RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkek Olduğunu Görmek

Rüyada erkek olduğunu görmek, rüya sahibi kişinin hayatı ile ilgili yapmak istediği değişikliklere tabir edilir. Ayrıca kazanılacak malı da simgelemektedir. Bazı durumlarda bu rüya yapılacak olan mutlu bir evliliğe ya da kişinin güçlü ve kudretli olmasına da işaret sayılır. Evli bir kadın için rüyada erkek olduğunu görmek, aile içinde sözü geçen, kocası tarafından sevilen ve saygı duyulan biri olduğuna, bekar bir kadın için bu rüya, işinde yükselmeye ve arkadaş çevresinden bir erkeğin beğenisini kazanmaya delalet etmektedir.

Rüyada Erkek Kıyafeti Giymek

Rüyada erkek kıyafeti giyen kadın, iş hayatında güçlü bir erkeğin desteğini alarak işinde yükselecek demektir. Patronları tarafından sevilen, değer verilen, çalışmaları beğenilen ve takdir edilen bir kişi olduğuna da işaret etmektedir. Rüyasında erkek kıyafeti giydiğini gören er kişi için ise bu rüya, meslek hayatında sürekli başarılı olmaya, güç kazanmaya ve rütbe elde edeceği işler yapmaya delalet etmektedir.

Rüyada Kadın Olduğunu Görmek

Rüyada kadın olduğunu görmek erkek rüya sahibi için hayra yorulmamaktadır. Üzüntü ve sıkıntı verici durumların yaklaştığını haber veren bu rüya meslek hayatında yaşanan mutsuzluğu ve stresi de temsil etmektedir. Kendinizi çirkin ve bir kadın olarak görmek, yaşanacak maddi sorunlara, güzel ve alımlı bir kadın olarak görmek muradınızın kabul olacağına tabir edilir. Evli erkekler için rüyada kendini güzel bir kadın olarak görmek, tanımadığınız birinden iyilik ve menfaat göreceğinize, bekar erkekler için ise, huzurlu ve mutlu bir aşk hayatınız olacağına delalettir.

Rüyada Kadın Kıyafeti Giymek

Rüyasında kadın kıyafeti giydiğini gören erkek, dara ve sıkıntıya düşecek demektir. Ticaret hayatında yaşanacak kayıpların habercisi olan rüya meslek hayatında da makam, mevki ve saygınlık kaybetmek olarak da yorumlanmaktadır. Aynı zamanda sıkıntı verici ve kişiyi güç durumda bırakacak olayların da yaşanacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: