RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkek Kardeşinin Öldüğünü Görmek

Rüyada erkek kardeşinin öldüğünü görmek, iş ya da aile hayatınızda olumsuz davranışları ve olumsuz tavırları nedeni ile sizi rahatsız eden birinin varlığına işarettir. Sevmediğiniz insanların aile saadetinizde gözü olduğuna ve nazarlarının değdiğine de delalet edilir. Rüyada erkek kardeşinizin öldüğünü görmeniz bazen hanenize sevilen bir misafirin geleceğinin de habercisidir. Bazen de ailedeki hasta olan kişilerin çok yakın bir zamanda şifa bulacağına ve ömrünün uzun olacağına tabir edilir.

Rüyada Erkek Kardeşin Cenazesini Görmek

Rüyada erkek kardeşin cenazesini görmek, rüya sahibinin uzun bir ömrü olacağına delalet eder. Kişinin gurbete çıkacağına da işaret eden bu rüya sağlıklı ve uzun bir hayata ve beklenmeyen bir yerden gelecek olan büyük bir mirasa da işaret etmektedir. Kimi zaman da aile içinden birinin evleneceğine ve görkemli bir düğün yapılacağına tabir edilmektedir. Kişi rüyasında erkek kardeşinin cenazesinin arkasından yürüdüğünü görmesi uzun bir ömre vakıf olacağına, erkek kardeşinin cenazesi için namaz kıldığını görmesi ise Allah’ın sevgili kulu olduğuna hükmedilir.

Rüyada Erkek Kardeşin Evlendiğini Görmek

Kişinin beklemediği bir yerden yardım göreceğine tabir edilir. Aynı zamanda rüyada erkek kardeşin evlendiğini görmek, zenginlik, bolluk ve bereket olarak da yorumlanmaktadır. Çalışan kişiler için yüksek makamlara erişmeye ve tatmin edici maaşlar almaya, ticaretle uğraşan kişiler için işlerinin açılacağına, yeni iş girişimlerinde bulunulacağına ve muvaffak olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada Erkek Kardeşin Ağladığını Görmek

Rüyada erkek kardeşin ağladığını görmek, hayatınız ile ilgili çok sevineceğiniz olayların gelişeceğine, ömrünüz boyunca elinizi attığınız her işte çok başarılı ve çok mutlu olacağınıza, Allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansınızın açılacağına delalet eder. Bazı rüya alimleri rüyada görülen kardeşin ağlamasını, ailede içinde askerlik yaşı gelmiş kişinin kazasız belasız askerliğini yapacağına ve sağ salim geri döneceğine yorumlamaktadırlar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: