RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkek Olmak

Rüyada erkek olmak, pişmek, olgunlaşmak ve kendi ayakları üzerinde durmak adına yol kat etmek manasına gelir. Bir kadının erkek olduğunu görmesi, ailesiyle ilgili büyük sorumluluklar alacağına, aile işlerinin başına geçeceğine ve hem ev, hem de iş yaşantısını beraber götürmek zorunda kalacağına yorumlanır. Evli kişiler için eşlerine destek vereceklerine ve zor günleri geçirmekte yardımcı olacaklarına da tabir edilir. Genç bir erkek olduğunu görmek, ömrün uzaması manasına gelir ve hayal edilen ve ulaşılamayan bir dileğin yakın zamanda gerçekleşerek kişiyi hayrete düşürüp, aynı zamanda da mutlu edeceğine tabir edilir. Makbul bir hayat yaşamaya, hedeflenen yolda sıkıntılarla karşılaşmamaya ve işlerin kolaylaşmasına yorumlanır. Genç birinin yaşlı bir erkek olduğunu görmesi ise utanç verici bir olay nedeniyle ailesine karşı mahcup olacağına, sevdiği kimselere sözünün geçmeyeceğini ve gücünü kaybedeceğini haber verir.

Rüyada Ameliyatla Erkek Olduğunu Görmek

Hayra alamet olmadığı gibi, sıkıntı ve günahlar içinde yaşamaya da yorumlanır. Yanlış ve düşünmeden alınan bir karar yüzünden büyük bir hata yapılacağını, kişinin bu hatayı düzeltmek için uğraşmasına rağmen başarılı olamayacağını da bildirir. Sakinliğini yitirmeye, utanç verici günahlar işlemeye de tabir edilir.

Rüyada Kadınken Erkek Olmak

Cömert ve mertliği ile tanınan biriyle tanışmak, bekar bayanlar için bu özellikte bir kimseyle aile olmak manasına gelir. Özellikle kadınlar için çok hayırlı bir rüyadır ve evliliklerinin çok uzun ömürlü olacağına, eşlerinin kendilerini her zaman el üstünde tutup, saygı göstereceğine, toplum nazarında saygın bir kimliğe kavuşulacağına tabirdir. Kadın olduğu halde küçük bir erkek olduğunu görenlerin kız bebekleri olur ve ömürleri de uzun olur. Yetişkin bir erkek olduğunu görmek ise, akrabalarından birinin evlilik haberini almak manasına gelir.

Rüyada Erkek Olmanın Psikolojik Yorumu

Kişiye yüklenen sorumlulukların ve aile yapısının içe dönük olmasının giderek rüya sahibinde oluşturduğu baskı neticesinde sıkıntı duyulduğunu belirtir. Sürekli olarak kendisini kanıtlamak isteyen kişinin her yolu denese de bir türlü tatmin olmadığını ve çevresinde de hoş bir tesir bırakmadığını bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!