RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkek Kardeş Görmek

Rüyada erkek kardeş görmek baba parasına ya da baba toprağına delalet eder. Rüyasında erkek kardeşini gören kişi, bu baba malı nedeni ile büyük fikir ayrılıklarına ve anlaşmazlığa düşecek, uzun süre aile bağlarını koparacak hatta kardeşler bir daha bir birlerinin adını duymak istemeyecek kadar düşman hale geleceklerdir diye tabir edilir.

Rüyada erkek kardeş, rakip ve düşman anlamına gelir. Rüya sahibinin elini attığı her işe gözün diken kişi ve kişiler olarak yorumlanır. Hep böyle olumsuz ve kötü şeylere yorulmaz, mutluluk, sağlık ve hayır olarak da tabir edilir.

Rüyada Erkek Kardeş ile Evlenmek

Rüya sahibinin manevi bir çöküş yaşadığına, hayattan zevk almadığına yorulur. Rüya sahibi hayatta aradığı ve istediği hiçbir şeyi bulamıyor bu nedenle de her şeyin üstüne üstüne geldiğini hissedip bunalıyor ve kendini çaresiz hissediyor demektir.

Rüyada Erkek Kardeşinin Doğduğunu Görmek

Bu rüyanın tam aksine, rüya sahibinin varsa kız kardeşine işaret eder. Eğer rüya sahibinin kardeşi yoksa ya da bütün kardeşleri erkekse o halde bir kız kardeş sahibi olacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Erkek Kardeşi ile Sevişmek

Aile hayatına dikkat çeker. Rüya sahibinin, sonunda kafasına, eş kriterlerine ve güzellik anlayışına uygun olan kişinin karşısına çıkmasına, bu kişiyle mutlu bir izdivaç yapmasına ve beklediğine de değmesine delalet eder.

Rüyada Erkek Kardeşin Evlendiğini Görmek

Variyet olarak değerlendirilir. Rüya sahibi büyük kazanç elde edecek, cebindeki parası çoğalacak demektir.

Rüyada Erkek Kardeşin Öldüğünü Görmek

Rüya sahibi için bir eğlenceye katılmasına ya da dost meclislerinde, dostlarla uzun uzun sohbet edip, eski günleri yad etmesine tabir edilir. Rüya sahibi için uzun zamandan beri unuttuğu duyguları yeniden yaşaması anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Erkek Kardeş Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. yaren (21 Mayıs 2014 saat: 12:54)

  Rüyamda annem hamileymis ve hastanede erkek dogurmus. Fakat ben hastaneye gidemedim cünkü araba doluydu diye mesaj geldi bana. Erkek kardesin oldu, cok tatli” diye. Ama ben kendisini görmedim. Işin tuhaf yeri ise, bundan bir kaç gün önce Annemde rüyasinda erkek çocuğunun olduğunu gördü.. Ve benim zaten erkek kardesim olacakti, maalesef anne karninda düştü..:-( Lütfen ne anlama geliyor bunu yazarsaniz cok sevinirim.. Tşkler..

 2. meltem (06 Mayıs 2014 saat: 07:06)

  bizim evdeyiz değiliz yani bir kısmı bizim ev bir kısmı değil ev baya kalabalık annem iş yapıyor bende erkek kardeşimle bir yeri yakmaya çalıştık yaktık sonra ben gittim kardeşimde odasına gitti uyudu sonra biri geldi ve kardeşimin yanarak öldüğünü söyledi bende ağladım annemin yanına gittim fakat annem hiç istifini bozmadan iş yapmaya devam etti ve bende ağlayarak uyandım (uyandıktan sonra bile ağlıyordum)

 3. Sebuhi (30 Nisan 2014 saat: 05:24)

  Ruyada org caliyordum (gercektede calarim ve ayni caldigim yer) birden arkamdan kardesim (abim) geliyor amma oyle bi yer ki benim arkam duvar ve onunde esyalar var (gercektede) yani orda olsaydi gorurdum misali , kardesimden korktum bana bakiyordu genellikle bu bakis gercekte sakalasir gibi bakmak amma surati cok korkunctu bir seyler ima etmeye calisiyordu bu sirada ayildim ve hala ruyanin etkisindeyim

 4. umut (20 Nisan 2014 saat: 03:35)

  Rüyamda erkek kardeşimin yani abimin ölüm haberini büyük abimden ayrılan yengemden öğreniyorum bana kötü bi haber var diyip yavaş yavaş anlatıyo abin öldü dedi ben duyar duymaz bağırmaya ve çok yüksek sesle çıklık atmaya başlıyorum o anda babam ve diğer kardeşlerimde merdiven dairesinde görünüyo o arada baya çığlık sesleri duyyuyorum abimi göremedim sadece öldüğünü duydum babama soruyorum nasıl oldu bu diye tamam işte diyip kısa kesiyo beni sakinleştirmeye çalışıyo bu arada rüyada sanki alacak verecek meselesi yüzünden olmuş gibi bişey hissediyorum olayıo anda uyandım kısa sürdü rüyam uyandığımda üstümün açık olduğunu farkettim .

 5. fadime (16 Mart 2014 saat: 21:52)

  Ruyamda once erkek kardeşimin pesinde birilerinin oldugunu ve onu onlardan korumaya calistigimi gordum. Devaminda kardesimin 10 12 yaslarindaki halini agzinda bir emzikle csn cekistigini goruyorum ve ona şehadet getittiriyorum. Cani tam cikacakken şehadet bittiginde diriliyor. Diriliyor dedim cunku ruyanin basinda önce öldüğünü ve buyuk bir aci cektigimi goruyorum sanki yuregime bir tas oturuyor. Ama feryad etmiyorum. Kendimi toplamam gerektigini herkese baş sağlığı dilemem gerektigini soyluyorum kendi kendime.

 6. pınar (11 Mart 2014 saat: 11:39)

  rüyamda erkek kardeşimin ciğerleri su toplamış ve bi anda ölmüş. cenazesıni bile görmemişim.aynı rüya içinde samimi arkadaşımı görüyorum etrafımızda köpekler var. ben kumral bi köpeğin ustune binmiş at üstünde gider gibi gidiyorum. köpek arkadaşıma zarar vermeye çalışıyor ama ben onu engelliyorum. uyandığımda halaa ağlıyodum kardeşim için. çok ağladım.nasıl bi yürek acısıdır diyorum ben nasıl dayanırım bu kardeş acısına diyorum :(

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,