RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkek Cinsel Organını Görmek

Rüyada erkek cinsel organını görmek, gören kişinin güç ve kuvvetine, yaşayacağı güzel günlere ve alacağı mutlu haberlere işarettir. Rüyada cinsel organını gören kişi hayırlı evlattır. Bu rüyayı gören kişinin güzel bir nesli olur.

Rüyada Cinsel Organın Uzadığını Görmek

Bu rüya, gören kişinin çok sayıda evlada sahip olması anlamını gelir. Rüyada cinsel organının uzadığını gören kişi soy sop sahibi olur.

Rüyada Cinsel Organın Çıktığını Görmek

Rüyada cinsel organın çıkması günahlara tövbe etmek, ahiret işlerine yönelmektir. Rüyada cinsel organını çıkarıp tekrar yerine takan kişinin çocuğu büyüyüp babasının işini yapar. Bu rüya kendisine benzeyen bir çocuktur.

Rüyada Birinin Cinsel Organını Tuttuğunu Görmek

Bu rüya, eğer tutan kişiyi tanıyorsanız o kişiden gelecek fayda ve yarardır. Rüyada cinsel organı tutan kişiyi tanımıyorsa rüya sahibi, iyi bir adamdan göreceği destek ve ondan alacağı faydadır.

Rüyada Cinsel Organın Üzerinde Kıl Olduğunu Görmek

Bu rüyayı gören kişi çok hayırlı evlatlara sahip olur. Çocuğu olanlar içinse çocuklarından göreceği nimetler, onlardan görecekleri faydalardır.

Rüyada İki Cinsel Organı Olduğunu Görmek

Bu rüya malda ve mülkte artış, zenginleşme ve şöhrete kavuşmadır. Bu rüyayı gören kişi parasal sorunlarından kurtulur. Eline toplu para geçer ve oldukça zenginleşir.

Rüyada Cinsel Organının Kesildiğini Görmek

Bu rüya elden gidecek maldır. Rüyada birisinin cinsel organını kestiğini gören kişi elindeki malı ve mülkü kaybeder. Yine para kaybetmeye, zenginlikten sonra fakir düşmeye de işarettir. Eğer cinsel organını rüya sahibi kendisi kesmişse, çocuğun hayırlı bir meslek edinmesi, şan ve şöhrete kavuşmasıdır.

Rüyada Cinsel Organının Büyüyerek Her Yeri Kapladığını Görmek

Bu rüya genellikle çalışma hayatına delalettir. Ticaret yapanlar büyük kazançlar elde ederler. Yeni bir işe başlayanlar işlerinde çok başarılı olarak çokça para kazanırlar. Cinsel organı büyüyerek her yeri kaplayan kişi şan ve şöhreti çok herkesin tanıdığı biri haline gelir.

Rüyada Cinsel Organın Kuruduğunu Görmek

Bu rüya soyun kesilmesi, hayırsız evlat, sıkıntıdan sonra elde edilecek rahatlık, zorluklardan sonra feraha erişme ve mutlu olmalıdır.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!