RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkek Bebek Sevmek

Rüyada erkek bebek sevmek, alçak gönüllü ve yardımsever dostlara sahip olunduğuna ve rüya sahibinin girdiği her ortamda saygı gören bir kimse olduğuna tabir olunur. Rüyada erkek bir bebeği seven kimse iyi bir iş hayatına ve güzel bir eşe sahip olur. Bekar kişiler ise çok güzel eş ve iş fırsatları yakalarlar. Diğer bir yoruma göre ise kişinin çok büyük bir düşmana sahip olduğunu ve o kimsenin uygun bir fırsatta büyük yaralar açacak bir hamle yapacağına da delalet eder.

Rüyada Erkek Bebek Doğurduğunu Görmek

Keder içinde geçecek zamanlara ve gelecek kötü haberlere işaret eder. Bekar bir bayan rüyasında erkek bebek doğurursa kısmetleri kapanır, hamile bir bayan bu rüyayı görürse kız bebek sahibi olur.

Rüyada Erkek Bebek Görmek

Yeni doğmuş bir erkek bebek görmek kişinin çok kısa bir süre içinde alacağı üzücü bir habere işaret eder. İlkokul çağında bir erkek çocuk görmek ise kişinin ilim, irfan sahibi olduğuna ve güç kazanacağına anlamlandırılır. Rüyada Kuran-ı Kerim okuyan bir erkek çocuk görmek ise rüya sahibinin büyük bir günahından dolayı tövbe edip, Allah’a sığınacağına yorumlanır. Rüyasında erkek bebek gören kişi başka bir yoruma göre tüm dileklerine kavuşur ve evlenmemiş bir kimse ise pek çok talibe sahip olur ve hayırlı bir evlilik gerçekleştirir. Henüz yeni doğup, kundağa sarılmış bir erkek bebek ise kişinin başına çok büyük bir belanın geleceği yönünde tabir edilir.

Rüyada Erkek Bebek Sahibi Olmak

Bekar kimseler için çok iyi ve zengin bir eşe sahip olmaya yorulur. Genel olarak sağlıklı bir ömre ve huzurlu bir hayata yorumlanan rüya, öte yandan ufak tefek aksiliklere ve kazalara da işaret eder. Erkek için malın, mülkün artmasına, kadınlar için de zengin bir eşe sahip olmaya işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Erkek Bebek Sevmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Anonim (18 Eylül 2016 saat: 18:08)

  Rüyamda bir akrabamizin evindeyiz.ama o evde anneannem gil var.dışarıdan babam gelip tuvalete giriyor. O çıkınca ben gidiyorum.bir de evde erkek bebek var.ben tuvaletteyken annemler onu sevip çıkıyor. Ben de sevmek istiyorum. Girip odaya bebeğe bakıyorum beşikte. Parmakları uzun görünüyor.

 2. duygu (28 Mart 2016 saat: 08:40)

  Günaydın az önce gördüm smdi yazacağım rüyayi ben altı haftalık Hamileyim iki kızim dha war
  Rüyamda önce tanıdık insanlarla yemek yiyoruz etraf karanlık ardından bir süre sonra kendimi dağ kenarında buluyorum az aşağıda masmavi bir deniz war yuzenler eglenenler onları izliyorum snra kızgın bir adam geliyor we önünde duran ağlayan bir çocuğu kolundan firlattigiyla denizin içine atıyor ama çocuk batmıyor bile canlı şekilde denizin yüzeyinde beliriyor snra içimden bir ses bna yurumemi söylüyor yürüyorum salıncak içinde sarışın altı açık we pisik olmuş bir erkk görüyorum çok tatlı diyorum kucağıma alıyorum we altının açık olduğunu farkediyorum kuzarikligi görünce pisik olduğu için altını açmışlar dyrum çocuk birden aglmya başlıyor anneside karşıda çocuğunu ıstiyor bnde çocuğu öptüm we zarar gelmeden onu denize dsurmeden annesine goturmeye calstim ayağım sendeledi duscek gbi olduk ama sagsalm annesnn kucağına teslim ettim we aniden uyandım yorumlarsaniz sewnirim

 3. nurten (24 Mayıs 2015 saat: 09:28)

  günaydın bir evdeyiz kimin evi bilmiyorum annem babam ben ve eşim var annemin odasında erkek bebek var kimin bilmiyorum ama çok tatlı güzel topaç bir bebek ben ve eşim o bebeği odadan alıp sevmek istiyoruz ama annem birşey der diye çekiniyoruz ben ve eşim annemin odasından çıkmasını bekliyoruz ki bebeği kendi odamıza getirip sevelim eşim ve ben annemi kapı arasından gözlüyoruz ve annem odasından çıktı başka bir odaya girdi eşim ve ben hemen anemin odasına girip bebeği kucağımıza alıp sevinerek gülerek kendi odamıza getirdik ve yatağın üzerine koyduk bebek bizi görünce gülümsedi ben ve eşim bebeğin belden çıplak olduğunu gördük çünki yatma zamanıydı salonunda ışığı yanmıyordu biz kendi odamızın ışığını yakınca gördük ben eşim birbirimize neden bebeğin altı çıplak diye sorduk sonra ben eşime diyorumki galiba annem odasından çıkıp bebeğe bez getirmeye gitti altı oyüzden çıplak sonra ben ve eşim bebeği seviyoruz gülüyoruz bebekte bize gülüyor o sırada annem geldi ben ve eşim hemen bebeği arkamıza sakladık ki görmesin diye o sırada bebek yataktan yere düştü ve annem fark etti ama birşey demedi bebek de hiç ağlamadı sadece ben ve eşim anneme yakalandığımız için gülüyorduk cevap yazarsanız sevinirim sevgiler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,