RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkek Çocuğu Emzirmek

Rüyada erkek çocuğu emzirmek, hayra delalet eder. Rüya sahibi hayırlı işler yapacak ve yaptığı işler sonunda da takdir görecektir. İnsanların kendisi hakkında olumlu düşünceleri rüya sahibinin kendisine olan güvenini artıracak ve daha güçlendirecektir. Şansı ve uğuru daima yanında olacaktır. Sürekli mutlu olacağı işler yaparak hayatından zevk alacaktır. Rüya sahibi kendi yaptığı işlerden de gurur duyacaktır.

Rüyada Erkek Çocuğu Olduğunu Görmek

Rüyada erkek çocuğu olduğunu görmek, kısa zamanda alınacak güzel haberlere işaret eder. Rüya sahibinin alacağı haberler bazı gelişmelerin devamının geleceği anlamına gelir. Hamile olmadığı halde erkek çocuğu olduğunu gören kimse, dünya malından fazlasıyla faydalanır. Eline yüklü bir miktar para geçecektir.

Rüyada Erkek Çocuğu Görmek

Rüyada erkek çocuğu gören kimse, gerçek hayatta çok arzu edilen şeylerin gerçekleşeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin uzun süredir beklediği gelişmelerden olumlu sonuçlar alınacaktır. Eğer rüya sahibi bekâr ise ve rüyasında erkek çocuğu görüyorsa, tez zamanda karşısına güzel bir kısmet çıkacaktır ve bu kişiyle evlilik süreci yaşayacaktır.

Rüyada Bebek Emzirmek

Rüyada bebek emzirdiğini gören kimse, kendi çocuğunu emziriyorsa, çocuğu ile gurur duyacaktır. Oğlu yükselerek makam sahibi olan ve ailesine son derece bağlı bir evlat olacaktır. Ancak rüyada başka bir bebek emzirdiğini gören kimse, mal ve para kaybeder. Hayatında yanlış hamleler yapar, bu da kendisine zarar vermesine neden olur.

Rüyada Erkek Çocuğu Doğurmak

Rüyada erkek çocuğu doğurmak, sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibi için iyiye yorumlanmaz. Hastalıklı, üzüntü verici olayların yaşanacağı zor bir döneme girecektir. Ancak yaşanılan sıkıntılar bir süre sonra geçecek ve tekrar özlenen huzura erişilecektir. Bu rüyada erkek çocuğun büyümesi aileye olan yükün azalması anlamına gelmektedir. Bu nedenle ilerleyen zamanlarda rüya sahibinin sorun yaratan yükleri birer birer azalacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Erkek Çocuğu Emzirmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ümran (07 Kasım 2014 saat: 20:36)

    Merhaba Ben 7 aylık evliyim ve hamile değilim aslında Bebeğimizin olmasını istiyoruz. Rüyamda bir erkek bebeğine doğum yaptım doğum sancım az oldu çok mutlu oldum bebeğimiz olduğu için bebeği ilk önce emzirdim sonra bebek benle konuştu bebek çok sevimli ve tombul bi bebekti gülümseyerek bana bakıyordu. BU RÜYAYI bana yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler ederim.

  2. aysun (30 Haziran 2014 saat: 11:32)

    Rüyamda Bi anda erkek Bi bebek çıktı benim bebeğimmiş ama ben hatırlamadım 15 gün önce doğum yaptın diyorlar sonra onu kucağıma alıyorum seviyorum altını değiştiriyorum ( cinsel organını görmüyorum)emziriyorum Bi anda 2 3 yaşında gibi oluyor dişleri çıkyor önde 2 tane bembeyaz çok tatlıydı (ben bir yıldır evliyim ve bebek istiyoruz ams olmuyor bilinç altı mı ki)
    yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler:)

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,