RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkek Cinsel Organ Görmek

Rüyada erkek cinsel organı görmek, genellikle rüya sahibinden türeyecek nesildir. Hayırlı evlatlara, çok çocuğa ve soy sopa yorulur. Yine bu rüya güce, kazanılacak başarılara, kuvvetli olmaya, güçlü bir himayeye, göreceğiniz yardıma, size iyilik edecek bir adama da işarettir. Rüyada erkek cinsel organı gören kısmetli bir kişi olur ve her işinde başarıyı yakalar. Yine bu rüya zenginleşmeye, artacak mala ve mülke de yorulmaktadır.

Rüyada Birden Çok Cinsel Organı Olduğunu Görmek

Bu rüya oldukça hayırlıdır. Rüya sahibinden çoğalacak nesle, hayırlı evlatlara yorulur. Yine bu rüya kişinin dini durumudur. Hayırlı bir insan olduğuna iyi bir mümin olacağına işarettir.

Rüyada Cinsel Organın Koptuğunu Görmek

Bu rüyayı gören kişinin çocuğu olmayabilir veya soyu kesilebilir. Rüyada cinsel organını kopmuş görenin zinadan kurtulmasına da işaret eder.

Rüyada Erkek Cinsel Organının Sarktığını Görmek

Bu rüya ahlaki konularda zayıf olduğunuza günaha girebileceğinize delalettir rüyasında cinsel organını gevşek, sarmış olarak gören kişi günaha girecek bir harekette bulunur veya uçkuruna düşkün olup zina işleyebilir.

Rüyada Cinsel Organı Büyümüş Görmek

Rüyada bir erkek cinsel organının büyüdüğünü görürse bu rüya on kişinin şanının yüce olacağına, çevresinden takdir ve teveccüh kazanacağına ve şöhret bulacağına işaret olabilir. Cinsel organı küçük gören ise tam tersi olarak normal bir hayat yaşar.

Rüyada Cinsel Organdan Bir Şeyler Çıktığını Görmek

Bu rüyayı gören kişinin birden fazla çocuğu olur. Bu rüya gören kişinin soy sopunun artacağına neslinin devam edeceğine delalettir. Rüyada cinsel organdan herhangi bir hayvanın çıktığını gören kişinin eline ganimet geçer. Bu rüyayı görenin elde edeceği kazanç ve mücevher, altındır.

Rüyada Cinsel Organın Sertleştiğini Görmek

Bu rüya kişinin talihinin açık olduğunu gösterir. Bu rüyayı gören kişi her konuda şanslı ve güzel bir dönem geçirir.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!