RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkek Cinsiyet Organı Görmek

Rüyada erkek cinsiyet organı görmek, güç, kuvvet ve nüfus sahibi olmaya, hayırlı evlatlar yetiştirmeye, hayallerine ulaşmaya ve hayırlı bir yaşam sahibi olmaya işaret eder. Rüya sahibinin bahtının ve kısmetinin açık olacağına delalet ederken maddi gücün hep kendisinde kalacağına ve ticaretin en karlısını yapacağına rivayet edilir. Rüyada erkek cinsiyet organı görmek, gerek başarıları gerekse varlığı ile adından söz edilen bir kişiye yorulur.

Rüyada Erkek Cinsel Organı Görmek

Rüyada erkek cinsel organı görmek de erkek cinsiyet organına benzer şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, kişinin hem evlatlarından hem de paradan yana verimli ve şanslı olacağına rivayet edilir.

Rüyada Çift Cinsiyetli Birini Görmek

Rüyada çift cinsiyetli birini görmek, işine geldiği gibi davranan, tutarsız ve çıkarcı bir kişinin varlığına işaret eder. Menfaati olduğunu hissettiğinde insanın tabir yerindeyse kuyruğundan ayrılmayan, menfaati olmadığını fark ettiğinde de Allah’ın selamını esirgeyen birine tabir edilir.

Rüyada Kadında Erkek Organı Görmek

Bir kişi rüyasında, bir kadında erkek organı görürse bu rüya büyük hatalar, ayıplı ve çirkin işler yapacak, insanları hayal kırıklığına uğratacak, üzecek, incitecek ve şaşırtacak bir erkeğin varlığına delalet eder.

Rüyada Tenasül Uzvunun Uzadığını Görmek              

Rüyada tenasül uzvunun uzadığını görmek, o kişinin hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, rüya sahibinin hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine bu sayede huzur bulacağına tabir edilir.

Rüyada Cinsel Organının Kesilmesi

Rüyada cinsel organının kesilmesi, büyük şanssızlık yaşamaya, rüya sahibinin hayatında uğursuzluğun kol gezeceğine, hayatının karışacağına, kişinin can derdine düşeceğine her şeyi unutacağına delalet eder. Bu rüya bir yandan da rüya sahibinin kurtuluşa kavuşamayacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,