RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyada erkek bebek görmek hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına delalet eder. Sevimli ve şirin bir bebek görmek hayatta her dileğin gerçekleşeceğine, bebeğin sevimsiz ve huzursuz olması aksilikler, sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına işaret eder. Rüyada erkek bebek görmek aynı zamanda kişinin toplum içinde gördüğü saygıya ve itibara işaret eder. Bu kişi toplumda yaptığı güzel işler ve insanlara karşı iyimser yaklaşımı ile çevresindeki kişiler tarafından çok sevilen ve onların gözünde büyük bir saygınlığı olan kişidir. Rüya sahibinin dostları da iyi gün dostları değil, kötü günde yanında olacağı gerçek dostlardır.

Rüyada Erkek Bebek Doğurduğunu Görmek

Çok hayırlı bir rüyadır. Rüyasında erkek çocuk doğurduğunu gören kişi şifa, mutluluk, huzur ve esenlik bulur. İçinde bulunduğu meşakkatli şartları da gerisinde bırakır.

Rüyada Erkek Bebek Emzirdiğini Görmek

Rüyasında erkek bebek emzirdiğini gören kişinin iş hayatındaki başarı grafiği yükselir ve terfi alır. Aynı zamanda rızkı ve kazancı da artar.

Rüyada Bebek Görmek

Rüyada kız bebek görmek üzüntü, keder, sıkıntı ve zorluk anlamına gelirken erkek bebek müjdeli haber, güzel günler, başarı ve zafer anlamına gelir.

Rüyada Temiz Bebek Görmek

Rüyada temiz ve çıplak bebek görmek sevinç gözyaşları akıtmak anlamına gelir. Rüyada temiz bebek görmek sevinç ve mutluluk demektir.

Rüyada Ağlayan Bebek Görmek

Rüyada ağlayan bebek görmek pek de iyi ve hayırlı değildir. Ağlayan bebek içine düşülecek olan zor durumlara, sorunlara ve üzüntüye neden olacak gelişmelere işaret eder.

Rüyada Bebek Sahibi Olmak

Rüyada bebek sahibi olmak demek yeni adımlar atmaya ve yeni kararlar vermeye işaret eder. Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan güzel ve radikal değişikliklerle birlikte yeni atılımlar ve yeni girişimler anlamına gelir.

Rüyada Doğmakta Olan Bebek Görmek

Rüyada doğmakta olan bebek görmek, kişinin yakında tüm sıkıntılarından kurtulmasına ve sabretmesi gerektiğine işarettir. Bebek doğurmak genellikle üzüntü ve kederden kurtulmaktır. Bu nedenle böyle bir rüya gören kimse eğer kederliyse gönül ferahına ulaşır, borçluysa borçlarından kurtulur veya her türlü üzüntüleri refaha ve ferahlığa kavuşur.

Rüyada Oynayan Bebek Görmek

Rüyada oynayan, gülen ve eğlenen bebek genellikle müjdeli ve güzel bir haberdir. Bu rüya gören kişinin başına gelecek müjdeli ve güzel havadislere, yakında sevineceği, gönül ferahlığına kavuşacağı haberler almasına, her anlamda talihinin ve şansının arttığı bir döneme girmesine de yorulmaktadır.

Rüyada Zayıf Bir Bebek Görmek

Rüyada görülen zayıf bebek, bir süre geçim sıkıntısı yaşayacağınıza veya para kazanırken oldukça zor ve meşakkatli yollardan geçeceğinize işarettir. Bu rüyayı gören kimse iş yaşamında bazı beklentilerine kavuşamaz ve parasal olarak kısa süreli sıkıntılar çeker. Şişman bebek ise bol paraya, geçimi kolay yollardan sağlamaya, ele geçecek mal ve mülke, kişinin kolay yollardan sıkıntı çekmeden para kazanmasına işarettir.

Rüyada Bebek Öldürmek

Rüyasında bebek öldüren kimse çok büyük hatalar işler ve sonradan pişman olacağı hareketlerde bulunur. Bu rüya kişinin dünyevi olana yönelip, yanlış yollara sapması sonucu insanların tepkisini çeken hatalar yapacağının ve bunun sonucunda da zarar göreceğinin göstergesidir. Rüyasında bebek öldüren kimse dünyada büyük bir günah işler. Yanlış arkadaşlıklar edinerek yoldan çıkar. Bu rüya kişiye uyarı niteliğinde olan bir rüyadır.

Rüyada Bebeğe İsim Koymak

Rüyasında bir bebeğe usulüne uygun olarak isim koyan kimse özel veya çalışma hayatında birtakım değişiklikler yaşar. Bu rüya bazen bir işten çıkarak daha mutlu olacağı başka bir işe girmeye; bazen de bulunduğu şehri değiştirerek çok hayırlı ve iyi huylu insanların bulunduğu farklı bir şehre taşınmaya yorulmaktadır.

Rüyada Uyuyan Bebek Görmek

Rüyada görülen uyuyan bebek güzel bir gelecektir. Bu rüya kişinin ileride istediklerine kavuşacağı, çalışıp kazanacağı ve genellikle huzurla geçireceği ömrüdür. Böyle bir rüya masumiyetin, günahlardan tövbenin, yapılan hatalara pişmanlığın da göstergesidir.

Rüyada Bir Bebeği Sırtına Almak

Rüyasında bir bebeği sırtına alan kimse bazı olaylar sonucunda üzüntüye ve sıkıntıya uğrar. Bu rüya kişinin başına gelecek ufak tefek belalardır. Bazı tabircilere göre ise bebeği sırtına alan kimse hastalanır yatağa düşer; bir müddet bu hastalığı çektikten sonra tekrar sağlığına kavuşur.

Rüyada Kız Bebek Görmek

Rüyada görülen kız bebek müjdeli bir haberdir. Bazen de kişinin şan şöhret kazanmasına, iyi bir isimle anılmasına ve dünya hayatında göreceği faydalara işarettir. Kız bebek genellikle gören kişi için hayırlı ve güzel bir rüyadır. Bu rüyayı görenin istekleri gerçekleşir, her anlamda mutlu ve huzurlu olur. Aynı zamanda başarıya, sıkıntıdan kurtulmaya ve her anlamda mutluluğa da yorulabilmektedir.

Rüyada Meme Emen Bir Bebek Görmek

Bu rüya kişinin girişeceği hayırlı ve ümit ettiğine ulaşacağı güzel bir iştir. Böyle bir rüya gören kimse yaptığı çalışmalardan olumlu sonuçlar alır. İstediği başarıya, kazanca kavuşur. Mal ve mülk elde ederek zenginleşir. Bu rüya özellikle maddi sıkıntı çekenler için ferahlığa işarettir.

Rüyada Bebek Olduğunu Görmek

Rüyasında kendisini bebek olarak gören kimse yaptığı bir hata sonucunda suçlanır ve belki hapse girer. Bazen de bu rüya hastalığa veya hastalar için hastalıktan şifa bulmaya işarettir. Rüyada küçük bir bebek olduğunu gören kimse sapkınlıktan sonra hidayete ererek yaptığı hatalardan döner ve bu hataları tekrarlamaz.

Rüyada Beşik Görmek

Rüyada görülen beşik hanımınızın hamile olduğuna işarettir. Bu rüya genellikle çocuk sahibi olmaya yorulur. Rüyada beşik gören bekarsa evlenir ve kısa sürede hemen evladı olur. Hamile bir kadın bu rüyayı görse, sağ salim, sağlıklı bir şekilde bebeğini dünyaya getireceğine ve doğum sırasında zorlanmayacağına işarettir.

Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek

Rüyada görülen yeni doğmuş bebek size ulaşacak hayırlara ve müjdeli haberlere işarettir. Bu rüya genellikle güzel bir şekilde yorulur. Bir beklentisi olan, bir arzusu bulunan bu rüyayı görse, yakın zamanda isteklerinin gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada Bebek Arabası Görmek

Rüyada görülen bebek arabası kişinin elde edeceği mal mülktür. Bu rüyayı gören kimse kendisine veya ailesinden bir bireye araba, ev gibi mülkler alır veya elindeki para ile kazançlı yatırımlar yapar. Bazen de bebek arabası kişinin ulaşacağı mevki veya dünya hayatındaki derecesidir.

Rüyada Bebek İle Oynamak

Rüyada bir bebek ile oynayan ve onunla gülüp eğlenen kimse dünya hayatına dalarak ahiret hayatını unutur. Bu rüya gören kişinin hayatını gaflette geçirdiğine ve bu nedenle çok sıkıntı yaşayacağına işarettir. Bu rüya kişinin kendisine çeki düzen vermesi gerektiğini hatırlatan bir uyarıcı rüyadır.

Rüyada Erkek Bebek İle Konuşmak

Rüyasında aslında konuşamayacak erkek bir bebek ile konuşup sohbet ettiğini gören kimse, güvendiği bir kişiden hayırlı haberler alır. Bu rüya genellikle kişinin başına gelecek güzel havadislere, olumlu haberlere ve beklediği işlerin gerçekleşmesine yorulur. Rüyasında bir kız bebekle konuşan kimse ise bollukla, bereketle ve mutlulukla geçecek bir dönemin içerisine girer.

Rüyada Bir Bebeği Kucaklamak

Rüyasında bir bebeği kucaklayan kimse, eğer ihtiyaç sahibi birisi ise, dirayetli ve güçlü bir adamın himayesine girer ve böyle bir kişiden yardım görür. Bu rüya herkese yardım eden, ihsanda bulunan ve tüm ihtiyaç sahiplerine hakkını tamamıyla veren iyi niyetli bir adama işarettir. Bazen de bu kişi rüya sahibi olur.

Rüyada Bebeğe Yemek Yedirmek

Rüyada bebeğe yemek yedirmek, gören kimse için berekete, geçim kolaylıklarına, kazançlı çalışmalara ve başarıya işarettir. Bu rüya aynı zamanda rızkınızı kolay yollardan ve sevdiğiniz işlerden kazanacağınıza ve bu anlamda da her zaman mutlu ve huzurlu olacağınıza işarettir.

Rüyada Yürüyen Bebek Görmek

Rüyada bir bebeğin yürüdüğünü gören kimse mutlu ve güzel geçecek bir yolculuğa çıkar. Bu rüya kişinin mekan değiştireceğinizin ve gittiği yerde de huzurlu ve mutlu olacağının göstergesidir. Rüyada bebek yürüten kişi ise bazı işleri zorlayarak ve çile çekerek halleder. Bu rüya genellikle kişinin meşakkatten sonra ferahlamasına ve isteklerine kavuşmasına yorulur.

Rüyada Bebek Sevmek

Rüyada bebek sevmek, gönül huzuruna, eşinizle birlikte geçireceğiniz mutlu anlara, bekarlar için evlenip çoluk çocuğa kavuşmaya, herkese merhamet eden şefkatli bir kimseye, günahlardan kaçınmaya ve hatalardan dönmeye işaret eder.

Rüyada Bebek Bakmak

Rüyada bebek bakan kimse büyük sorumlulukların altına girer. Bu sorumluluklar sonucunda sıkıntı yaşayan ve oldukça stresli günler geçiren kişi, daha sonra elde ettiği başarılar sonucunda rahatlar ve diğer insanların da teveccühünü kazanır.

Rüyada Bebeğin Kustuğunu Görmek

Rüyada kusan bebek sırları gizli tutamayan, ağzı gevşek bir arkadaş veya komşudur. Bu rüyayı gören kimse güvendiği bazı inşaların ihanetine uğrar ve sırlarının açığa çıkması sonucunda insanlar arasında kötü bir duruma düşer. Bazen de bu rüya dedikoduya, arkadan konuşan ve yalan sözler uyduran kötü niyetli bir kimseye işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Erkek Bebek Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Özge (07 Ocak 2016 saat: 11:23)

  Rüyamda bembeyaz bi ışık gördüm ve o ışıkta oturtulan 9 10 aylık bi erkek bebek sarışın beyaz tenli bi bebekti oturmuş bana gülümsüyordu bebeğe kısa bi süre baktım. Elimi uzattım bebeğe dokunmak için ama o bebek beyaz ışığın içinde kayboldu. Baktım etrafıma ama beyaz ışıktan başka bişey yoktu. O şekilde uyandım.

 2. Berna (03 Kasım 2015 saat: 16:19)

  Bekarım rüyamda bir düğündeydim sevdiğim insan başkasıyla evleniyordu ama formalite icabıymış. Beyaz gelinlikle sarışın bir kadın gördüm sevdiğim kişiyle o öylesine evleniyorlarmış. Daha sonra onlar evlenmedi ama rüyam değişti. Beyaz tenli, koyu saçlı, temiz bir erkek bebek gördüm benim bebeğimmiş. Onu giydiriyordum ve babamdan kıyafetlerini istiyordum. O kadar huzurluydum ki kendimi tam olarak anne gibi hissediyordum. Bebekle aramda anne-oğul ilişkisi vardı. Sonra da rüya bitti.

 3. ayse (27 Haziran 2015 saat: 13:14)

  Ruyamda eltimin dogum yaptigini gordum.beyaz tenli bir erkek bebek. Dogurdugunu gordum.bebek tersten geldi once sag ayagini gordum .bir tanede yeni dogmus esmer zayif bir erkek bebek gordum. Kimse o zayif bebekle ilgilenmiyodu .ya tuvalete dusuyodu yada baska bir yere oda ciplakti.en sonunda ben kurtariyodum onu dustuguyerden

 4. murat (12 Haziran 2015 saat: 16:43)

  Rüyamda ben bayır assagı yururken eskı bır arkadasımın yaklaşık 1/1.5 yaslarındakı bebegı ıle yururken karsılastım onlar aynı yolada ben bayır ınerken onlar cıkıyordu ben hem arkasımla bıraz konustum hem bebeyı sevdım çok seker ve tatlı bır bebektı bebek bebekarabasında sessızce oturuyordu

 5. Derya (02 Şubat 2015 saat: 11:13)

  Rüyamda arkadaşlarımla birlikte üç metrelik bi yüzme havuzuna gidiyorum. Yüzmeye eğlenmeye başlıyoruz biraz sonra dibe dalıyorum ve havuzun bizim girdiğimiz yere en uzak kısmında bir karaltı görüyorum birilerinin orada yüzdüğünü ya da bir kıyafet vb. düşürdüğünü düşünerek yüzmeye devam ediyorum. Aradan bir saat kadar zaman geçtikten sonra tekrar dönüyorum ve aynı yerde aynı karaltıyı görüp yanına gidiyorum baygın halde bir insan olduğunu görüyorum ve onu tutup yüzeye çıkarıyorum havuzun kenarına yatırıp suni teneffüs ve kalp masajı yapıyorum. Ben büyük bir insana göre kalp masajı yapıyorum ama önümde bir erkek bebek oluyor ve herşeye rağmen (bir saatten fazla suda kalmasına ve bir yetişkine uygun ilk yardım yapmama rağmen) yaşıyor. Etrafımda arkadaşlarım ve tanımadığım insanlar tarafından tebrik ediliyorum. Bebeğin ailesi bulunmuyor ve bir gün kadar bebekten ayrılamıyorum ve ona bağlı hissediyorum. Etraftakiler ona bir isim vermemi söylüyor ve bebeğe emir ismini veriyorum. Rüyamda bir soy ismi de vardı ama uyanınca bunu hatırlayamadım. Bebeği kurtardığım için bir parti düzenleniyor bu partide bebek kendine kendi gibi küçük bir erkek bebek bulup arkadaşlık ediyor ve onunla gezip oynayıp arada bir gelip bana gülümsüyor benle ilgileniyor gönlümü edip yine gidiyor. Çok sevimli tombul güleç yüzlü güzel bir erkek bebekti, onu gerçekten çok seviyordum yorumlar mısınız, şimdiden çok teşekkür ederim.

 6. Serra (24 Haziran 2014 saat: 02:01)

  Rüyamda sarışın mavi gözlü bembeyaz tenli tombik ikizleri kucağımda taşıyıp oradan oraya koşuyordum. Çocuklar gayet sakin ve sessizlerdi. Cicili bicili giydirmiştim. Kız sanıp pembe salopet ve pembe bandana takıp giydirmiştim daha sonrasında ismini sorduğumu. Bebeklere bakıyordum ve sürekli bir koşuşturma içerisindeydim.Ama durumdan da şikayetçi değildim. Onların sorumluluğum oldukları bilincindeydim.Sonra yabancı biri bizi izleyip gülümseyip “onlar erkek yalnız” dediğinde birini bıraktığım yerden havaya kaldırıp “Barış?” diye soruyordum çocuğa. Sanki yabancı adam öyle deyince çocukların aslında kim olduklarını fark etmiş gibiydim.O andan sonra onların kız değil de erkek olduğu bilimcindeydim. Bu isimde birini de tanımıyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,