RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkek Kardeşinin Öldüğünü Görmek

Rüyada erkek kardeşinin öldüğünü görmek, iş ya da aile hayatınızda olumsuz davranışları ve olumsuz tavırları nedeni ile sizi rahatsız eden birinin varlığına işarettir. Sevmediğiniz insanların aile saadetinizde gözü olduğuna ve nazarlarının değdiğine de delalet edilir. Rüyada erkek kardeşinizin öldüğünü görmeniz bazen hanenize sevilen bir misafirin geleceğinin de habercisidir. Bazen de ailedeki hasta olan kişilerin çok yakın bir zamanda şifa bulacağına ve ömrünün uzun olacağına tabir edilir.

Rüyada Erkek Kardeşin Cenazesini Görmek

Rüyada erkek kardeşin cenazesini görmek, rüya sahibinin uzun bir ömrü olacağına delalet eder. Kişinin gurbete çıkacağına da işaret eden bu rüya sağlıklı ve uzun bir hayata ve beklenmeyen bir yerden gelecek olan büyük bir mirasa da işaret etmektedir. Kimi zaman da aile içinden birinin evleneceğine ve görkemli bir düğün yapılacağına tabir edilmektedir. Kişi rüyasında erkek kardeşinin cenazesinin arkasından yürüdüğünü görmesi uzun bir ömre vakıf olacağına, erkek kardeşinin cenazesi için namaz kıldığını görmesi ise Allah’ın sevgili kulu olduğuna hükmedilir.

Rüyada Erkek Kardeşin Evlendiğini Görmek

Kişinin beklemediği bir yerden yardım göreceğine tabir edilir. Aynı zamanda rüyada erkek kardeşin evlendiğini görmek, zenginlik, bolluk ve bereket olarak da yorumlanmaktadır. Çalışan kişiler için yüksek makamlara erişmeye ve tatmin edici maaşlar almaya, ticaretle uğraşan kişiler için işlerinin açılacağına, yeni iş girişimlerinde bulunulacağına ve muvaffak olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada Erkek Kardeşin Ağladığını Görmek

Rüyada erkek kardeşin ağladığını görmek, hayatınız ile ilgili çok sevineceğiniz olayların gelişeceğine, ömrünüz boyunca elinizi attığınız her işte çok başarılı ve çok mutlu olacağınıza, Allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansınızın açılacağına delalet eder. Bazı rüya alimleri rüyada görülen kardeşin ağlamasını, ailede içinde askerlik yaşı gelmiş kişinin kazasız belasız askerliğini yapacağına ve sağ salim geri döneceğine yorumlamaktadırlar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Erkek Kardeşinin Öldüğünü Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Nur (13 Aralık 2016 saat: 10:05)

  Rüyada eski nisanlim iki erkek kardeşimin ölümüne neden oluyor Ben onları kucağıma alıp hastaneye götürmeye çalışıyorum ama nişanlım yardım etmiyor benimle dalga geçiyor hiçbir otobus araba almıyor sonunda bir arabaya zorla biniyorum kucağımda kardeşlerimle Adam Bana sarkıntılık yapıyor iniyorum o arabadan bir türlü hastaneye gidemiyorum.kardeslerim Artık nefes almıyor buz gibiler.nasil oluyorsa yurttayım çok ağlıyorum sabah 5 de annemi arayip kardeşlerimin öldüğünü söylüyorum annem hiç konuşmuyor ‘ve Ben çok ağlıyorum.

 2. Nur (13 Aralık 2016 saat: 10:04)

  Rüyada eski nisanlim iki erkek kardeşimin ölümüne neden oluyor Ben onları kucağıma alıp hastaneye götürmeye çalışıyorum ama nişanlım yardım etmiyor benimle dalga geçiyor hiçbir otobus araba almıyor sonunda bir arabaya zorla biniyorum kucağımda kardeşlerimle Adam Bana sarkıntılık yapıyor iniyorum o arabadan bir türlü hastaneye gidemiyorum.kardeslerim Artık nefes almıyor buz gibiler.nasil oluyorsa yurttayım çok ağlıyorum sabah 5 de annemi arayip kardeşlerimin öldüğünü söylüyorum annem hiç konuşmuyor ‘ve Ben çok aglyorumbu

 3. osman (31 Ağustos 2016 saat: 07:11)

  Merhaba
  Ben rüyamda ölmüş olan kardeşimin öldüğünü görüyorum ve kardeşim rüyamda yine ölüyor ben ağlıyorum öldüğüne inanmıyorum sonra annem babam ve bi kaç ailemden kişiler ile ev gibi bi yerdeyiz kardeşim yatıyor ben ağlarken dayanamayıp ölmedi diyerek uyandırmaya çalışırken bir anda benle konuşmaya başlıyor ama ailemden kimse görmüyor ben yaşıyor durun diye ağlayıp sarıldıkça ailem beni kardeşimden uzaklaştırıp o öldü artık yapicak birşey yok diyorlar ve ben sona doğru ağlamaktan başka bisey yapamıyorum çok büyük acı çekiyordum.

 4. songul (01 Temmuz 2016 saat: 02:11)

  Rüyamda erkek kardeşim olmuştu gömülmeden kefenin içinde bizlerle konuşuyordu ablam ben ve kız kardesimle kafayı yemiş durumdaydı sürekli ağlıyoruz ama bizimle tek tek konustu kzima bile II bakmmizi şöyle sonra bizle knstuktan snra yeter dedim ben vaktin geldi ustunu ortuk ve goturecejleedi

 5. Aslı (18 Haziran 2016 saat: 10:49)

  Rüyamda tanıdık birinin düğününe gidiyorduk .Erkek ikizim canının sıkıldığını söyleyip düğünden gidiyor. Bende eve gidiyorum. Sonra en yakın arkadaşımdan onun sevgilisinin trafik kazası geçirdigini, hastaneye onun yanına giderken öldüğünü söylüyor. Annemde benim ağladığımı görünce uyandiriyor.

 6. simay (04 Ocak 2016 saat: 09:46)

  Rüyamda bir otoparktayiz kardesim kosuyor 3 yasinda kardesim ilk once 3 araba carpisiyor gidiyorum kardeşim orada deil yine koştuğunu görüyorum bu sefer bir otobüs geciyor yanindan bir çocuk ta kafasini otobusun icine sokuyor gidiyor araba diğer çocukta diyor ki kahretsin uyanmiyor sonra ağliyorum biti

 7. mert can (14 Ekim 2015 saat: 05:20)

  rüyamda erkek kardeşimin öldükten sonra cenezasine gidiyorum.çocuk olduğu için tekrar dirilebileceğini canlanacagini biliyorum.kucagima alıp kefeni yüzünü açıp hadi nefes al ,canlan deyip ağlıyorum.yüzü beyaz suda boğulmuş gibi.sonra canlanıyor opup kokluyorum, hickirarak ağlıyorum.kardeşim kefenden kurtulup kıyafet giymiş ve açılmış yemek istiyor.ekmek arası birşey veriyor annem ve dışarı çıkıyor.derenin karşısında arkamda cami var.birinin yerde olduğunu gorup karşıya geçip yardım etmek için yüz tarafını ceviriyorum.kardeşim bu kişi ekmek elinde, gogus kısmı çürümüş gibi hayatını kaybetmiş. etraftaki yolluk kilim vb şeyler ile üstünü ortup kaldırmaya çalışıyorum.sonra kendimi caminin abdest alma yerinde goruyorum.dedem yasli ve genç 2 şahıs daha var.benimle yemeklerini paylaşıyorlar, gel yemeğini ye sonra hallederiz diyorlar(kardeşimin ve cenazesini kaldırmak) sofradan kaba çorba alıp ayakta yemeye çalışıyorum ekmekle.

 8. Ozen (05 Haziran 2015 saat: 01:38)

  Rüyamda memleketime gittiğimi erkek kardeşimin askerde teröristler tarafından bombayla parçalanarak şehit edildiğini gördüm,kendimin tarif edilemeyecek birşekilde acı çekerek sürekli ağladığımı gordum.sitede cevabı bulamadım litfen yardımcı olurmusunuz

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,