RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkekle Konuşmak

Rüyada erkekle konuşmak, rüyayı gören kişiye ve görülen kişiye göre farklı yorumlanmalıdır. Bekar birinin bir erkekle konuştuğunu görmesi, gerçek hayatta da duygusal açıdan yakınlık duyulan bir kişiyle aradaki samimiyete işarettir. Eğer bekar bir bayan yabancı ve tanımadığı bir erkekle konuştuğunu görüyorsa hakkında çıkacak kötü dedikodulara maruz kalarak ailesini zor durumda bırakır ve kısmetlerinin kendisinden uzaklaşması söz konusu olur. Evli bir kadının erkekle konuşması ise eşiyle arasında yaşanacak kıskançlık kavgası neticesinde hane içinde epey bir süre devam edecek gerginlik anlamına gelir. Bir erkek bu rüyayı görürse sevdiği birinden destek görür ya da maddi anlamda beklemediği bir para sayesinde eli bollaşır ve borçlarından kurtulur.

Rüyada Yabancı Erkekle Konuşmak

Maneviyatın zayıfladığını ve kişinin gelenekleri hiçe saydığını, aile değerlerine önem vermediği gibi, ruhsal açıdan da yolunu şaşırdığını işaret eder. Bir kadın için iffetini göz ardı ederek hareket etmesi üzerine yakın çevresinden alacağı ikazları da tabir eden rüya, tutum ve davranışlarda aşırıya kaçmanın sonucunda sevilen kişileri olumsuz anlamda şaşırtmak ve yalnız kalmak manasına da gelir.

Rüyada Tanıdık Erkekle Konuşmak

Rüya sahibinin kendi başına halledemeyeceğini düşündüğü bir meselede yakın çevresinden destek almak isteyeceğini ve özellikle kendisinden büyük ama yaşam deneyimi yoğun, herkes tarafından görüşlerine saygı duyulan birinden akıl alacağına delalettir. Bayanlar için babalarından kalacak miras veya mal anlamına gelen rüya, genç ve bekar kişiler için kendisine talip olan birinden haberdar olmak ve o kimseyle görüşmeye başlamak anlamına gelir.

Rüyada Erkekle Konuşmanın Psikolojik Yorumu

Güç sahibi olmak ve herkes tarafından saygı duyulan biri olmak manasına gelen rüya, kişinin gerçek hayatında kendisine örnek aldığı bir erkeğin varlığına ve o erkeğe benzemek istemeye de delalettir. Aynı zamanda kişinin karşı cinse duyduğu ilginin de ifadesi olarak yorumlanabilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Erkekle Konuşmak İle İlgili Rüyalar;

  1. yeliz (10 Aralık 2016 saat: 11:44)

    Rüyamda mahalleden bir çocuğun kaybolduğunu duydum ve yanımda biriyle onu aramaya başladım. Herkes ağlıyordu sonra az ileride çocuğu buldum ve bağırdım çocuk burda diye sonra arkadaki insanlar sevinç çığlıkları attı. Sonra bir eve girerken gördüm kendimi yatak odasına girdim kalabalıktı. Ordan çıkıp başka bir odaya girdim ve kayıp çocuk ordaydı yanında da yakışıklı bir adam. Ben çocuğu alıp götürmek için hazırlıyordum o ise engel oluyordu kapısı kapalıydı odanın sonra eşi geldi içeri girdi ve gitti. Ardından adam çocuğu hazırlamam için yardım etmeye başladı sonra bana birşey içirdi ve uyuya kalmışım.

  2. Busra (05 Kasım 2016 saat: 09:59)

    Rüyamda bizim okuldan bi çocuğu gördüm çocuğu tanıyorum ama bi muhabbetimiz falan yok ama çocuk beni gördüğünde bakmıyoda değil rüyamda şu şekilde gördüm bi oda da yanlızdık şaka falan yapıyordu bndr gülüydm sanki sevgiymişz gibi arada sinirlenip elini duvara vuruyıdu bnde sakinleştirmeye çalşydm elinde kan gördm

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,