dilimlerinolduğunu gördüm. Sonrasında beyaz ve yeni bir kol saati hediye edildi bana ama kim tarafından olduğunu ve gerisini hatırlamıyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,