RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkek Görmek

Rüyada erkek görmek güzel şeylere işaret eder.  Fakat görülen erkeğin fiziksel özelliklerine göre rüyanın anlamında değişiklikler olur. Örneğin ihtiyarlamış ya da kocamış bir erkek görmek kişinin amaçlarına ulaşmasına delalet eder. Kırklı yaşlarında bir erkekse güzel şeylere işaret eder. Rüyada yakışıklık erkek görmek berekete, makbul olan şeylere, iyiliğe ve de güzelliğe delalet eder. Ağırbaşlı, vakur ve olgun bir adam görmek asalete ve gurura işaret eder. Bu adam genç olduğu halde olgun ve yaşından daha büyükmüş gibi davranıyorsa asaletli bir adama işaret eder. Bunun tam tersi olarak ihtiyarladığı halde hala kendini on dokuzluk bir genç gibi hisseden ve öyle davranan bir erkek, bir topluluk içinde küçük düşmeye ve utanmaya delalet eder.

Rüyada görülen erkek daha önce görülmemiş, ya da simasına aşinalık bulunmayan bir erkekse, çok iyi şeylere işaret eder. Yeni bir iş olanağı yakalamaya, sıkıntılardan kurtulup huzur bulmaya ve sevindirici şeyler duymaya işarettir. Rüyada bilinen bir erkek görmek biraz ironik ve karmaşıktır çünkü bu rüyanın anlamı o kişinin isminin ne manaya geldiğinde gizlidir. Bu nedenle rüyasında yabancı olmayan, bildiği, gördüğü bir erkeği gören rüya sahibinin o kişinin adının anlamını araştırması gerekecektir. Rüyada çekici ve hoş bir erkek görmek huzurlu, mutlu, sıhhatli ve uzun bir ömre işaret eder. Bir hanım rüyasında eşini görürse bu eşinden gelecek bir habere işaret eder.

Rüyada Erkek Çocuk Görmek

Rüyada erkek çocuk kişinin gördüğü saygınlığa işarettir. Rüyasında erkek çocuk gören kişinin çevresindeki kişiler hep zor günde yanında olacak cömert ve esaslı kişilerdir. Rüyasında erkek çocuk gören kişiler çevrelerinde kabul görmüş, çekinilen ve saygı duyulan kişilerdir. Erkek çocuk aynı zamanda sevindirici ve mutluluk verici bir şey duymaya işaret eder.

Rüyada Küçük Erkek Çocuğu Görmek

Rüyada küçük erkek çocuğu çok iyi sayılmaz. Eğer kişi rüyasında küçük bir erkek çocuğunu taşıyorsa bu rüya sahibinin bir takım sorunlarla karşılaşıp, bazı sıkıntılara düşeceğine ve zor günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Erkek Çocuğu Doğurmak

Bebek bekleyen bir anne adayı eğer rüyasında bebeğinin erkek olacağını görürse bunun tam tersine bir kız çocuğu doğuracağına işarettir. Eğer anne adayı rüyasında kızı olacağını görürse rüyası bu kez de dünyaya bir erkek çocuğu getireceğine işaret eder.

Rüyada Genç Erkek Görmek

Rüyada genç erkek görmenin yorumu, o erkeğin yakışıklı oluşu ya da olmayışına göre değişir. Genç ve yakışıklı bir erkek görmek, güzel şeylere çirkin ya da suratsız bir erkek görmekse bir şey nedeniyle başına gelecek sıkıntı verici bir olay nedeni ile yaşanacak baş ağrısına işaret eder. Rüyada birden fazla genç erkek görmekse bolluğa, berekete, güce ve kuvvete işaret eder.

Rüyada Erkek Cinsel Organı Görmek

Rüyada görülen erkek cinsel organı çok hayırlı şeylere işaret eder. Kişinin bir çocuk sahibi olacağına, rızkının ve kazancının bol olacağına, saygın ve ünlü biri olacağına işaret eder. Eğer rüya sahibi rüyasında erkeğin cinsel organın iki ya da daha fazla olduğunu görürse o halde sahip olacağı malın ve çocuklarının daha fazla olacağına işaret eder. Bu kişinin ileri de parası da ünü de çok olacak demektir.

 

Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyayı gören kişinin, güzel sonuçlar doğuracak bir iş konusunda adım atacağına, bu adım sayesinde çok büyük başarı kazanacağına, birçok kişi tarafından beğenilen bir kişi olacağına, alacağı sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olacağına, hem kendi ailesi hem yakın arkadaşları için çok güzel bir sürprize imza atacağına ve mutluluk dolu bir hayata sahip olacağına işaret eder. Rüyada erkek bebek beslemek, birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe girmeye, yeni bir ilişkiye başlamaya, sağlıklı bir kişi olmaya, rahat bir hayata sahip olmaya, sorunlardan kısa süre içinde kurtulmaya, zarar getirecek bir yoldan dönmeye, ana baba sözü dinlemeye, sevinçli ve güzel bir haber almaya, dertlerden kurtulmaya ve uğranılan haksızlıktan kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek

Beklenmedik bir anda gelecek bir miras haberi ile çok mutlu olunacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, mutlu ve huzurlu olunacağına, çocuk sahibi olunacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine ve insanlar tarafından el üstünde tutulacağına tabir edilir. Rüyada erkek bebek emziren birini görmek, rüya sahibinin, kötü bir alışkanlığından kurtulacağına, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, ailesini korumak amacıyla çeşitli kararlar vereceğine, kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, mutlu olunacağına ve çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine işaret eder. Eğitimle ilgili ikilemde kalınan bir konuda artık karar verilmelidir.

Rüyada Erkek Ayakkabısı Görmek

İş hayatına girmek için doğru zamanın yaklaştığına ve çok güzel gelişmeler yaşanacağına yorulur.  Uzun zamandan beri yapılan işte başarıları kıskanan rakiplerin oyununa gelineceğine, hem parasal hem ruhsal olarak zarara uğranacağına, kısa süre içinde tatsız bir durumla karşı karşıya kalınacağına, güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, kıskanç kişiler tarafından aile bireylerinin arasına nifak sokulacağına ve haneye dertlerin gireceğine rivayet edilir. Rüyada erkek ayakkabısı çaldırmak, alınacak kötü kararlar yüzünden yaşanan parasal sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına, girilen işlerden büyük zarar edileceğine, kötü bir duruma düşüleceğine, yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine, anne babanın birbirine düşeceğine ve tatsızlık yaşanacağına alamettir.

Rüyada Erkek Bebeğe Hamile Olmak

Gidilecek bir iş yemeğinde yeni iş ilişkileri kurulacağına, bu ilişkiler sayesinde çok doğru bir yol tutulacağına, parasal olarak çok kazanç elde edileceğine, bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına, yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine yorulur. Rüyada erkek bebeğe hamile olmak ve doğum yapmak, kişi, kuracağı ekiple gireceği bir çalışmanın çok ses getirmesi sayesinde rahata erecek, kafasını kurcalayan bir konuda tecrübe sahibi bir kişiden yardım alacak, birçok kişinin ekmek yiyeceği bir işe girecek, sevdiği kişiyle çok uyumlu bir ilişki yaşayacak yani deyim yerindeyse tencere kapak ilişkisinde olacak ve kendisi ile aynı sorunlarla uğraşan bir kişiden feyz alacak demektir. Kazanç artacaktır.

Rüyada Erkek Erkeğe Öpüşmek

Eş, dost ya da akrabalardan birine verilen sözlerin parasal sorunlar yaşanması yüzünden ödenemeyeceği, kurulan bir yuvaya sokulan nifak tohumundan ötürü eşlerin birbirlerine karşı ağır konuşacakları, rahatsızlık verici bir kişinin bazı sıkıntılara yol açacağı ve aile büyüklerinden birinin sağlık sorunlarından ötürü koşturulacağı anlamına gelir. Rüyada erkek erkeğe öpüşenleri görmek, birbirini çok seven kişilerin çıkacak dedikodular yüzünden ayrılacağına, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine, işyerinde kıskanç bir kişinin yol açacağı bir sorun yüzünden üzüntü duyulacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine ve bu durumun kalpte ukde kalacağına delalettir.

Rüyada Erkek Çocuğa Para Vermek

Bol kazanç elde etmek için adım atılmalıdır. Eldeki imkânların beklenmeyen bir sebepten ötürü kaybedileceği, zor zamanlar geçirileceği, işitilen sözlerden ötürü gururun kırılacağı, beklenmedik bir sebep yüzünden akrabalarla tartışma yaşanacağı, tatsız bir durumla uğraşmak zorunda kalınacağı ve üstüste gelecek kötü haberler yüzünden işle ilgili adım atmaktan çekinileceği anlamına gelir. Rüyada erkek çocuğa para veren birini görmek, aksiliklerle dolu çalışma içine girileceğine, bir birlikteliğin sona ereceğine, el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine, haksızlığa uğranacağına ve zor günler geçirileceğine işaret edilir.

Rüyada Erkek Kardeşiyle Kavga Etmek

Rüyayı gören kişinin, ailevi sebeplerden ötürü çok yakın bir zaman içinde bazı tartışmalar yaşayacağına, bu yüzden sıkıntı çekeceğine, finansal aşıdan kritik bir noktaya geleceğine, açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına, ayrılık yaşanacağına, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına ve kötü bir duruma düşürüleceğine alamettir. Evlilik konusunda bir süre daha beklemek yaşanabilecek sıkıntıları bertaraf edecektir. Rüyada erkek kardeşiyle kavga eden birini görmek, haneye kıskanç ve kötü niyetli bir kişinin gireceği, anne baba ile ters düşüleceği, atlatılan bir belanın ardından büyük bir zarar kalacağı, aydınlık geçen bir dönemin sıkıntıyla sona ereceği, işle ilgili olarak yapılan görüşmelerin sonuçsuz kalacağı ve çok istenen bir konuda geri adım atılacağı anlamına gelir.

Rüyada Erkek Kardeşini Öldürmek

Kazanılan başarıların yarardan ziyade zarar getireceğine, maddi olarak iyi giden bir işin bir anda kesintiye uğrayacağına, sorunların artacağına, kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına, ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine ve yapılan işte geriye düşüleceğine yorulur.  Rüyada erkek kardeşini öldürmek ve diriltmek, dertlerin ve sorunların bir şekilde aşılacağına, rahatsızlık duyulan bir konuda beklenmedik bir haber alınmasıyla ferahlığa erileceğine, can sıkıntısının sona ereceğine, uzun soluklu bir işe girileceğine ve maddi ve manevi olarak iyi bir psikolojiye gelineceğine işarettir.

Rüyada Bir Erkek Dövmek

İşle ilgili olarak bir seyahate çıkmak kazancı arttıracaktır. Orman içinde geniş bir eve sahip olunacağı, ortaya konulan projenin daha iyi koşullarda yaşamak için birçok imkân sağlayacağı, ziyaret edilen bir arkadaşın maddi açıdan desteğe ihtiyacı olduğunun görüleceği ve bu sebeple parasal olarak yardımcı olunacağına delalet eder. Rüyada bir erkek dövmek ve kaçmak, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına, gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine ve kötü kişilerin arayı bozmasından ötürü tartışılan ve ayrı düşülen dostların biraraya geleceğine yorulur.

Rüyada Erkek Torun Görmek

Hayali kurulan eve ulaşmak için adım atılmalıdır. Rüya sahibinin, kendisini çok büyük bir mutluluğa götürecek bir konuda adım atacağına, sıkıntıların tez zamanda çözüm bulacağına, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine tabir edilir. Rüyada erkek torun sahibi olmak, rahatsızlık yaşanan bir dönemin alınacak destek sayesinde sona erdirileceğine, girilen tartışmaların sağduyulu olunması sayesinde çözüm bulacağına, atılan adımların getireceği zorlukların ve kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine böylece rahat edileceğine yorumlanır.

Rüyada Erkek Görmenin Psikolojik Anlamı

Kişinin rüyalarına taşınan ve bilinçaltının bir yansıması olarak karşısına çıkan bu figür güç, kuvvet ve kudret kavramlarına olan bağlılık ve gösterilen önem anlamına gelir. Özellikle ataerkil toplumlarda erkeğin yeri çok farklıdır. Bugün hala pek çok coğrafyada erkek çocuğu çok daha fazla değer görmektedir. Çünkü erkek çocuk güç, kuvvet ve kudret kavramları dışında soyun devamı olarak görülmektedir.

Erkek adamın oğlu olur düşüncesinden hareketle, erk toplumlarda erkeğe verilen değer, toplumların hep bu düşünce ve anlayış tarzı ile yetişmesine neden olduğu için, erkek çocuk isteği ya da özlemi kişilerin rüyalarına da etki edebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!