RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkek Çocuk Görmek

Rüyada erkek çocuk görmek genellikle insanın içerisinde ukde olan bir şeyin gerçekleşmesi olarak yorumlanmaktadır. Bekar bir kızın rüyada erkek çocuk görmesi dünya hayatında hayırlı ve kısmetli bir evlilik gerçekleştirmesi olarak görülmektedir. İş yaşantısı kötü giden birinin rüyasında erkek çocuk görmesi iş hayatında büyük bir yükselişin gerçekleşmesi şeklinde tabir edilmektedir. Hasta birinin rüyada erkek çocuk görmesi iyileşmeye işret olarak görülmektedir.

Bekar bir erkeğin rüyada erkek çocuk görmesi ise evliliğe hazır olduğunu gösterir. Kundakta erkek çocuk görülmesi başa gelen bir sorunun kısa bir süre sonra bertaraf olması olarak yorumlanmaktadır. Evli ve çocuğu olmayan bir kadının rüyasında erkek çocuk görmesi onun erkek çocuk istediğine delalet eder. Rüyada erkek çocuğun ağlıyor olması ise kötüye yorumlanmaktadır. Üstü kirli bir erkek çocuğunun görülmesi ise yakında birinin size ihanet edeceğinin göstergesidir. İhanet edecek kişinin de yakınınızda olması muhtemeldir.

Rüyada erkek çocuk doğurmak

Rüyada erkek çocuk doğurulduğunun görülmesi kız çocuğunun doğmasına işarettir. Erkek çocuk bazı tabircilere göre iyiye yorumlanırken bazılarına göre ise üzüntü ve keder ortaya çıkaracaktır. Rüyada bir kadının erkek çocuk doğurduğunu görmesi ailede huzursuzluğa ve kötülüğe işarettir. Eğer bu kadın hasta ise ölüme işarettir. Bir erkek rüyada karısının erkek doğurduğunu görüyor ise bu kız çocuğunun dünyaya geleceğine ve hayırlı bir evlat olacağına işaret olarak görülmektedir. Bir kadının rüyada erkek çocuğu doğurduğunu görmesi çok kötü bir olayın başa gelmesi ve uzun bir müddet bu olay ile uğraşılması ama sonuçta rahatlığa erme şeklinde görülmektedir.

Rüyada erkek bebek görmek

Rüyada erkek bebek gören bir kişi yakın bir zaman sonra müjdeli bir haber alır. Rüyada erkek bebeğin olduğunu görmek aynı zamanda kötü işlerin düzeleceği ve umulmadık bir yerden toplu bir para alınacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer görülen erkek bebek çirkin, sıska ve cılız ise bu dedikoduya ve kötülüklere işaret etmektedir. Yaşlı ve hasta birinin rüyasında erkek çocuk görmesi ecelinin yakın olması manasını ortaya çıkarmaktadır. Görülen erkek bebek dolgun ve sevimli ise aile saadetinin daim ve kaliteli olacağını sıkıntı var ise kısa sürede sonlanacağını belirtiyor.

Rüyada erkek çocuk sevmek

Rüyada erkek çocuk sevmek kişinin büyük bir düşmanı olduğu ve onun zayıf düşmesini beklediği, zayıf düştüğü anda saldıracağı şeklinde yorumlanmaktadır. Bu erkek çocuk eğer beyaz tenli ve uzun boylu ise sizin gizli düşmanınızdır. Bu kişi eğer kısa boylu ve esmer ise zengin ve çok tehlikeli bir düşmandır. Kişi eğer sarışın bir erkek çocuk seviyor ise ise yaşlı bir düşman olarak yorumlanmaktadır. Rüyada erkek çocuk seven kız ise tehlikelere açık bir durumdadır ve her daim kendini korumalı ve kollamalıdır. Rüyada erkeğin çoğu seven ve arkasından usul usul giden kişi düşmanına karşı galip gelecektir. Eğer erkek çocuğu gizliden seviyor iseniz. Bu size karşı büyük bir galibiyet sağlandığının göstergesidir.

Rüyada erkek çocuk emzirmek

Rüyada erkek çocuk emzirdiğini gören bir bayan yakında hamile kalacak ve kız bir çocuk dünyaya getirecektir. Evli ve çocuk sahibi bir kadın kendi çocuğunu emzirdiğini görüyor ise o çocuğun çok başarılı olacağına ve çok hayırlı bir evlat olacağına delalet olmaktadır.  Bir kadının yabancı birinin erkek çocuğunu emzirdiğini görmesi riyakarlık ve düşmanlığın göstergesidir. Akrabalardan birinin sizin hakkınızda çok kötü düşüncelere sahip olduğu ve sizin kuyunuzu kazmaya çalıştığının göstergesidir. Aynı zamanda siz üzüldüğünüzde o çok sevinecektir. Eğer sütten kesilmiş bir çocuğu tekrar emzirdiğinizi görüyor iseniz bu dünya hayatında hapse girmeye veya hastalık geçirerek uzun süre yatakta kalmaya işaret eder. Rüyada erkek çocuğu emzirdikten sonra doymadan çocuğu sütten kesmek ise büyük bir şerre ve kötülüğe işarettir. Çocuğunun ona yapacağı bir saygısızlığa işarettir.

Rüyada erkek çocuk öpmek

Rüyada erkek çocuğun öpüldüğünü görmek gerçek hayatta büyük bir huzura işarettir. Bir erkeğin erkek çocuk öptüğünü görmesi iş hayatında büyük bir yükseliş yaşayacağının ve para kazanacağının göstergesidir. Öpülen erkek çocuk eğer sarışın ise bu kişinin amelinin iyi olacağına ve gelecekte büyük bir yardım alacağına işarettir. Bir kadının yabancı bir erkek çocuğu öptüğünü görmesi ise hiç umulmadık bir yerden büyük bir yardım geleceğine işarettir. Rüyada esmer bir erkek öpüldüğünün görülmesi aile içerisinde önemli bir mertebede görev almaya ve başarılı bir iş yürütmeye işarettir.

Rüyada erkek çocuğu yıkamak

Rüyada erkek çocuğu yıkadığını görmek feraha ve esenliğe işaret edilmektedir. Rüyada erkek çocuğu yıkadığını gören kadın yakın zamanda evlenecek ve bir kız çocuğu sahibi olacaktır. Rüyada erkek çocuk yıkadığını gören bir yaşlı kadının ise eceli yaklaşmıştır. Rüyada erkek çocuğu yıkadığını gören biri iş hayatında başarısız ise başarılı olacaktır. Rüyada erkek çocuğunu yıkamak ve yıkarken çok fazla kir çıktığını görmek ise işlerin düzeleceğine ve düşmanın yenileceğine işarettir.

Rüyada erkek çocuk sahibi olmak

Rüyada erkek çocuk sahibi olduğunu gören kişi müjdeli bir haber alacak ve bu haber ile hayatı çok fazla değişim gösterecektir. Güler yüzlü bir erkek çocuk sahibi olduğunu görmek güzelliklerin yaşanmasına ve aile saadetine işaret iken, kötü ve çirkin bir erkek bebek görmek ise tam tersi kötü bir geleceğe ve doğacak çocuğun hayırsız olacağına, başa iş açacağına işarettir. Rüyada yaşlı ve hasta bir kişinin erkek çocuğu sahibi olduğunu görmesi dünyada misyonunu doldurduğuna ve artık ecelinin yaklaştığına işaret edilmektedir.

 

Rüyada Erkek Çocuk Evlat Edinmek

Hayırlara vesile olan bu rüya, gerçekleşecek bir niyetin, kişinin uzunca zamandır hasret çektiği bir durumun nihayete ereceğinin ifadesidir. Rüya sahibinin hayal ettiği ancak olmasının imkansız olduğunu düşündüğü bir durumun mucizevi şekilde olmasından kaynaklanan bir mutluluk yaşayacağını, erken evlilik yapan kimselerin birden fazla çocukları olacağını müjdeler. Hayırlı biri olmanın ve kendi evlatlarından da hayır görmenin işareti olan rüya, iş açısından yükselişe geçmenin, özellikle yasal mecralarda sonuçların her zaman kişinin lehinde olacağının haberini verir. Geçici bir hastalığın, kısmetlerin ve nasibin artacağının da tabiri olan rüya, güzel bir insanla tanışarak aşk dolu günler yaşanacağının da ifadesidir.

Rüyada Uzun Saçlı Erkek Çocuk Görmek

Yıllarca sürecek bolluğun ve her alanda bereket içinde olmanın tabiridir. Rüya sahibinin hayatındaki her detayı önceden düşünerek adım atacağının, ailesinin geleceğini hazır etmek konusunda gecesini gündüzüne katarak çalışacağının ve evliliğinde yüzünün güleceğinin ifadesidir. Tatlı dilli bir hanıma veya böyle bir kimseyle uzun zaman devam edecek bir arkadaşlığa da delalet eden rüya, kötü durumlardan kolayca sıyrılmanın, şanssızlıkların son bulacağının, aile içindeki birliğin ve sevginin çok uzun yıllar aynı şekilde süreceğinin tabiridir. İş açmayı düşünen ya da yeni iş yeri sahibi olan kimselerin kısa zaman sonra iş alanlarını genişleteceklerini, daha fazla kazanç elde ederek zenginliğe doğru adım atacaklarını da bildirir.

Rüyada Kısa Saçlı Erkek Çocuk Görmek

Çalışma hayatında pürüzler olanlar için müjde olarak görülmelidir. Sorunların çok kısa bir zamanda, rüya sahibini dahi şaşırtacak denli kolay şekilde çözüleceğinin ifadesidir ve çok kısa saçlı erkek çocuk görmek yıldırım nikahı kıymaya da tabir edilir. Bekarlar için evlilik öncesi yaşanacak bir ilişkiden çocuk sahibi olmak ve aileyle arada bazı sorunlar yaşamak olarak yorumlansa da, sonucun kişi için her şekilde iyi olacağını bildirir.

Rüyada Sarı Saçlı Erkek Çocuk Görmek

Aydınlığa ve esenliğe çıkmaya, problemlerden uzak bir hayat sürmeye, şifa bulmaya ve adakların gerçek olmasına alamettir. Hayırlı kısmeti olan genç kızların iyi bir evlilik yapacaklarını, bekar erkeklerin ise ailelerinin desteği ile kendilerine iş yeri açarak genç yaşta evleneceklerini bildirir. Bayanlar için gebelik manasına da gelen rüya, kişinin her konuda şansının yaver gideceğinin müjdesini verir. Sosyal alanlarda söz sahibi olmanın, kalbinde kötülük olmayan rüya sahibinin kendisi gibi insanlarla tanışacağının ve ömür boyu sürecek iyi dostluklar kuracağının temsilidir.

Rüyada Esmer Erkek Çocuk Görmek

Dara düşmenin, bir anda borçlanacak kadar harcama yapmanın ve mali konularda yanlış adımlar atmanın kişiye sonrasında büyük pişmanlıklar yaşatacağının ifadesidir. Genellikle hayatı iyiye giden ve ekonomik açıdan rahat yaşayan kişilerin fazla geniş davranmalarının ve sorumluluklarını hafife almalarının sonuçlarının iyi olmayacağını bildiren rüya, çok uzun sürmeyen, ancak kişiyi fazlasıyla yıpratacak olan olumsuzlukların habercisidir. Esmer erkek çocuk, gebe bayanlar için ikiz bebek anlamına da gelir. Yaşlı biri bu rüyayı görürse, çok sayıda torun sahibi olur ve ölmeden önce mutlu bir hayat sürer.

Rüyada Zenci Erkek Çocuk Görmek

Hayırlı bir rüyadır ve kişinin her türlü sorunundan azat olacağının müjdesini verir. Özellikle bunalmış durumda olanların Allah yardımına koşar ve kişi ruhen de kuş gibi hafifler. Zenci erkek çocuk gören kimselerin cana yakın, tuttuğunu koparan, her daim ailesine hürmet gösteren evlatları olur. Rüya sahibinin toplumsal problemler konusunda duyarlı olduğuna, işini ciddiye aldığı gibi, çalışanlarına da haklarını verecek şekilde davrandığına, zulme karşı durduğuna da tabir edilir. Beklenmedik şekilde açılacak olan şans kapısının, kişinin tüm isteklerine ulaşmakta yardımcı olacağına, hasta ise şifa bulacağına, uzakta olan sevdiklerine kavuşacağına delalet eder. Yeni sorumluluklar alacak olan rüya sahibinin heyecanla görevini yerine getireceğine, başkalarına yardım ettikçe manevi yanını kuvvetlendireceğine de tabir edilir. Eğlenceli, birbiriyle iyi vakit geçiren bir evlilik içinde olunacağının müjdesini de verir.

Rüyada Kızıl Saçlı Erkek Çocuk Görmek

İyi bir olayın daha sonrasında tam tersi bir etki yapacağını bildirir. Zengin kimseler için kısa sürecek bir maddi darlığa alamet ettiği gibi, aile kurmak konusunda kişinin çok acele ettiğini, düşünmeden yapılacak bir evliliğin çok fazla sorumluluk getirmesinden ötürü ilerleyen zamanlarda ruhsal açıdan bunalıma girileceğini ifade eder. Bayanlar için kendilerine şefkat gösteren bir eş anlamına gelir. Babacan biriyle dostluk kurmak, sıkıntılı bir anda yabancı birinden yardım görmek ve duygu dolu anlar yaşamak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada İkiz Erkek Çocuk Görmek

Çok hayırlıdır ve Allah’ın kişi ne isterse hepsini vereceğini, ettiği tüm duaların kabul olacağını, tövbelerinin de, dileklerinin de Allah katında kabul göreceğini bildirir. İkiz erkek çocuk görenin evinde darlık olmaz ve her zaman ailesinde sevgi daim olur. Sofradan bereketin eksik olmayacağını, kişi ne iş yaparsa yapsın her zaman hakkıyla ve alnının teriyle kazanç elde edeceğin, kısmetlerinin bolluğu kadar, şansının da yaver gideceğini ve tüm dertlerinden arınacağını bildirir. İyi insanlarla karşılaşmak, güçlükler yaşamadan rızık elde etmek, hayır duası almak ve ailesinin desteği ile güçlü biri haline gelmek demektir. Müjdeli bir haber alacak olan rüya sahibinin, çocuğu olacağını öğrenerek bayram edeceğini, hasta kimselerin kısa sürede ayağa kalkarak eski hayatlarına devam edeceklerini de ifade eder.

Rüyada Erkek Çocuk Kaybetmek

Sokakta veya kalabalık bir ortamda erkek çocuk kaybettiğini görmek büyük bir fırsatı kaçırmak, üzüntüden ağlamak ve günlerce kendine gelememek demektir. Kişinin büyük bir hata yapacağını da bildiren rüya, duygusal kararlar vermenin yarattığı olumsuzluklara da dikkat çeker. İş konusunda tek başına hareket etmek gerektiğini öğütleyen rüya, içinde bulunulan dönemde başkalarına güvenerek atılacak adımlardan zarar görüleceğini, bu dönemde verilecek borçların geri ödenmesinde zorluklar çıkacağından dolayı maddi sorunlarla uğraşmak zorunda kalınabileceğini de işaret eder ve kişiye temkinli olması konusunda öğüt verir. Yakın akrabaların ihaneti veya kişiyi dolandırmak isteğinin ifşa olacağını ancak kişinin az da olsa zarar göreceğini de tabir eder.

Rüyada Ölmüş Erkek Çocuk Görmek

Acı bir olay yaşamak demektir ve kişinin yaşayacağı bir kayıptan sonra uzunca yıllar yas tutacağına, kendisine gelemeyeceğine yorumlanır. Evli kimseler için eşlerini kaybetmek ve sonrasında da bir daha evlenmemek, yalnız başına, hayat küskün şekilde yaşamak manasına gelir. Uzun zaman sürecek işsizliğe de dikkat çeken rüya, mali kriz yüzünden kişinin sahip olduğu her şeyi bir anda kaybedeceğini, güven kaybına uğrayacağını, bu dönem içinde sevdiği insanları yanında göremeyeceğini ve çok sayıda düşman edineceğini de işaret eder.

Rüyada Engelli Erkek Çocuk Görmek

Kişinin içinde ukde kalacak bir durumun oluşacağına alamettir. Kısmetlerini doğru değerlendiremeyen rüya sahibinin uzunca yıllar yaptığı hatayı düşüneceğini ve sürekli olarak geçmişe gidip, hatasını telafi etmek isteyeceğini, bu pişmanlık nedeniyle kendisine acı çektireceğini bildirir. Aza kanaat getirmek gerektiğini ve eldekinin kıymetini bilerek yaşamanın en doğrusu olacağını öğütleyen rüya, aç gözlülüğün kişiye faydadan çok zarar getireceğini, rızkını helal yollardan kazanarak ailesini geçindirecek şekilde hareket etmesinin en hayırlısı olacağını delalet eder. Yarım kalan bir mutluluğun, son anda sorun çıkan işlerin de habercisidir.

Rüyada erkek çocuk psikolojik analiz

Rüyada erkek çocuğun görülmüş olması çok değişik yorumları beraberinde getirmiştir. Erkek çocuğu gören kişiye ve erkek çocuğun görülüş biçimine göre çok çeşitli yorumlar yapılmaktadır. Rüyada erkek çocuğu gören biri güvenilir bir dosta sahip olacak o dost ona hayatı boyunca sahip çıkacak ve ona menfaatsiz bir biçimde saygı duyacaktır. Rüyada erkek çocuğu doğurduğunu gören bir kadın için üzüntü keder ve hastalık görülmektedir.

Bu anlamda çok fazla erkek çocuğu isteyen birinin erkek çocuk görmesi muhtemeldir. Bu sebeple durumuna şükretmeyen birinin erkek çocuk görmesi onun için kötü bir amele işaret edilmektedir. Bir erkeğin rüyada erkek çocuğu olduğunu görmesi veya erkek çocuk görmesi o kişinin iş hayatına büyük bir gelişme kaydederek sürekli ileriye doğru adım atacağını göstermektedir. Rüyada gelişme çağına girmiş ve artık genç olmaya başlamış bir erkek çocuğun görülmesi ise kuvvete ve aile büyüklerinden birine yardım yapmaya işaret edilmektedir. Rüyada evlenmemiş birinin erkek çocuk görmesi onun dünyada saadeti bulmasına ve kaliteli bir yaşam sürmesine işarettir.

Rüyada asabi bir erkek çocuğu gören kişi ise vicdanının acıdığına ve geçmişte yaşadığı bir olaydan ötürü pişman olduğuna işarettir. Eğer bu çocuk size bağırıyor ise sizin vicdanınızın yaptığınızı kabul etmediğine işaret edilmektedir. Rüyada erkek çocuğun öldüğünün görülmesi ise büyük bir felakete işaret edilmektedir. Eğer bu erkek çocuk sizin ailenizden veya akrabalarınızdan biri ise yakında bir ölümün olacağının habercisidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada çocuk görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Çocuk Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyada Erkek Çocuk Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Elif (07 Haziran 2016 saat: 06:13)

  Rüyamda Türkiye de geçmişte yaşanan olayları gördüm yani yirmi sekiz Şubat olayı gibi galiba ama farklıydı sünnet edilen erkek çocukları vardı zorla sürekli ağlıyorlardı ve sünnet edilen her çocuk kısa ama çok etkili bir konuşma yapıyordu daha sonra bağırış çağırış ve sünnet kıyafetleri nin kanlar içinde kaldığını da gördüm bunları ilk önce canlı canlı izlediğimi daha sonra ise eski bir televizyonun karşısında annemle birlikte izlediğimi gördüm yorumlarmısınız lütfen

 2. tamer (27 Mayıs 2016 saat: 20:02)

  cocugumun ayaklarinin birbirine yapistigini ve sakat oldugunu ayaklarinin yapisik oldgunu gordum . ilk once bebekliyini sonsara buyuk halini ayni sekilde . birde ayagina hamam tahta terliyi giydirildiyini ama oda tek parca iki ayak icin yapisik yapilmis ozel olarak hazirlanmisti .

 3. damla (21 Nisan 2016 saat: 09:45)

  Bizim evin terası var orda babannemin sandığı var ahşaptan sandığın içini açıyorum içinde bi toprak küp var küpü elime alıyorum ve küp yere düşüp kırılıyo içinden kafası ve vücudu ayrı bi oğlan çocuğu ama kan yok tertemiz kafasını ve vücudunu üst üste koyuyorum çocuk canlanıyo ama böyle bembeyaz bi çocuk gözleri tupturuncu bildiğiniz melek gibi ve ışık saçıyo etrafa o kadar güzel bi çocuk ki sonra işte etrafta gezin meye oynamaya başlıyo annem geliyo anneme diyorum annemde çocukla oynamaya başlıyo değişik bi rüyaydı ve ben çok etkilendim lütfen hemen yorumlar mısınız çocuk çok güzel bi çocuktu ay gibi böyle ışık saçıyodu

 4. elnure (10 Nisan 2016 saat: 09:49)

  Ben evliyim 4yillik cocugum yok. Ruyamda 6yillik evliyim ve yolumu kayb etmisim.bu zaman bir buyuk erkek cocuk göruyorum beni istediyim yere apariyo sonra bana hediyye aliyo.ona evli oldugumu söylüyorum ama beni burakmiyo.hic tanimadigim birisiydi.sonra sevgilisini görüyorum kiza anlatmaga calisiyorumki aramizda hic bir sey yok yalnis anlama sabaha kadar heyecan ve yolumu bulamamak ve cocugun beni burakmamasi . Lutfen bana anlamini yazarmisiniz.

 5. Cansu sari (08 Nisan 2016 saat: 13:00)

  Meraba,
  Ben ruyamda bi erkek cocuk gordum tam yeni dogmus ( benim oglum olmus ruyamda)
  Agliyordu. Sanki ubur bebeklerde gordum ama emin degilim.
  Sanki 1 bebegi kan icinde gordum
  Yeni dogan bebegi tabiki yikaman lazim.

  Ama benim bebek cok ufakti Agliyordu onu iste sardim beyaz havlulan fallan usumesin diye.
  Annem ve ben bebegi yikamak istedik ama tabiki ben tek Basima yikamak istiyom ve annem onun tartismasini yapioz. Sanki annem ogluma birsey yapmak istiyor bende oglumu tabiki koruyom.
  Ve bebeyi sardina gore bi baktim cocuk yok hane olmus gibi oldu ama yok oldu bir an.

  Bu nedemek oluyor ?

 6. ibtahim turan (05 Nisan 2016 saat: 04:27)

  Merhana eşim şu anda hamile v e bir erkek bebek bekliyoruz.ruyamda ise bebegimin dogdugunu goruyorum bakimli ve guzel erkek bir bebek.sonra birde bebek 3-4 yaslarinda oluyor uzun sari sacli ve mavi gozlu oluyor sonra birden ortadan kayboluyor ve telaş icinde onu ariyor ama bulamiyorum.yorumlariniza simdiden tesekkur ederim

 7. Fatih (03 Nisan 2016 saat: 23:32)

  Bir kalabalıkta babam ve rahmetli amcasının oğlunu gördüm , babamın olduğunu biliyorum ama yüzünü görmüyorum ve yerde beyaz tenli tombiş bir erkek bebek gördüm yakınlaşıp benim oğlummu dedim ve gel babaya gel babaya diye kucağıma aldım sonra bana oğlunu bir ziyaretgah( GÖKOĞLAN ) adı vererek oraya götüreceğimizi söylediler çocuğun üzerine dua okutmak için ve babamın rahmetli amcasının oğlu götürecez diye benle konuştu ve uyandım.

 8. gülşen (15 Şubat 2016 saat: 23:28)

  Ruyamda ablam hamileymiş ve dogum sancisi tutmus,cocuk artik cikti cikacakmis,bende knu yete yatiriyorum ve sen kalkma cocuk ayaga kalkarsan dogar diyorum.ve dayima dayi sen arabaya gotu bende dogum cantasini alip geliyorum diyorum,onlar asagi iniyorlar bende arkalarindan iniyorum ve apartmanin icinde 2 erkek var ve onlar kendileri konusuyor ben gormedim boyle sey diyor ve ben de hemen disari cikiyorum ve disarida ambulans var ablam yerde dogurmus,dayima diyorum niye beni bekliyirsunuz doğuracak siz gitsenize diyirum,bebek?nerede diyorum sedyede diyorlar bakıyorum sedyede bebek yok,bebegi sedyenin ayagina baglamislar beyaz bir kundakda,diyorum ozaman sana diis attirmaya gidelim hastaneye,yururkenduyirjm bebegi sedyenin ayagindan alayim sedye dusmesin uzerine,aliyorum ve bebek siyah gözlü uzun kirpikli,bana bakiyor kundaktan,ablama?diyirum bunu nasil dogurdun 6 aylim bebek?gibi kemikleride iri neyle beslendin böyle. Diyorum

 9. Anil Kaya (29 Ocak 2016 saat: 11:11)

  Merhaba oncelikle ben evlenip bosandim ve bir kiz evladim var.Ruyamda ise bir erkek evladi sahibi oldugumu gordum,beyaz bi beze sarili guzel yuzlu ama aglama yada gulme yoktu sadece tatli bi tebessum vardi.Annesininde kim oldugunu bilmiyorum zaten gorunmedi ruyada

 10. Mus (26 Ocak 2016 saat: 14:32)

  Rüyamda erkek bir çocuğu bana esyalarimi getirdi ve ben minnet olarak temiz bardakdan temiz su verdim seker ve para vericektim ama cocuk ortadan kayboldu veremedim arkasindan bagirdim ama yoktu sonra bi kalabaliklasti etraf çocuğu bulamadim 4 ya da 5 yaşlarindaydi sanırım esmer bir çocuktu ne anlama gelir

 11. Bayram (07 Ocak 2016 saat: 23:19)

  Ruyamda bir deniz kiyisinda idim yari camur sayilan biryerde etraftaki ustune ancak basilacak buyuklukteki taslara basarak hareket edebiliyordum ayagimda terlik vardi camurun bana bulasmasindan cekiniyordum birses duydum ALLAH isterse deveyi igne deliginden gecirir (supem yok) ancak ben gevezelik ederek dedimki fiziksel olarak mumkundegil ama Allah isterse olur dedim sular birden yukseldi ve her yeri kapladi ben bundan kacmak istedim islanmayim diye bir cabaya kapildim kenara kactim deniz kabardiktan sonra cesme akisi seklinde. Iki parca su yukariya dogru akmaya basladi su denizden gokyuzune dogru akiyordu ama cesme kalinliginda ve bel boyuna kadar yukseliyordu kisa olan sanirim benim kismetim dedim ama islanmayayim diye icmeye gitmedim sonrada uyandim denizin rengi koyuydu firtina havasindaki gibi gri idi yorumlariniza sonsuz tesekkurler simdiden

 12. cıgdm (06 Ocak 2016 saat: 15:05)

  Slm Ben bır ruya gördum ben bılmedıgım eve gıdıyorum o evın icınde 2cocuk var bırtanesı 2 yanda dıyerı dort bbes yaşlarında ufak olanı kucagımda sevdım sarıldım ve kucagımda uyuttum dıyer cocugun basını okşadım ve o evden bırısı yesıl zeytın verdı yedıye 5ve 6tane orda agladım hatırlamıyorum amauzuldum bu cocuklar annesız kaldı dıye

 13. Zeynep (19 Aralık 2015 saat: 20:13)

  Merhaba.ben dün gece rüyamda aşık olduğum erkeği bi araba mıydı,traktör müydü,at arabası gibi bişey miydi tam olarak hatırlayamıyorum.bana doğru gülerek bişeyler konuşarak geliyolardı ve birden çocuk beni gördü çok şaşırdı baktı ve yoluna devam ettiler.bu sırada benim yanımda bbi kaç kişi ve bir de erkek çocuk vardı.bazan çocuğu kucağıma alıp seviyordum.rica ediyorum rüyamı yorumlar mısınız?

 14. bilgen (11 Aralık 2015 saat: 11:39)

  Ruyamda annem ve babamla birlikteyim. Benim bilmedigim bir erkek cocugum varmis 1 yasindaymis. Cocugumu eski kayinvalidem almis benden ve bana vermek istemiyor. Anneme ve babama agliyorum evladimi istiyorum diyorum o benim sevgilimden olan bebegimmis. Bakin diyorum nasilda benziyo babasina sonra alip evime getiriyorum. Arkadaslarimda cocugumu seviyo . Ama nasil guzell bir bebek beyaz tenli siyah sacli kiprikleri upuzun bir bebek 1 yasinda henuz.

 15. Gul (11 Aralık 2015 saat: 00:05)

  Evime bir suru mobilya almisim sevdim insanlar bana yardim ediyor orada ben uyuya kaliyorum gelin gelip abla kalk esyarlar simiyor diyor bi bakiyorum ayna kirilmis ama omursamiyorum yeni var diye ama yerler kirik ayna usta montaj yaparken bi bakiyorum benim isteyimde daha fazla esya getirmisler ve yanlis mobilya geri yolladim tam kapida 2 cocuk boya kalemi var iyilik icin satiyormuslar bi donuyorum eve dogru kardesim erkek cocuga bakiyor bu kim diyorum senin oglunun okul arkadasi bir sure biz bakcaz ailesini haberi var diyor ve renkli bir surude hali getirmisler

 16. Leyla (02 Aralık 2015 saat: 23:06)

  Rüyamda kiz yegenimin evindeyiz her odaya yesil cok sahsali avizeler takmis uzunlu kisali hepiside yesil 2,5yasinda oglu hep annesinin pesinden agliyordu yegenim cok tedirgin oldu Bunda birsey var niye böyle yapiyor bu cocuk diye söyleniyordu birden benim oturma odasindayiz cocukla ve ben lambayi yakmaya gidiyorum cocuk korkup tekrar agliyor bende teseli ediyorum korkma lambayi yakiyorum bir yere gitmiyorum diyorum tuaf bir rüya bana yazarsaniz yorumunu cok sevinirim

 17. Cenet (01 Aralık 2015 saat: 12:00)

  Ruyamda 3,4 yaslarinda sarisin bir erkek cococugunu gördüm annesi ölmüş oluyor ve cococugu evlatlik baskasina verecek oluyorlar bende cocugu o durumda tanimis oluyorum ve cok seviyorum ilgileniyorum sarilip opuyorum oyun oynuyorum ama bivturlu mutlu olmuyor hep uzgun cocuk yorhmlarsanjz sevinirim

 18. tuğçe (24 Kasım 2015 saat: 14:12)

  1 hafta önce rüyamda aniden benim 3-4 yaşlarında erkek çocuğum oldu. Ailemden akrabalarımdan bir kaç kişi daha vardı çocuğumu birilerinin benden alacaklarını hissettim ve akrabalarımla ailemle kaçmaya başladık bir eve giriyoruz akrabaların geri kalanı da orda bir anda çocuk kayboluyor korkuyorum arıyorum bulamıyorum sonra dışarı çıkıyorum karşıma masmavi deniz çıkıyor yere kumlara baktığımda 2-3 küçük 3-4 yaşlarında çocuklar yüzüstü yatıyorlar benim çocuğumda orda kucağıma alıyorum buz gibi ölmüş diyorum ağlıyorum kucağımda sanki bir ısınıyor bir soğuyor uyanıyorum ayrıca ben yeni boşandım bu rüyanın yorumunu yapar mısınız uyanınca çok ağladım

 19. yıldız (16 Kasım 2015 saat: 09:44)

  istiareye yattım rüyamda hep mavi renk gördüm sonra bir madden ocağı gördüm ve düsüündüğüm kişiyi hep madden ocağında çalışırken gördüm sonra bi anda hersey değişti bir erkek cocogun elinden tutmusum yürüyoruz bana bakarak gülüyor hep cok tatlıydı sonra sevdiğim yani o düşündüğüm kişiyi gördüm yine bu sefer cok berak bir denizde yüzüyordu bianda yine değişti kar yağmıştı biz onunla soba yakmak için odun topluyoduk ama aynı evde yaşıyoduk gördüğüm rüya buydu ama uyanınca içimde büyük bir sevinç vardı sizce anlamı ne rüyamın hayırlımı

 20. Sumeyye (14 Ekim 2015 saat: 07:05)

  Merhabalar ben bekar ve evlilik düşüncesi olmayan bi bayanım bikaç gün once gece anlam veremedigim bir rüya gördüm rüyamda beyaz tombul güzel bir erkek bebek emziriyordum emzirirkende bu güzel çocuk benim mi diyordum bu gece de tanımadığım nur gibi bi gençle nikah memurunun karşısında hastalıkta saglikta evet diyordum acaba bunların manası nedir şimdiden teşekkürler

 21. hanife (11 Eylül 2015 saat: 12:03)

  Rüyamda ölen teyzemin kucağında bir erkek bebek vardı onu bana veriyor ama bebek yaşıyor kucağında duruyordu annem yanındaydı bende anneme seslendim anne teyzem bana bu bebeği verdi aynı rüyayı tekrar gördüm geçen hafta da erkek bebek başka şekilde gördüm acaba bunun neanlama ne geldigigeldiği ogröğrenebilir miyim

 22. Ayşe (10 Eylül 2015 saat: 20:30)

  Ben 3 aylık hamileyim rüyamda 3 aylık bir erkek çocuğu sevdim daha sonra evimin içinde 2tane erkek çocuk vardı 3aylıktı birisi esmer birisi sarışındı onları sevdim bir erkek çocuğunun ismi hafizeydi parlak bir ipten çok güzel bi şey örmüştüm

 23. gamze (22 Temmuz 2015 saat: 12:56)

  Merhaba ben rüyamda havuz gördüm ormanın içinde kalabalıktı havuz ve sikitur yapan i2 erkek cocuk vardı ve onlar havuza düştüler tek tek bende havuza atlamaya çalışıyorum ama olmuyor birisi iniyo havuz ama onları kurtamıyo ama nasıl oldu bilmiyorum çocukları havuzdan aldık

 24. serap (14 Şubat 2014 saat: 16:40)

  ben 4 aylık hamileyim bir gece rüyamda halmın on yasında ölmüs olan oglunu gördüm.halamla birlikte top oynuyolardı ve halamın oğlu topu bana attı.aynı hafta bir baska rüyamda dogum yapıyorum.bir erkek bebeği doguruyorum esmer üzerinde mavi elbiseleri bulunan bir erkek bebek doguruyorum bebek hızlıca büyüyüyo ve halamın ölmüs olan ogluna dönüşüyo.acil bu rüyanın yorumunu yaparmısınız

 25. melisa (04 Şubat 2014 saat: 22:04)

  rüyamda bir erkek çocuğu gördüm. annesi benmişim ama
  onu sonradan buluyorum birilerinin evindeyim ve
  onun annesi olduğumu kimseye vermeyeceğimi söylüyorum.
  çok güzel bir erkek çocuk biberon veriyorum sütü emiyor doymuyor ,göğsümde süt yok ama yine de emziriyorum yeterince emerse göğsümden süt gelecekmiş
  öyle hissediyorum. sabah kalktığımda çok etkilenmiştim gerçekten yaşamışım gibi onu özleyerek uyandım.

 26. hilal (16 Ocak 2014 saat: 10:13)

  ben dört aylık hamileyim. yarın bebeğin cinsiyetini öğrenmeye gideceğiz doktora. rüyamda bebeğim olmuş ama doğum yaptığımı görmedim.üstü giyinik elinde oyuncak var kız kardeşim bebeğimle oynuyor.yanlarına gidiyorum bebeğim çok mutlu oturur vaziyette oyuncakla oynuyor.kız kardeşime soruyorum bebeğimin cinsiyeti ne diye bebeğin koluna bakıp herhalde kız diyor. ben de bebeğin cinsiyeti öyle belli mi olur deyip bebeğin altını açıp bakıyorum erkek çocuğum olmuş diyorum.yorumlarsanız sevinirim.

 27. hilal (16 Ocak 2014 saat: 10:05)

  mrb ben dört aylık hamileyim yarın bebeğin cinsiyetini öğrenecez bugün rüyamda çocuğum olmuş kız kardeşim çocuğumla oynuyo yanlarına gidiyorum bebeğin cinsiyeti ne diyorum kızkardeşim bebeğin koluna bakıyo herhalde kız diyor bende bebeğin cinsiyeti böyle bakılır deyip bebeğin altını açıp bakıyorum bebek erkek üstü giyinik elinde oyuncakla oynuyo ve oturuyo vaziyette.

 28. hilal (14 Ocak 2014 saat: 11:44)

  Merhabalar ben şuan 1,5 aylık hamileyim rüyamda ailemle gezmeye diye çıkıyoruz ewden ver giderken hastaneye uğruyoruz ve Bi odaya girdiğimde bebeğin doğdu diyorlar ama ben doğum falan yaptığımı görmedim.bebek ilk önce iki gündür hiç kusmamış ole diyorlar.çocuk dimdik duruyo ole.sonra kucağıma alıyorum we bebek kusup rahatlıyo.gulmeye başlıyor.bu arada bebek erkek…cok tatlı bembeyaz tosuncuk bir bebeğim varmış.daha sonra annemlere hadi diz gidin gezmeye ben bakarım bebeğime diyorum ve gidiyorlar.daha sonra odaya başka bir bebek daha geliyor..oda eski iş yerinden arkadaşımın bebeği ve ikiz bebekleri olmuş ikiside kız..seviniyodum onlara da..mutluydum ama uyandım sonra..ve ben ikiz bebeğimin olmasını çok istiyorum ama daha belli değil tabii..Ama olma ihtimalim var.babam ikiz.şimdiden teşekkür ederim yorumlar için…

 29. Macleod (06 Ocak 2014 saat: 18:39)

  Eşim hamile değil, fakat rüyamda 11 erkek bebeğimiz birden oluyor. Doğumu görmüyorum ya da gördüysem de hatırlamıyorum, sadece direk 11 bebeğimiz olduğu ve bebekleri görmem ile başlıyor rüya. Bende dahil kimse buna şaşırmıyor ve herkes çok mutlu. Eşimle sürekli bebekleri seviyoruz, oynuyoruz, hatta bazıları 1-1.5 aylık iken ayağa kalkmaya, normal şekilde cümleler kurmaya, bizle diyalog kurmaya başlıyor. Ama nasıl mutluyuz anlatamam. İsimlerini de gelişi güzel İlker,Soner,Murat,Mehmet,Ahmet gibi koymuşuz, hepsi birbirinin aynısı. Ben hangisinin adı ne birbirinden ayıramıyorum ama eşim bana anlatıyor “Bak bu Murat, bu Mehmet” tarzında. Bir ara acaba nasıl bakacağım ben bu bebeklere diye düşünüyorum çok kısa, böyle 1-2 sn kadar, sonra aman halolur deyip rahatlıyorum. İnanılmaz huzurlu, mutlu, sakin ve rahatız, çevremizdeki herkes öyle, aileler, akrabalar, arkadaşlar herkes normalmiş gibi karşılıyor. Evimiz çok kalabalık aynı zamanda, sürekli eş-dost. Neyse aklımda kalanlar, bu kadar. 28 yaşındayım, çocuk düşünmüyoruz henüz ve inanın hiç bir rüyamdan bu kadar etkilenmedim, ayrıca çokta rüya görmem, hatırlamam. Gördüğüm rüyalarımda da hiç bir duygu hissetmedim bugüne kadar, acı-üzüntü-mutluluk-zevk, ondan sanırım bu kadar etkilendim. Rüyam biter bitmez uyandım ve eşimi uyandırmamak için kendimi zor tuttum. Sabahta uyanır uyanmaz anlattım. Fakat çok merak ediyorum yorumunuz ne olacak. Geri dönüş yaparsanız, müteşşekkir olurum. Şimdiden ilginiz ve alakanız için teşekkür ederim.

 30. sibel (30 Aralık 2013 saat: 13:07)

  komşumuz olan bi erkek arkadaş beni rüyasında görmüş ve 2 gün arayla aynı rüyayı görmüş. rüyasında benim kapımın önüne gelmiş erkek kardeşim onun arkadaşları falan da varmış kapı kalabalıkmış sonra evden çıktığımda kucağımda benim 1.5 yaşında oğlumun olduğunu görmüş bebeğim beyaz tenli ve mavi gözlüymüş.ben bekar birisiyim.. acaba komşumun rüyasında benim oğlumun olduğunu görmesi ne anlama geliyo bunu bana yorumlarsanız sevinirim.

 31. ahmet (28 Aralık 2013 saat: 09:54)

  merhabalar ben nişanlı bir erkeğim rüyamda evden apar topar çıkmışız arabamla yanımda birileri var hastaneye gidiyoruz hastanenin önünde durdum koşturarark içeri girdim oğlun oldu dediler birde baktım ki hafif sarı saçlı sanki böyle doğmuş altı aylık olmuş gibi tombul yanaklı oldukça toraman bir erkek bebek halamın kızının kuçağında ben ikiz istediğim için içimden tüh be tek oldu diyorum sonra rüya bitti ben 29 yaşındayım geçen gün ağır kaldırdığım için rüyanın gecesi yatakta sorun yaşadım sex açısından bu rüyanın anlamı nedir…

 32. leyla (23 Aralık 2013 saat: 12:58)

  merhabalar eski erkek arkadaşım ailesi tarafından zorla evlendirildi ve karısı hamile ne yaptıysak bizi ayırıp evlendirdiler aylar önce neyse geçen gün rüyasında benim yanıma kardeşi ve kız arkadaşı ile geliyorlarmış ben yeşilllik bir yerler de yanlız başıma yaşıyormuşum bana geldiklerinde bir kara buluttan yağmur içinde yağmur yağmaya başlamış ve biz 4 ü müz kaçmaya başlamışız sonunda bölgenin zirvesine kadar koşmuşuz o sırada kardeşi yeter kaçmayalım bir şey var bu işte demiş ve kardeşinin kız arkadaşı ( benim yeğenim ) yağmur bulutuna dönmüş ve avuçlarını açmış önce kız bebekler ama saçlı yeni doğmuş gibi değil ardından erkek bebekler gelmeye başlamış eski sevgilim neden hep kız derken erkekler de gelince rahatlamış ve çocuklardan biri düşecek gibi olmuş almış kucağına erkek çocuğu ve bebek konuşmuş baba benim adım ne demiş sevgilim de beni göstererek annene sor demiş çocuklar bizimmiş aceba nedir bu rüya nın yorumu ?

 33. leyla (22 Aralık 2013 saat: 00:40)

  ruyamda yakın akrabam olan bekar bir genç var ve aynı işyerindeyiz rüyamda bu delikanlı kucagında bir bebek emziriyordu ve bana bişey anlatacaktı yanına gittim dur bakma dedi çocuk emzirdiği için tamam bakmıyorum dedim ve bakmadım sadece çocuğu kucagında gördüm ama emziriyoruu kadın gibi bunun anlamı nedir çok tuaf bir rüya

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,