RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkek Çocuğu Doğurmak

Rüyada erkek çocuğu doğurmak, olumsuz yorumlara neden olur. Genellikle kişinin başına büyük sıkıntılar açacak olaylara karışacağına ve uzun bir süre boyunca sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulamayacağına yorulurken, sağlık konusunda da ağır bir hastalık geçirileceğine yorumlanır. Yaşanılan hayatın alt üst olacağına ve mutlu günlerin biteceğine delalettir. Kişinin kedere boğulacağı haberler alacağına da işaret eden rüya hem aile, hem de iş hayatının bozulacağını, tüm hayallerin boşa çıkacağını, çabaların karşılığının alınamayacağını, maddi açıdan toparlanması mümkün olmayacak bir kaybı tabir etmektedir.

Rüyada Kendini Erkek Bebek Doğururken Görmek

Girişilen her işin elde kalacağını, dostların iki yüzlü ve sahtekar tavırlarda bulunacağı, yalnız kalınacak, maddi ve manevi açıdan çok zor günler geçirilecek bir dönemi işaret eder. Kişinin ailesinden de destek görmediği zor günler anlamına gelir. Psikolojik açıdan da çok bitkin bir hale işaret eden rüya her türlü kayba işaret eder.

Tanıdık Birinin Erkek Çocuk Doğurduğunu Görmek

Etrafta dost bilinen bir düşmana sahip olunduğunu ve aynı şekilde etraftaki kişilerin de pek çok dedikodu yaptığına işarettir. Rüyada doğum yapan kişi ile gerçek hayatta çirkin ve yaralayıcı bir kavga edileceğine ve geri dönüşü olmayan sözler sarf edileceğine de işarettir.  Rüya aynı zamanda yapılan dedikodular nedeni ile aile içinde dirliğin bozulmasına da yorumlanır.

Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyada erkek bebek gören kişinin uzun süredir gerçekleşmesini istediği dileği gerçek olur ve büyük bir mutluluk yaşar. Bekar bir bayan rüyasında erkek bebek görür ise bu durumda iyi bir kısmetle hayırlı bir evlilik yapar. İşsiz bir kimsenin bu rüyayı görmesi iş bulmasına, hasta bir kimsenin erkek bebek görmesi ise şifa bulmasına yorulur. Kundakta görülen erkek bebek ise, kişinin başının üzerindeki kara bulutların dağılacağı ve belalı bir durumdan kolaylıkla sıyrılacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişi bekar bir erkek ise tez vakitte evlenip baba olacağına delalettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Erkek Çocuğu Doğurmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Rukiye (02 Temmuz 2016 saat: 16:53)

    Merhaba,
    Rüyamda hastanedeyim erkek bebegim olmus dogzrurken görmedim ismini emir koymusuz.bebegin bebegin cok gür siyah saclari var aralatindada kalin beyaz saclar var.sonra yegenlerim sevmek icin alip götürüyolar geldiklerinde bebegi kaybettiklerini bulamadiklarini söylüyolar.bi süre sonra annem geliyo bana bebegin bi kabinde bulundugunu iyi olacagini doktorlarin bayiltacaklarini söylüyolar.nedenini soruyorum söylemiyo.Hayir diyelim hayir olsun

  2. lebibe (25 Şubat 2016 saat: 10:07)

    Rüyamda iki tane yüzü olan bir tane disi olan yürüyen ve konuşan çok güzel yüzlü bir erkek bebek dogormusum .Bu erkek bebeği doktor ameliyat ediyor.ameleyat başarılı geçiyor sevdiğim erkeğe haber vermek için onu arıyorum bulamıyorum telefondan ulasiyorum iyi konuşmuyoruz .cocugu ama görmeden uyandım aglaya aglaya

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,