RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkek Evlat Görmek

Rüyada erkek evlat görmek, çok hayırlı ve kişi için mutluluk verecek güzel gelişmeleri temsil eden harika bir rüyadır. Erkek evlat helal lokma yenildiğinin, kişinin asla harama yaklaşmayarak, ailesine de haram lokma yedirmediğinin işaretidir. Bu rüya kişinin inancı uğruna her türlü sıkıntıyı göze alacağını, Allah katında iyi bir kul olabilmek için her hareketine dikkat ettiğini, bunun mükafatını da her an göreceğini bildirir. Bu rüya, ailesinin saygısını kazanan kişilere de işaret ettiği gibi, takdir edilecek, başkaları tarafından da imrenilerek takip edilecek bir kimse olunacağını, itibarı ve iş çevresindeki saygınlığı ile toplumda önemli bir konuma gelineceğini de bildirir. Erkek evlat gelecek nesillere değerli emanetler bırakmak, ismini çok uzun yıllar şan ve şöhretle anılacak işler yapmak olarak da tabir edilir.

Rüyada Erkek Evlat Sahibi Olmak

Uzun süredir dua edilen bir sıkıntıda nihayet yüz güldürücü bir gelişme yaşanacağına ve kişinin sıkıntı duyduğu meseleden kısa süre içinde kurtularak feraha ereceğine alamettir. Daha önce adak adamış olan kimseler için niyetlerinin gerçek olacağını ve adaklarını keseceklerini de müjdeleyen rüya, gebelik sorunu yaşayanlar için de hayırlı evlat sahibi olacaklarının haberini verir. Her anlamda kişiyi mutluluğa boğacak güzel haberlere ve gelişmelere, işe, başarıya ve paraya, sağlık ve afiyete yorumlanan rüya son derece hayırlıdır.

Rüyada Erkek Çocuk Doğurmak

Muradına ermek, tutulan dileklerin gerçekleşmesi ve büyük mutluluk yaşamak şeklinde yorumlanır. Özellikle bekar kişiler için çok hayırlı bir eşe ve hayırlı çocuklara sahip olmak anlamına gelir. Erkek çocuk doğurmak gelecek güzel haberlere, iyileşecek hastalara, gurbetten dönecek sevilen bir kimseye ve her türlü duanın kabul olacağına alamet eder.

Rüyada Erkek Çocuk Görmenin Psikolojik Yorumu

Özlem duyulan bir aile ortamının, anne ve baba tarafından sevildiğini bilme ihtiyacının ifadesidir. Erkek çocuk psikolojik olarak kişinin kendisi olarak görülebilir ve rüyadaki diğer sembollerle beraber değerlendirilmesi daha doğrudur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Erkek Evlat Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Seray (12 Kasım 2015 saat: 17:19)

    Rüyamda erkek bebek dogurdum ve yeşil ggözlü bebekti bioğlum var 10 yaşında onunla ikisini ayni yere yatirmisim ikisi uyuyordu ben onlara bakip buda oğlan dedim aynı eşime benziyo diye konuştuk şuan hatırlamıyorum ama 1aralik falan diyede konuşuyorum tarih konusuyoduk sonra bi evin önüne geldik eşimle gorümcemin kocası bakiyodu bize ben esime onun yüzden kızdım oda esimden bişey istiyordu


  2. Selva (15 Ağustos 2016 saat: 10:01)

    Rüyamda hamile değilken erkek çocoğum oluyodu uyuyodum bi uyandım yanımda erkek çocuk ama benim olduğunu biliyodum aldım emzirdim daha yatağa koymadan kusmaya başladı yanımda eşim hiçbir tepki vermeden 1 günlük çocukla oynamaya başladı aldım kucağıma hemşire geldi yerde serili yelek tam bitmemiş hemşire soruyor bu ne yelek diyorum sen mi yapıyosun evet ama tam bitmemiş diyorum sonrada uyandım


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,