RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek

Rüyada erkek bebek emzirmek, hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin kendisiyle gurur duyacağı, başkalarının da kendini yüceltecek sözler edeceği ve takdire layık göreceği işler yapacağına rivayet edilir. Mutluluğa vesile olacak, beraberinde uğur ve şans getirecek kararlar almaya ve bunları en doğru şekilde uygulamaya bu sayede amaçlarına ulaşmaya alamet eder. Rüyada erkek bebek emzirmek, güç ve kudret sahibi olmaya işaret ederken bir yandan da kişinin kendine olan güvenine yorulur.

Rüyada Erkek Bebek Doğurmak ve Emzirmek

Rüyada erkek bebek doğurmak ve emzirmek iyi şekillerde yorumlanmaz ve rüya sahibinin kötü günler yaşayacağı, zor durumlara düşeceği, gergin olacağı ve üzüleceği şeklinde tabir edilir. Bu rüya başarısız olmaya ve hüsran yaşamaya delalet eder.

Rüyada Erkek Bebek Doğurmak

Rüyada erkek bebek doğurmak, rüya sahibinin başına gelecek felaketlere, uğursuzluklara ve musibetlere işaret eder. Kişi, melanetin çevresinden ve kendisinden uzak olmayacağı bir dönem geçirecek ve sıkıntıya düşecek demektir.

Rüyada Bebek Emzirmek

Rüyada bebek emzirmek şanssızlığa düşmeye, kısmetin kapanmasına, iyi giden işlerin durmasına, planların işlemez olmasına ve hayatın tüm yörüngesinin kaymasına rivayet edilir. Hayra yorulmaz ve iyi bir rüya olduğu söylenmez.

Bekâr Birinin Rüyada Bebek Emzirdiğini Görmek

Bekâr birinin rüyada bebek emzirdiğini görmek ya da rüyada bekâr birinin bebek emzirdiğini görmek sevinç ve mutluluktur, Hayır ve iyilikle karşılaşmaya, güzel haberler duymaya ve heyecan verici gelişmeler yaşamaya delalet eder.

Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyada erkek bebek görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılarından kurtulacağı ve geçirdiği kötü zamanları unutacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin çocuklar kadar şen olmasına, yüzünde güller açılmasına ve etrafa gülücükler dağıtmasına vesile olacak kadar sürpriz gelişmeler yaşayacağı ile tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ŞULE (03 Nisan 2014 saat: 08:19)

  bekar bir kızım rüyamda ablam beşiz doğum yapıyordu birtaneside erkek olanı ben alıp emziriyordum ve süt geliyordu.artık bebeğin süt anneside ben oldum diye seviniyordum süt gelmesinede şaşırıyordum.gögüs uçlarımn olmadığından yakınıyor nasıl emziricem diye düşünüyordum.ablam bana neler yapmam gerektiğini söylüyor şimdi emzirebirsin diyordu.emzirdikden sonra kucağımdan ayırmadım ve hissettiğim söylenebilir o duyguyu.

 2. pandora (16 Mart 2014 saat: 18:16)

  merhaba ben bekar bir bayanım. Rüyamda bir erkek çocuğum olduğunu görüyorum önce emzirmeye çalışıyorum sütüm gelmiyor, sonra sol göğüs ucum soyulduğunu fark ediyorum acıyacak diye korkuyorum ama canım yanmıyor şeffaf küçük bir parça koptuktan sonra sonra süt fışkırıyor ve bebeği doyuruyorum sonra o bebek büyük insan gibi benimle konuşmaya başlıyor. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

 3. petunya (04 Mart 2014 saat: 07:26)

  Merhabalar..ben bekarim ve ruyamda erkek bir bebek gordum benimmis yeni dogurmusum ama dogurdugumu gormedim.boyle asansor gibi bir yerdeydim bir kadin vardi yanimda ve cocugu once o emzirdi ama bebek surekli agliyordu kadindan aldim emzirmeye basaladim cocuk sustu hatta gulmeye basladi emdikten sonra. Sonra ben bebegi kadina birakip ciktim babasini bulmak icin.. yorumlarsaniz sevinirim simdiden tesekkurler..

 4. nazlı (01 Mart 2014 saat: 11:54)

  ben gerçek hayatımda hamileyken trafik kazası geçirdim boyun kırılması sonucu felç kaldım. Erkek bebeğe hamileydim 1ay sonra aldılar. Rüyamda oğlumu kaybetmediğimi ve ona hamile olduğumu gördüm. Daha sonra doğum yapmışım ama doğum yaparken görmedim doğum yaptıktan sonra eski sağlığıma kavuştum. Oğlumu emziriyodum ama sütüm gelmiyodu. 3yıl sonra ilk defa oğlumu rüyamda gördüm çok mutlu oldum. Rüyamı yorumlarsanız çok sewinirim

 5. nida (02 Şubat 2014 saat: 13:29)

  Bekar bir kızım ve rüyamda büyük bi evde bana ait olmayan yani benim çocuğum olmayan bir erkek bebeği emziriyordum. Süt geliyordu. Bebeği çok seviyor, sahipleniyordum. Bebek beyaz bir kundağın içindeydi fakat kundak sıkı değil dağılmış gibiydi. Ben bebeği isteyerek, severek emziriyordum fakat bebek emerken göğsüm ağrıyordu.
  Bebek erkekti ve hafif tüylü saçları vardı. İki aylık kadar olmalıydı. Bebeğin annesini de gördüm, annesi de bu durumdan memnundu.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,