RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkek Cinsel Organı Görmek

Rüyada erkek cinsel organı görmek, çok hayırlıdır ve bolluk, bereket, zenginlik olarak kabul edilir. Rüya sahibinin çok kısmetli olacağı, hayatı boyunca rahat yaşayacağı, geçim derdine düşmeyeceği anlamına gelir. Rüyada erkek cinsel organı görmek, rüyayı gören kişinin kalabalık bir ailesi olacağı, işlerinin arkasında kalacak olan kişilere zenginlik içinde yaşayabilecek bir hayat bırakacağı kadar yolunda gideceği ve önemli oranda kazanç elde edeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Erkek Cinsel Organı Öpmek

Rüyada erkek cinsel organı öptüğünü gören kişi, çevresindeki bir kişiye faydalı olacak ve onu zor durumdan kurtaracak bir iş yapacak demektir. Rüya sahibinin kendisine ihtiyacı olan bir kişiden yardımını esirgemeyeceği ile tabir edilir.

Rüyada Erkek Cinsel Organı 

Rüyada erkek cinsel organı, rüyada erkek cinsel organı öpmekle aynı anlama gelir ve rüyayı gören kişinin Allah rızası için kapısına gelen ve yardım dilenen bir kimseye destek olacağı ve onun hayır duasını alacağı anlamına gelir.

Rüyada Erkek Cinsel Organı Tuttuğunu Görmek

Rüyada erkek cinsel organı tuttuğunu görmek, şansın yaver gideceğine ve rüyayı gören kişinin çok kısmetli olacağına rivayet edilir. Hayatın rüyayı gören kişinin yüzüne güleceğine delalet eder.

Rüyada Erkek Cinsel Organı Yalamak

Rüyada erkek cinsel organı yalamak, gerçekleştirilen çalışmalar sayesinde çok büyük başarılar kazanmaya ve yüklü miktarda para elde etmeye, kurulan ortaklıkta ortak üzerinden çok büyük menfaat elde etmeye ve yapılan işlerde çok büyük değişimler yaparak kazanç sağlamaya alamet eder.

Rüyada Erkeğin Cinsel Uzvunu Görmek

Rüyada erkeğin cinsel uzvunu görmek, başarı ve mutluluk içinde yaşamaya delalet eder. Rüya sahibinin mesleğinde büyük ilerlemeler ve gelişmeler göstereceğine, herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına ve adından başarıları ile söz ettireceğine tabir edilir.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!