RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkek Çocuğu Görmek

Rüyada erkek çocuğu görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok güvenilir ve çok sadık dostlara sahip olduğuna ve başı sıkıştığında ya da çok kötü bir duruma düştüğünde yardım ellerini uzatıp zor durumdan kurtardıklarına tabir edilir. Aynı zamanda, insan arasında çok sevilen ve itibar edilen birisi olunduğundan ötürü verilen sözlerin tutulduğuna ve yapılan yardımların karşılık bulduğuna işaret edilir.

Rüyada Erkek Çocuğu Doğurmak

Rüyada erkek çocuk doğuran kişinin, iş hayatında ve aile hayatında türlü sıkıntılara uğrayacağına ve çok kötü durumlar ile karşılaşıp keder ve üzüntü ile uğraşacağına alamet edilir.

Rüyada Erkek Çocuğu Emzirmek

Rüyada erkek çocuğu emzirmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok iyi çalışmalar yaparak her zaman hayal ettiği ve kendisi açısından çok güzel gelişmelere sebep olacak mevkiye terfi edeceğine işaret edilir.

Rüyada Erkek Çocuğu Olduğunu Görmek

Rüyada erkek çocuğu olduğunu görmek, tam aksi şekilde yorumlanan bir rüya olmakla birlikte rüyayı gören kişinin, bir kız çocuğu olacağına tabir edilir.

Rüyada Erkek Çocuğu Doğurmak ve Emzirmek

Rüyada erkek çocuğu doğurmak ve emzirmek, uzun zamandır çok iyi ve hayırlı bir şekilde devam eden iş hayatında ileriki zamanlarda büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına ancak azim gösterilerek bu sorunların ortadan kalkacağına ve çok büyük işlere girip çok başarılı çalışmalara imza atılacağına delalet edilir.

Rüyada Erkek Çocuğu Sevmek

Rüyada erkek çocuğu sevmek, iş hayatında ya da eğitim hayatında çok büyük bir kısmet kazanılacağına ve çok hayırlı işlere imza atılacağına yorumlanır.

Rüyada Erkek Çocuğu Pipisi Görmek

Rüyada erkek çocuğu pipisi görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yapacağı büyük bir çalışma ile çok büyük bir ün kazanacağına alamet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!