RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkekle İlişkiye Girmek

Rüyada erkekle ilişkiye girmek, henüz evlenmemiş bayan rüya sahibi için hayırlı bir rüya değildir. Kişinin menfaat ve çıkarının olduğu işlerin peşinde koştuğuna, büyük günahlar işlediğine, dinen yanlış yolda olduğuna ve hareketlerini kontrol etmesi gerektiği şeklinde tabir edilir. Rüyasında kendi kocası ile ilişkiye girdiğini gören evli bayan yakın bir zamanda güzel bir haber alır. Tanımadığı bir erkekle ilişkiye girdiğini gören evli bayan için ise bu rüya, günah işlediğine ve eşinden büyük bir sır sakladığına delalet eder.

Tüm servetin yitirileceğine, haram yollardan mal sahibi olunacağına ve bereketsiz bir yaşama, kişinin yaptığı haksızlıklar nedeni ile mahkemelik olacağına, hayatı boyunca türlü aksilikler ve sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına yorumlanır. Yanlış hesaplar ve tutumsuz davranışlar nedeni ile girilecek borç batağının artacağına ve kişide ruhsal sıkıntılar yaratacağına da alamet eden rüya aynı zamanda kendini herkesten büyük gören bir kişiliğe sahip olunması nedeni ile sevilmeyen bir insan olunacağına da delalet eder.

Rüyada Kadınla İlişkiye Girmek

Rüyada kadınla ilişkiye girmek bekar erkek için,  kısa zamanda güzel ve mutlu bir yuva kuracağına sağlıklı ve hayırlı evlat sahibi olacağına işaret eder. Rüyasında kadınla ilişkiye girdiğini gören evli erkek içinse bu rüya, mal ve mülk sahibi olmaya, mevcut kazancının artmasına delalet eder. Rüyasında kadınla ilişkiye girip boşaldığını gören erkek toplumda itibar kazanarak hayatının geri kalanını saygın bir insan olarak devam ettirir.

Rüyada Ölüyle İlişkiye Girmek

Rüyada ölü ile ilişkiye gördüğünü gören kişi, gerçek hayatta ölmüş birinden kalan büyük bir mirasa sahip olacak demektir. Rüyasında ölü olan ve normal hayatta yaşan biri ile ilişkiye girdiğini görmek ise, muradınıza ereceğinize ve ummadığınız kişilerden hayır göreceğinize alamet eder. Şayet ölü ile ilişkiye gördüğünü gören kişi erkek ise hayırlı kazançlar elde edeceğine, rüya sahibi kadın ise uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Akrabayla İlişkiye Girmek

Rüyada akrabayla ilişkiye girmek aile içinde sözü geçen biri olduğunuzu işaret eder. Bazen de akrabalarınızdan alacağınız kötü bir haber olarak da yorumlanmaktadır. Rüyasında yakın bir akrabası ile ilişkiye girdiğini gören kişi bir zarara uğrayacak ve üzüntü yaşayacak demektir. Aynı zamanda bu rüya yapılacak olan akraba evliliğine de yorumlanmaktadır.

Beyler için hayra yorulmayan bir rüya olduğu gibi, ayyuka çıkacak dedikoduların kişinin tüm yaşamını etkisi altına alacağını, aile ve sevilen kişiler tarafından olumsuz eleştirilere maruz kalınacağını bildiren rüya, hatalar ve yanlış tercihlerle dolu bir yaşama sahip olunacağını da bildirir. Erkekle öpüştüğünü gören kişi, özel yaşamında dikiş tutturamaz ve ayran gönüllü tavırları ile karşısına çıkan düzgün, iyi kalpli kişileri de görmezden gelerek, ileride çok pişmanlık duyacağı hareketler yapar. Bayanlar için bulunmamaları gereken bir yerde bulunmak veya hayatlarını tehlikeye atacak adımlar atmak anlamlarına da gelir.

Başka kişilerin bu şekilde bir cinsellik yaşadığını görmek, hayal edilemeyen bir fenalıkla karşı karşıya kalınacağına ancak en az zarar görecek şekilde atlatılacağını bildirir. Kişinin etrafının tehlike ve tuzaklarla dolu olduğuna alamet olan rüya, dikkatli olunmaması halinde mevcut yaşamın bir kabusa dönüşmesinin an meselesi olduğunun da altını çizerek kişiyi uyarır.

Bastırılmış cinsel dürtülerin varlığına ve kişinin özel hayatı ile ilgili konularda kimseyle konuşamayıp, sürekli olarak duygularını içine attığına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda yanlış yapmaktan ve hatalardan geri kalınmadığını, kişinin yaşadığı hiçbir olumsuzluktan ders çıkarmayıp, aynı hataları sık sık tekrarladığını da gösterir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Erkekle İlişkiye Girmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Yağmur (09 Ekim 2016 saat: 11:59)

  Rüyamda evliymişim ailemle bi arada bi motel gibi bi yerde kaliyomuşuz bi türlü birlikte olamamışız daha sonra evde kimse yokken eşimle ilk kez birlikte olduk ilişkiye girdik ve bosaldigini gördüm ama gerçekte evli felan değilim yorumlarsaniz sevinirim.

 2. Narkoz (31 Temmuz 2015 saat: 04:46)

  Ruyada yengemle,halamla ve süt annem olan yengemle iliskiye giriyodum.Süt annemle ilk girdigimde o senin sut annen dediler sonra baska biri yok deil dediler yapabilirsin dedi ve devam ettim.ikinci ruyada ise ben annemin öldüğünü ögrendim evimizim arka tarafinda insaat yapiliyodu ve biri bna evlenme teklifi yapti ilk once kizdi sonra erkek oldu bana hediye bile almisti sonra en buyuk amcam oldugunu ogrendim ve yengemin amcalarima abimiz bir hediye aldi bana vermedi baska birimi var diyordu ordan hemn kalkip amcamin otelde verdigi bir davete gectik otelin onunde en son kucuk kerdesim gec geldi ve lastik patlamisti arabanin her yerinde atki vardi ordan otele gecip temizlik yapiyorduk

 3. Mehmet (26 Haziran 2015 saat: 11:06)

  rüyamda yağmur yağıp sel olup geçmiş kapalı bir havada sol elim içerisinde avuç içimde yarıklar OLDUĞUNU bunların bir kaç tel ile dikildiğini görüyorum. Sonra bu telleri kendim acı çekmeden çıkarıyorum. Ve eski bir yöneticimi görüyorum bu esnada

 4. Bsnr (19 Haziran 2015 saat: 11:38)

  Rüyamda bir yerden eve geliyorum evde babam (babam annemle kavga edip evi terk edip gitmiş) yerine bir başka adam anneme eziyet çektiriyor bize zarar veriyor sonra bu adamla ben ilişkiye giriyorum ama tam anlamıyla bir ilişki yaşanmıyor onu çıplak görüyorum bitek spermini görmedim sonra kalkıyorum annem dışarı kaçıyor o sırada sonra bize 4 kardeşiz en küçüğünü alıyorum birazdan gelmez diye kaçıyoruz bizim alt caddeye sonrası ayakkabıcıya giriyorum birey arıyorum bulmıyorum sonra annem geldi oturduk konuştuk diğer iki kardeşim orda kaldığı için o sırada uyanıyorum

 5. bjk (05 Nisan 2015 saat: 17:06)

  Rüyada samimi olduğum ve bnden hoşlanan biriyle zorla ilişkiye girdiğimi gördümm ve kötü bir şekilde zorluyordu yüzü vücudu cok kötü bir haldeydi ben yapmamasını söyledikçe sevgilimden ayrılmam konusunda ısrar ediyordu gördüğüm rüya bu kadar yorumlarsanız sevinirim teşekkürler iyi günler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,