RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkek Çocuğunun Olması

Rüyada erkek çocuğunun olması, arkadaşlarınızın ve dostlarınızın güvenilir kişiler olduğuna, gözünü arkada kalmadan sırtınızı dönebileceğinize, iyi gününüzde ve kötü gününüzde yanınıza olacak birçok insanın varlığına işaret eder. Rüyada erkek çocuk görmek genel olarak güzel ve sevinçli bir habere de yorulmaktadır. Gurbette bulunan bir akrabadan hayırlı haberler alınacağının da habercisidir. Temiz yüzlü ve güzel bir erkek çocuğunun olması, ticari kazancın ve hanedeki bereketin artacağına, mutsuz ve çirkin erkek çocuğunun olması ise üzüntü ve kedere alamet etmektedir.

Rüyada Çocuğunun Olması

Rüya sahibi kişinin gerçek hayatta çocuğu yoksa çocuk sahibi olacağını müjdeler. Rüyada çocuğunun olması, gerçek hayatta çocuğu olan kişiler için sıkıntılı günlerin birlik ve beraberlik sayesinde atlatılacağına tez zamanda selamete çıkılacağına delalet eder. Rüyada kundakta çocuk görmek, ciddi bir mal kaybı yaşanacağına, yapılan yanlış ortaklıklar neticesinde ticari kayba uğranacağına işarettir.

Rüyada Başkasının Erkek Çocuğu Olduğunu Görmek

Rüyanızda başkasının erkek çocuğunu görmeniz, tanıdığınız birinden yardım alacağınıza ve aldığınız yardım sayesinde mesleki anlamda ilerleyeceğinize delalet eder. Rüyanızda tanıdığınız birinin çocuğuna baktığınızı görmeniz yakın bir arkadaşınıza ya da komşunuza yardım edeceksiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada Ağlayan Çocuk Görmek

Rüyada ağlayan çocuk görmek, rüya sahibinin evliliğinde ya da aşk hayatında huzurlu ve mutlu olduğunu, gelecek ile ilgili planlarının gerçekleşeceğine işaret eder. Bazen ağlayan çocuk güzel ve hayırlı haberlere delalet ederken bazen de aile içinde yaşanan sıkıntıların son bulacağına alamet eder. Ağlayan çocuk görmek bazı rüya tabircilerine göre, kötü niyetli bir akrabadan görülecek zarara ve size zarar vermek isteyen kişilere karşı dikkatli olmanız gerektiğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Bekar Birinin Çocuğunun Olması

Rüya sahibi kişinin çok büyük zenginliğe sahip olacağına yorumlanır. Çocuğun cinsiyetine göre de yorumlanan rüya genel olarak mala, mülke, zenginliğe, bolluğa ve berekete delalet etmektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: