RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkek Kardeşini Görmek

Rüyada Erkek kardeş görmek, dünyada mal ve dünyalıkça zenginliğe, ele geçecek paraya, mal sahibi olmaya, ganimet bulmaya işarettir. Erkek kardeş rüyaları çoğu kez hayırlıdır. Çünkü bu rüya müjde demektir. Bu rüyayı gören uzun süredir beklediği arzusuna kavuşur, emelleri gerçek olur, hedeflerine ulaşır. Güzel ve sevindirici bir haber almaktır. Kısa zamanda erişilecek hayırdır. Bu rüyayı görenin maddi durumu düzelir, parasal yönden tüm sıkıntıları gider. Bu rüyayı gören kişi iyi bir adamdan yardım alır ve kendisine destek verilir.

Rüyada Ağabey Görmek

Rüyada ağabeyinizi görmeniz yakın akrabalarla tartışmaya işarettir. Bu rüyayı gören büyük bir sorumluluk alır veya yakın zamanda beklenmedik bir haber alır.

Rüyada Erkek Kardeşi Olduğunu Görmek

Rüyada yeni bir kardeşi olan kişi çok müjdeli bir haber alır, zira erkek bebek müjdedir. Bu rüya verilen sözlere, maddi anlamda ferahlamaya, sıkıntıdan sonra rahatlığa, bereketli ve nimetlerle zenginleşen bir yıla, bekârlar için yakında evlenmeye, mutlu olmaya, söz veya nişana, düğüne, sırların ifşa olmasına, güç ve kuvvet sahibi olmaya işarettir.

Rüyada Erkek Kardeşini Ölü Görmek

Bu rüya elden gidecek paradır. Rüyada erkek kardeşi ölen kişi iş hayatında birtakım zorluklar yaşar. Yeni bir başlangıç olarak da yorumlanabilen bu rüyayı gören kişi çalışma hayatında zorluk yaşar veya yeni bir yatırım gerçekleştirir.

Rüyada Erkek Kardeşi İle Nikâhlandığını Görmek

Rüyada erkek kardeşi ile evlendiğini gören kişi çok güçlü ve dirayetli bir adamdan destek görür. Bu rüya erişilen yardıma, iş hayatında başarıya ve rüya sahibinin sırtını dayayacağı kuvvetli bir adama işarettir.

Rüyada Erkek Kardeşini Dövme

Rüyasında erkek kardeşini döven kişi ona bir öğüt ve nasihatte bulunur. Bu rüyayı gören kardeşine müjdeli bir haber verir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!